صفحه 132 از 158 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط nimacanada نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون.
    در واقع من انرژی و زمان رو گذاشته بودم واسه آمریکا و دانشگاههای اونجا رو اپلای کرده بودم و حتی استادهایی رو راضی کرده بودم ولی متاسفانه به خاطر اقدامات اخیر عمو ترامپ بابت ویزا نه تنها من بلکه خیلی ها شانس امریکا رو از دست دادن.
    الان شدیدا افسوس می خورم که چرا فقط واسه دانشگاه سیدنی اقدام کردم. سوالی که دارم اینکه آیا میشه الانم برای fall۲۰۱۷ برای دانشگاههای دیگه استرالیا اپلای با اسکولارشیپ کرد یا باید منتظر راند بعدی باشم؟
    ممنون دوست عزیز
    HI dear Nima
    if you find some potential supervisors in AUS no worries about deadline. they are flexible and at least you can wait for next round of application with confidence
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hedyehg نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من سپتامبر برای دانشگاه swinburne برای دکتری معماری در center of desig and innovation اقدام کردم، استادم اکی داد بهم و گفت علاوه بر هزینه تحصیل بهم هزینه زندگی رو هم میدن منتها الان بهمن ماه هست و خبری نشده ازشون میخواستم ازتون بپرسم کی جواب بورسیه هاشون میاد؟این استادم به من گفت کهSUPRA قراره برام بگیره. میشه لطفا راهنماییم کنین
    در ثانی امروز برام از بخش دانشجویان بین الملی ایمیل اومده که شما اگه هزینه دانشگاهتون رو بدیم آیا میتونی خودتو هزینه زندگی رو بدین و اگه اضن جواب بورسیه سوپرا اومد و شما اکسپت نشدین میاین یا نه؟ این سوالارو چی جواب بدم به ظرتون؟حدسم اینه هنوز جواب بورسا نیومده و خب بهتره هی بگم من اصلا نمیتونم پول بدم که احتمال گرفتن بورسم بره بالا؟
    HI
    oh oh they are so crafty.
    Tell them NO!
    this is trap and they think you are rich to pay your stipend .... tell them if you want that scholarship
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

سلام دوستان وقت بخیر
    من اخیرا امتحان تافل دادم و نمرم شد 95. متاسفانه توی خیلی از دانشگاههای استرالیا مینیمم 100 هست. آیا روی این موضوع سختگیری میکنن؟؟
    (Nothing is impossible, the word itself says 'I'm possible'! (Audrey Hepburn

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم کسی اینجا برای undergraduate اپلای کرده؟ درصد پذیرش خارجی ها چجوری هست؟ آیا فاند/فول فاند میدن؟(درصورت داشتن رزومه قوی) و اینکه از نظر ویزا چطور؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Pwer Eng. [bachelor] Industrial Eng. [master]

سلام
    ببخشید کسی لیست دانشگاه های استرالیا که دکتری مهندسی صنایع داشته باشه رو داره؟
    میدونم به این اسم دقیقا نیست، اما مدیریت مهندسی، دانشکده های مدیریتی، صنایعی....
    اول باید با اساتید ارتباط برقرار کنم و بعد بتونم اپلای کنم. درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Meead_Samaei نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی لیست دانشگاه های استرالیا که دکتری مهندسی صنایع داشته باشه رو داره؟
    میدونم به این اسم دقیقا نیست، اما مدیریت مهندسی، دانشکده های مدیریتی، صنایعی....
    اول باید با اساتید ارتباط برقرار کنم و بعد بتونم اپلای کنم. درسته؟
    دکترای مهندسی صنایع که هیچ، ارشد و کارشناسی مهندسی صنایع هم استرالیا نداره..
    دپارتمان مجزایی هم برای رشته های مشابه مثل مدیریت مهندسی، مدیریت تکنولوژی، مهندسی سیستم ها نداره. اساتید مهندسی صنایع (تا جایی که میدونم) معمولن در دپارتمان های مهندسی مکانیک، برق، مدیریت، بیزینس، و ... پخش هستن.

