صفحه 130 از 158 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان.
    من رشته ام حسابداری هست و برای دکتری قصد دارم که اقدام کنم. با شرایط زیر شانس من رو چقدر میبینید؟ برای پذیرش و فاند
    لیسانس حسابداری، دانشگاه شیراز، معدل 17.25
    ارشد حسابداری، دانشگاه تهران، معدل 17
    رتبه 2 ارشد
    رتبه 2 دکتری
    مقالات علمی پژوهشی داخلی حدود 5 تا (خارجی ندارم)
    حدود 4 سال سابقه کار در شعب موسسات بین المللی حسابرسی (EY, KPMG)
    زبان هم حدود 95 تافل هست.
    ممنون میشم دانشگاه هایی که شانس دارم رو هم بهم بگید.

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

شما شرایط معدلیت خوبه و دانشگاههات هم خوبن ولی مقالاتت کمند مخصوصا اگر انگلیسی نباشند. میدونم رشته شما مقاله دادن سخته اما اگر حتی یه مقاله ISI به صورت short review هم بدی شرایطت خیلی عالی میشه و برای G8 شانس بالایی داری

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من رشته ام حسابداری هست و برای دکتری قصد دارم که اقدام کنم. با شرایط زیر شانس من رو چقدر میبینید؟ برای پذیرش و فاند
    لیسانس حسابداری، دانشگاه شیراز، معدل 17.25
    ارشد حسابداری، دانشگاه تهران، معدل 17
    رتبه 2 ارشد
    رتبه 2 دکتری
    مقالات علمی پژوهشی داخلی حدود 5 تا (خارجی ندارم)
    حدود 4 سال سابقه کار در شعب موسسات بین المللی حسابرسی (EY, KPMG)
    زبان هم حدود 95 تافل هست.
    ممنون میشم دانشگاه هایی که شانس دارم رو هم بهم بگید.

سلام دوستان عزیز. ممنون میشم هر کدوم از شما که اطلاعاتی در مورد سوال هام دارین جواب بدین چون دیگه این پروسه اپلای تبدیل به یه کابوس شده واسم.
    رسومه من به این صورت که: معدل لیسانس 13، معدل ارشد 18.60 (شاگرد اول ورودی خودم)، 3 تا ISI دارم، 2 تا ایمپکت 1.65، یکی 0.7، آیلتس 7 دارم و شانسمو واسه دانشگاه های G8 با فاند کامل می خواستم ببینم چقدر؟
    دوم اینکه کدوم دانشگاه ها از G8 یا حتی دانشگاه های دیگه ددلاین ارائه مدارک ندارند؟
    سوم اینکه فاند دانشگاه هایی که در شهر های سیدنی و ملبورن هستند چه سطح از زندگی و فراهم می کنند. منظورم اینه که آیا فاند خرج زندگی و شهریه رو به طور کامل پوشش میده؟
    ممنون میشم هر کسی جواب سوالامو میدونه کمک کنه

Junior Member

سلام دوستان من اخیرا بورسیه کامل از دانشگاه Southern cross uni برای مقطع دکتری گرفتم. ممنون میشم اگه کسی تجربه ای از این دانشگاه داره در اختیارم بذاره. آیا ارزش رفتن داره این دانشگاه؟

همچنین با توجه به مشحصات زیر آیا پیشنهاد میکنید از این صرف نظر کنم و برای دانشگاه های G8 سال آینده آپلای کنم:
    ارشد: مهندسی مکانیک دانشگا ه آزاد؛ معدل= 17.90
    ;کارشناسی: مهندسی مکانیک دانشگا ه آزاد؛ معدل= 15.5
    مقالات: 1 مقاله ISI elsevier با IF=7 ؛ 4 مقاله peer review دیگر (ای اس ای نیستن و بدون IF) ؛ 1 chapter؛ 5 مقاله کنفرانسی
    زبان: آیلتس 6.5

ممنون از پاسختون

Junior Member

تا جایی که من پرس و جو کردم حتی در شهر های گرون مثل سیدنی هم هزینه پرداختی کفایت می کنه. (در سیدنی بدون هزینه جا حدودا از ماهی 1500 دلار هزینه زندگی بیشتر نمیشه)
    بیشترین هزینه بالطبع برای جا هست که میشه از سایت زیر تقریبی بدست آورد
    http://www.gumtree.com.au

با شرایطی که داری دوست من شانست برای G* کمه و با توجه به قوانین هر روزه استرالیا که هی عوض میشه اصلا منطقی نیست رها کنی برای سال بعد. اگر معدلهات بالای 18 بود و بالای 5 تا ISI داشتی شاید می ارزید امتحان کنی اما با شرایط شما ریسک خیلی بزرگیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mersadsad نمایش پست ها
    سلام دوستان من اخیرا بورسیه کامل از دانشگاه Southern cross uni برای مقطع دکتری گرفتم. ممنون میشم اگه کسی تجربه ای از این دانشگاه داره در اختیارم بذاره. آیا ارزش رفتن داره این دانشگاه؟

همچنین با توجه به مشحصات زیر آیا پیشنهاد میکنید از این صرف نظر کنم و برای دانشگاه های G8 سال آینده آپلای کنم:
    ارشد: مهندسی مکانیک دانشگا ه آزاد؛ معدل= 17.90
    ;کارشناسی: مهندسی مکانیک دانشگا ه آزاد؛ معدل= 15.5
    مقالات: 1 مقاله ISI elsevier با IF=7 ؛ 4 مقاله peer review دیگر (ای اس ای نیستن و بدون IF) ؛ 1 chapter؛ 5 مقاله کنفرانسی
    زبان: آیلتس 6.5

ممنون از پاسختون

دوستان یه سوال، میشه به 2-3 دانشگاه مختلف رسرچ پروپوزال یکسان بفرستیم؟ آخه موضوعاتی که اساتید طرح کردن یکی هستن!

Junior Member

دوستان، تا جایی که فهمیدم دانشگاه‌های استرالیا خیلی روی تعداد مقاله گیر هستن. خواستم بپرسم اگه کسی مقاله‌هایی داشته باشه که فقط آنلاین هستن (یعنی تو ژورنالی چاپ نشده باشن) و یا منتظر جواب Reviewی ژورنال‌ها هستن، بازم شانسی هست؟

ممنون.

اگر قابل رد یابی باشند و توی لیست ژورنالهای ISI باشند بله مشکلی ندارد یعنی فقط نامه اکسپت فایده نداره ولی لازم نیست چاپ کاغذی شده باشه. اما در مورد under review نه نتیجه ای نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط parvardi نمایش پست ها
    دوستان، تا جایی که فهمیدم دانشگاه‌های استرالیا خیلی روی تعداد مقاله گیر هستن. خواستم بپرسم اگه کسی مقاله‌هایی داشته باشه که فقط آنلاین هستن (یعنی تو ژورنالی چاپ نشده باشن) و یا منتظر جواب Reviewی ژورنال‌ها هستن، بازم شانسی هست؟

ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال، میشه به 2-3 دانشگاه مختلف رسرچ پروپوزال یکسان بفرستیم؟ آخه موضوعاتی که اساتید طرح کردن یکی هستن!
    نه دوست من هیچ مشکلی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)