صفحه 125 از 158 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

فاند ارشد خیلی سخته گرفتنش. شانس که همیشه هست اما بسیار کمه. چون زبانتون خوبه برید سراغ ارشد تو ایران و مقاله و بعدا برید اونجا یا اینکه برید سراغ اقامت که بعدش تحصیل رایگان میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadthd نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید . کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه ازاد اهواز دارم با معدل 18.5. آیلتس 7 دارم . بازاریابی کار کردم .
    برای گرفتن فاند در فوق لیسانس برای رشته اقتصاد یا بازرگانی شانس دارم ؟

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

شما با اولی به نتیجه برسی خود استاده یه نفر رو پیدا میکنه. جای نگرانی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان اگر دانشگاهی گفته باید حداقل دو سوپروایزر رو تعیین کنیم برای پروپوزال، من اول با یک استاد به نتیجه برسم بعدش به یه استاد دیگه م بگم؟
    میشه بگید چه جوری میشه

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

سلام
    من چندتا سوال دارم. در ارتباط با دکتری در استرالیا.
    دانشگاههای استرالیا روی مینیم نمره زبان چقدر حساس هستند؟ اگر پایین تر باشم فاند و پذیرش نمیگیرم.
    راندهای کلی اپلای الان تموم شده؟ اگر الان با استاد مکاتبه کنم و در عرض 3 هفته پرپوزال رو برسونم، متنوم برای ورودی سال بعد اگوست پذیرفته شم؟
    و اخریم اینکه، این قضیه اپلای از طریق ایجنت برای دوره های دکتری هم هست؟
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

تجربه نشون داده بدون نمره زبان برای فاند اصلا بررسی هم نمیشید اما اگر مثلا یک اسکیل پایین بشید و اورال خوب باشه بررسی میشید و ممکن است بهتون فرصت بدند یا اینکه برید اونجا برای زبان خوندن. در مورد راندها هم بله برای شروع مارچ 2017 وقت تمومه تقریبا بجز چندتا دانشگاه اما برای آگوست وقت دارید و میتونید اپلای کنید به شرط اینکه سریع پروپوزال رو برسونید. ایجنت هم توی 95 درصد نمیخوان مگر جایی مثلا فکر کنم کویینزلند که اونم مطمئن نیستم

سلام
    من چندتا سوال دارم. در ارتباط با دکتری در استرالیا.
    دانشگاههای استرالیا روی مینیم نمره زبان چقدر حساس هستند؟ اگر پایین تر باشم فاند و پذیرش نمیگیرم.
    راندهای کلی اپلای الان تموم شده؟ اگر الان با استاد مکاتبه کنم و در عرض 3 هفته پرپوزال رو برسونم، متنوم برای ورودی سال بعد اگوست پذیرفته شم؟
    و اخریم اینکه، این قضیه اپلای از طریق ایجنت برای دوره های دکتری هم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    تجربه نشون داده بدون نمره زبان برای فاند اصلا بررسی هم نمیشید اما اگر مثلا یک اسکیل پایین بشید و اورال خوب باشه بررسی میشید و ممکن است بهتون فرصت بدند یا اینکه برید اونجا برای زبان خوندن. در مورد راندها هم بله برای شروع مارچ 2017 وقت تمومه تقریبا بجز چندتا دانشگاه اما برای آگوست وقت دارید و میتونید اپلای کنید به شرط اینکه سریع پروپوزال رو برسونید. ایجنت هم توی 95 درصد نمیخوان مگر جایی مثلا فکر کنم کویینزلند که اونم مطمئن نیستم
    مرسی از راهنماییتون
    من راتینگم معمولا نمیاره. ولی نمره کلم مشکلی نداره.
    تو استرالیا خیلی غیر عادی رایتینگ میخان معمولا! مثلا تافل 90 با رایتینیگ 27 یا 25. ولی لسنینگ 13 رو قبول میکنن عجیبه!
    Stand on the shoulders of giants

دوستان یه سوال دیگه
    من ارشدم اموزش محور بوده و جای 4 واحد پایان نامع، 4واحد سمینار تخصصی (تحقیق و تتبع نظری) داشتیم، و در مجموع مثل بچه های پایان نامه دار، 4واحد (سمینار/پایان نامه)+2واحد سمینار داشتیم که درمجموه میشه 6 واحد از 32واحد کل، آیا برام مشکلی از این جهت پیش میاد؟ چون 6 تقسیم بر 32 میشه 0.1875که زیر 25درصد هستش
    فقط فرق ما با بچه های پایان نامه ای، در همو 4واحدست که برای ما سمینار تخصصی بود ولی اونا پایان نامه داشتن.