آره برای اکثر دانشگاه ها باید ابتدا به استاد میل بزنی. فقط دانشگاه UNSW ظاهرن رویه متفاوتی داره و ابتدا مدارکو (پروپوزال، ترجمه مدارک تحصیلی، زبان، CV، فرم ریکام و ...) باید به School مربوطه بفرستی و پس از اینکه مدارکتو تایید کردن خودشون استاد تعیین میکنن..

موفق باشی

با سلام
    چند ماه قبل از ددلاین باید به استادها ایمیل بزنیم؟ اولین ایمیلی که به استاد میزنیم چه چیزهایی باید گفته بشه؟ من رشتم ارشد مهندسی پلیمر هست ولی می خوام برای دکتری مهندسی شیمی استرالیا اپلای کنم. برای پروپوزال نوشتن آیا باید موضوع پروپوزال رو استاد تعیین کنه؟ لطفا اگه کسی می دونه مراحل اپلای برای دکتری تو استرالیا رو توضیح بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaspolymer نمایش پست ها
    با سلام
    چند ماه قبل از ددلاین باید به استادها ایمیل بزنیم؟ اولین ایمیلی که به استاد میزنیم چه چیزهایی باید گفته بشه؟ من رشتم ارشد مهندسی پلیمر هست ولی می خوام برای دکتری مهندسی شیمی استرالیا اپلای کنم. برای پروپوزال نوشتن آیا باید موضوع پروپوزال رو استاد تعیین کنه؟ لطفا اگه کسی می دونه مراحل اپلای برای دکتری تو استرالیا رو توضیح بده.
    سلام..منم دارم اپلای میکنم. نظرمو میگم شاید دوستان با تجربه تر نظر دیگه ای باشن که خوشحال میشم نظر اونارو هم بدونیم..

از اونجایی که اسکولارشیپ حدودای جولای هست از الان هم میشه کم کم شروع به میل زدن به استادا کرد..
    چون که قرار به نوشتن پروپوزال هست بنظرم فاصله زمانی با ددلاین چند ماه باشه بهتره که محدودیت زمانی وجود نداشته باشه..

اولین ایمیلو من معمولن خودمو معرفی میکنم، اینکه علاقه مند به ادامه تحصیل دکترا در اون دانشگاه هستم، رو علاقه مندی مشترکی که وجود داره مانور میدم، رزومه رو پیوست میزارم و در آخر ازش می پرسم که آیا دانشجوی دکترا می پذیره..

برای پروپوزال، فرقی نداره که کی موضوع رو معرفی کنه. کمتر پیش میاد استاد موضوع معرفی کنه و معمولن از دانشجو میخوان خودش موضوعو انتخاب کنه. حداقل برا من اینطور بوده و از حدود 30 استادی که میل زدم فقط 3 تا موضوع دادن.. حالا شاید رشته به رشته فرق داشته باشه..

مراحل اپلای هم مشخصه (برای اکثر دانشگاه ها): ارتباط با استاد---> تعیین موضوع پروپوزال و نوشتن پروپوزال---> اپلای--->ارزیابی (جهت پذیرش)---> ارزیابی (جهت اسکولارشیپ).

دوستان سلام
    من یه سوال پایه ای دارم. متاسفانه سایت دانشگاه های استرالیا اصلا شبیه سایت دانشگاه های کانادا و امریکا نیست، هیچ دپارتمانی وجود نداره (یا حداقل من نتونستم پیدا کنم) که ببینم اصلا تو قدم اول اون دانشگاه رشته من رو داره یا نه (رشتم مهندسی مواد هست و برای phd یا برای second master میخوام اقدام کنم). میشه دوستانی که تجربه سرچ دانشگاه ها رو دارن یه مقدار راهنمایی کنن که شرایط واسه اپلای کردن قدم به قدم چه جوری؟
    ممنون از دوستانی که کمک می کنن

از راهنماییتون ممنون. شما برای fall 2017 اپلای کردید؟ من می خوام برای fall 2018 اپلای کنم چون زبانم هنوز آماده نیست. معمولا ددلاین دانشگاه ها برای اپلای کی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)