صفحه 129 از 158 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دقیقا درسته. باید coordinator دانشکده دستور بده که مشکلی نیست. لذا اون رو پیدا کنید و بهش ایمیل بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    معمولا این افیسر های کارهای دفتری دانشگاهها تحصیلات اکادمیک بالایی ندارند و کارهاشون رو روی یک روتین خاص انجام میدند یک سری قوانین نوشته شده دارند که همه رو با اون مطابقت میدند. الان این دیده که شما 1/8 فوق رو ریسرچ کار کردید و برای اون تعریف کردند که باید حداقل 1/4 ریسرچ باشه حالا طرف 10 تا مقاله چاپ شده هم داشته باشه این حالیش نمیشه.
    وقتی شما اپلای کنید اپلیکیشن شما رو برد اکادمیک بررسی میکنه نه امثال این خانم. اونها هم میبینند که شما ریسرچ کافی داشتید و استاد هم ازتون حمایت میکنه و شانستون بالا میره. شما فعلا روی چاپ مقالاتتون تمرکز کنید و امید داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    معمولا این افیسر های کارهای دفتری دانشگاهها تحصیلات اکادمیک بالایی ندارند و کارهاشون رو روی یک روتین خاص انجام میدند یک سری قوانین نوشته شده دارند که همه رو با اون مطابقت میدند. الان این دیده که شما 1/8 فوق رو ریسرچ کار کردید و برای اون تعریف کردند که باید حداقل 1/4 ریسرچ باشه حالا طرف 10 تا مقاله چاپ شده هم داشته باشه این حالیش نمیشه.
    وقتی شما اپلای کنید اپلیکیشن شما رو برد اکادمیک بررسی میکنه نه امثال این خانم. اونها هم میبینند که شما ریسرچ کافی داشتید و استاد هم ازتون حمایت میکنه و شانستون بالا میره. شما فعلا روی چاپ مقالاتتون تمرکز کنید و امید داشته باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    دقیقا درسته. باید coordinator دانشکده دستور بده که مشکلی نیست. لذا اون رو پیدا کنید و بهش ایمیل بزنید.
    ممنون از جوابای دقیق تون. اره امروز ایمیل دادن به محض اینکه مقالاتت رو که در ژورنال های Aیا A* (سایت رتبه بندی ABDC ) اکسپت گرفتن برای ما بفرستید تا ما مشکلتو حل کنیم ضمن اینکه گفتن که استادم اگه قبولم کنه این Coordinator حل میکنه مشکل رو .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان عزیز من یه سوال بسیار مهم
    آیا من میتونم این ترم دانشگاه های دیگه اقدام کنم و اگر اقدام کنم و بورس رو بگیرم میتونم اون رو دیفر کنم برای ترم بعد؟
    و سوال مهمتر اینکه آیا من پذیرش با بورسی رو که دیفر کردم برای ترم بعد ینی ترم اول 2018 باعث نمیشه دیگه دانشگاه کوینزلند برا همون ترم بهم فاند دولتی رو نده چون ظاهران کسی که بورس iprs رو بگیره و نره تا شش ماه اجازه گرفتن بورس رو نداره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید ازونجایی که بسیار بسیار برام مهمه این مساله