از پیش قرار نیست بازنده باشی. شما فعلا استاد پیدا کن پروپوزال بنویسید بعد اپلای کن بعد تازه اگر تو مرحله بررسی گیر دادن اونوقت تازه میتونی براشون توضیح بدی. تازه همه اینها برای کسی هست که مقاله کم داره یا نداره اگر مقاله داشته باشی قضیه حله

دوستان یه سوال دیگه
    من ارشدم اموزش محور بوده و جای 4 واحد پایان نامع، 4واحد سمینار تخصصی (تحقیق و تتبع نظری) داشتیم، و در مجموع مثل بچه های پایان نامه دار، 4واحد (سمینار/پایان نامه)+2واحد سمینار داشتیم که درمجموه میشه 6 واحد از 32واحد کل، آیا برام مشکلی از این جهت پیش میاد؟ چون 6 تقسیم بر 32 میشه 0.1875که زیر 25درصد هستش
    فقط فرق ما با بچه های پایان نامه ای، در همو 4واحدست که برای ما سمینار تخصصی بود ولی اونا پایان نامه داشتن.

مجتبی ممنونم ازت
    یه سوال دیگه، من اول به استاد ایمیل بدم و ابراز علاقه کنم و کلیت موضوعو فقط در یک خط در خود ایمیل بیارم؟
    یا اینکه اول پروپوزالو در حد یه صفحه بنویسم و بعد ایمیل بدم؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

مجتبی ممنونم ازت
    یه سوال دیگه، من اول به استاد ایمیل بدم و ابراز علاقه کنم و کلیت موضوعو فقط در یک خط در خود ایمیل بیارم؟
    یا اینکه اول پروپوزالو در حد یه صفحه بنویسم و بعد ایمیل بدم؟

ابتدا به استاد «ایمیل» بزنید. رزومه خود را ضمیمه کنید و از ایشان بخواهید نگاهی به آن بیندازند. اگر اهداف و زمینه های کاری تان با هم دیگر هم خوانی داشت، احتمالا به شما میگویند که برای فلان فرصت یا فاند اپلای کنید. سپس می توانید پروپوزال خود را الصاق کنید. قبل از جلب نظر شخص و دانستن این نکته که فرصت دکتری برای شما وجود دارد یا نه، «ایده» هایتان را به دیگران نشان ندهید.

تنها زمانی ایده هایتان را «عمومی» کنید که «فاند» برایش تعریف شود و بتوانید آن را به پژوهش تبدیل کنید.

موفق باشید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    ابتدا به استاد «ایمیل» بزنید. رزومه خود را ضمیمه کنید و از ایشان بخواهید نگاهی به آن بیندازند. اگر اهداف و زمینه های کاری تان با هم دیگر هم خوانی داشت، احتمالا به شما میگویند که برای فلان فرصت یا فاند اپلای کنید. سپس می توانید پروپوزال خود را الصاق کنید. قبل از جلب نظر شخص و دانستن این نکته که فرصت دکتری برای شما وجود دارد یا نه، «ایده» هایتان را به دیگران نشان ندهید.

تنها زمانی ایده هایتان را «عمومی» کنید که «فاند» برایش تعریف شود و بتوانید آن را به پژوهش تبدیل کنید.

موفق باشید.
    ببخشید من چون قصد دارم، در راستای مقاله در فعلی حال کارم(working paper)، پروپوزال بنویسم، تقریبا با صحبت کردن و آوردن مقاله مورد نظر در رزومه، استاد احتمالا بفهمه موضوع چیه، این رو جیکار کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)