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    دوستان عزیز من یه سوال بسیار مهم
    آیا من میتونم این ترم دانشگاه های دیگه اقدام کنم و اگر اقدام کنم و بورس رو بگیرم میتونم اون رو دیفر کنم برای ترم بعد؟
    و سوال مهمتر اینکه آیا من پذیرش با بورسی رو که دیفر کردم برای ترم بعد ینی ترم اول 2018 باعث نمیشه دیگه دانشگاه کوینزلند برا همون ترم بهم فاند دولتی رو نده چون ظاهران کسی که بورس iprs رو بگیره و نره تا شش ماه اجازه گرفتن بورس رو نداره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید ازونجایی که بسیار بسیار برام مهمه این مساله
    آقا من یه سوال از خودت دارم.
    قضیه راند دوم بورس چیه؟ من تا الان سه تا استاد اینو ازم پرسیدن! چرا انقدر رقابتیه این راند دومیه؟ و اینکه در استرالیا دانشکده میتونه منو بروس کنه؟ یعنی توان مالیش رو دارن؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    آقا من یه سوال از خودت دارم.
    قضیه راند دوم بورس چیه؟ من تا الان سه تا استاد اینو ازم پرسیدن! چرا انقدر رقابتیه این راند دومیه؟ و اینکه در استرالیا دانشکده میتونه منو بروس کنه؟ یعنی توان مالیش رو دارن؟
    ببینید راند دوم ینی بورسه این ترم که باید تا یکی دو ماهه دیگه اپلای کنی و اگه خدا بخاد پاییز بری دانشگاه. حالا استرالیا برعکس آمریکاس ینی اینجا برای بهار (spring) بیشتر بورس میدن و ترم دوم که الان باید اقدام کنی تعداد بورس ها کمتره و رقابت شدیدتر.
    بستگی به دانشکده و دانشگاه ها داره مثلا اگه شما رزومه خیلی خوبی دارید می تونید از جی هشت و بخصوص unsw فاند بگیرید چون بیزینس اسکولاش فوق العاده قویه و قطعا توان مالیشم دارن ولی باید رزومتون قوی تر باشه چون شدیدا رقابیته این ترم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    ببینید راند دوم ینی بورسه این ترم که باید تا یکی دو ماهه دیگه اپلای کنی و اگه خدا بخاد پاییز بری دانشگاه. حالا استرالیا برعکس آمریکاس ینی اینجا برای بهار (spring) بیشتر بورس میدن و ترم دوم که الان باید اقدام کنی تعداد بورس ها کمتره و رقابت شدیدتر.
    بستگی به دانشکده و دانشگاه ها داره مثلا اگه شما رزومه خیلی خوبی دارید می تونید از جی هشت و بخصوص unsw فاند بگیرید چون بیزینس اسکولاش فوق العاده قویه و قطعا توان مالیشم دارن ولی باید رزومتون قوی تر باشه چون شدیدا رقابیته این ترم.
    یه نکته
    بعضی از استادا این دانشگاه ها اگه باهاشون برداری و خوششون ازت بیاد فاند میدن بهت حتی از گرنت شون ولی باید حواستون باشه که استاده قبلا گرنت های بالا گرفته باشه من استاد دیدم توی این دانشگاه ها 5 میلیون دلار گرنت یکسالش بوده به طور کلی هر چه استاد مطرح تر باشه گرند بیشتر داره اکثران هم توی صفحه های شخصیشون توی سایت های دانشگاه ها مقدار گرنت ها رو زده.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها دانشگاه آدلاید به ارشد بنده گیر داده، البته الان که به اصطلاح inquire کرده بودم، من بحث مقاله م رو پیش کشیدم ولی این هماهنگ کننده گیره و نمیفهمه

بمن این پاسخو داده، میشه بفرمایید راه حل هام چی هستش؟
    Thank you for your reply.

The Adelaide Graduate Centre (AGC) has rigorous criteria for Doctorate Students admission: http://www.adelaide.edu.au/graduatecentre/handbook/03-considerations-in-applying/02-entry-requirements/

Doctorate Students
    Admission to doctoral candidature is normally granted on the basis of a relevant bachelor's degree with at least a second class honours (upper division) or a relevant master's degree that contains a significant research component (normally at least 15 University of Adelaide credit points of research or equivalent, with at least 12 units attributed to dissertation).
    Learn more

Unless you can provide further evidence on previous thesis/dissertation, you will need to fulfil the research component before admitting to our PhD program.

I wish you luck in your future endeavours.

خودشون دو سه تا استاد دارن تو دپارتمانشون که سال 2007 مدرک گرفتن، استاده کلا تا الان سه تا مقاله بیشتر نداده که درست و درمون هم نیستش! نمره ریسرچ گیت و تعداد ارجاعات مقاله ی من که اوایل 20166 چاپ شده از تعداد ارجاعات و رید در ریسرچ گیت و نمره ش، بیشتره تازه اونا سال 2009-8 چاپ شده!

من میتونم بگم شما بیاید و لیسانسو در نظر بگیرید، چون خودش گفته لیسانس مرتبط یا فوقی که توش ریسرچ باشه!؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

خیلی‌ ممنون بابت راهنماییتون

Junior Member

سلام
    لیسانس دانشگاه باهنر کرمان معذل 3.4 مذیریت بازرگانی

ارشد:بورس از چین دانشگاه شیان جیاوتونگ معدل 3.61 مدیریت انرژی
    سابق کار در ایزان 2 سال شرکت بازرگانی در چین تذریس زبان انگلیسی 3 سال و 1 سال کاراموری در شرکت بین المللی اکو وی
    مقاله ندارم
    ایلتس 4 سال قبل 6.5 و در صورت امتحان مجدد بالای 7 جی مت 510
    واسه ارشذ یا ذکترا و گرفتن بورسیه چه قدر شانس هست؟
    ممنونم

شما معدلهات خوبه ولی بدون مقاله شانست تقریبا صفره. باید حداقل 2-3 تا داشته باشی. چون استرالیا پژوهش محور هست

نقل قول نوشته اصلی توسط ninalex نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس دانشگاه باهنر کرمان معذل 3.4 مذیریت بازرگانی

ارشد:بورس از چین دانشگاه شیان جیاوتونگ معدل 3.61 مدیریت انرژی
    سابق کار در ایزان 2 سال شرکت بازرگانی در چین تذریس زبان انگلیسی 3 سال و 1 سال کاراموری در شرکت بین المللی اکو وی
    مقاله ندارم
    ایلتس 4 سال قبل 6.5 و در صورت امتحان مجدد بالای 7 جی مت 510
    واسه ارشذ یا ذکترا و گرفتن بورسیه چه قدر شانس هست؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)