صفحه 133 از 158 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط nasir_barbat نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یه سوال پایه ای دارم. متاسفانه سایت دانشگاه های استرالیا اصلا شبیه سایت دانشگاه های کانادا و امریکا نیست، هیچ دپارتمانی وجود نداره (یا حداقل من نتونستم پیدا کنم) که ببینم اصلا تو قدم اول اون دانشگاه رشته من رو داره یا نه (رشتم مهندسی مواد هست و برای phd یا برای second master میخوام اقدام کنم). میشه دوستانی که تجربه سرچ دانشگاه ها رو دارن یه مقدار راهنمایی کنن که شرایط واسه اپلای کردن قدم به قدم چه جوری؟
    ممنون از دوستانی که کمک می کنن
    سلام
    کار راحت اینه که توی گوگل سرچ کنید. مثلا اینجوری (University of New South Wales material engineering). اگه چنین دپارتمانی توی اون دانشگاه وجود داشته باشه راحت پیدا میشه.
    ولی به طول کلی توی سایت دانشگاها برید معمولا جایی نوشته Study که از اونجا لیست همه رشته ها هست. معمولا دانشگاهای استرالیا یه School of Engineering دارند که از اونجا هم همون صفحه اول معمولا لیست کردن رشته های مختلف رو ویا جایی مثلا نوشته courses ویا programs

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaspolymer نمایش پست ها
    از راهنماییتون ممنون. شما برای fall 2017 اپلای کردید؟ من می خوام برای fall 2018 اپلای کنم چون زبانم هنوز آماده نیست. معمولا ددلاین دانشگاه ها برای اپلای کی هست؟
    خواهش.. من فعلن برای دانشگاه RMIT اپلای کردم که ددلاینش خردداد ماه هست. البته برای فاند خود دانشگاه و نه فاند اصلی دولتی.

ددلاین استرالیا یخرده با جاهای دیگه فرق داره. برای گرفتن پذیرش خالی هیچ ددلاینی وجود نداره و هروقت سال که خواستید میتونید اپلای کنید. اما برای اسکولارشیپ، راند اصلی (فاند دولتی) که شامل حال ما ایرانیا میشه حدودای جولای هست (برای هر دانشگاه یکی دو ماه عقب و جلو داره). پس اگه دنبال اسکولارشیپ هستید باید قبل از این زمان اپلای کنید (اپلای برای پذیرش و اسکولارشیپ یکی هست).

بعضی دانشگاه ها هم (مثل همین RMIT که اپلای کردم) برای خودشون فاند اختصاصی دارن که میتونید به قسمت اسکولارشیپ دانشگاه ها برید و از ددلاین اونها هم مطلع بشید.

موفق باشید

با سلام
    دانشگاه های استرالیا شرط first class honours و upper second class honours برای دکتری می خوان. first class honours و upper second class honour یعنی چی؟

با سلام
    فرق بین Higher Doctorate Programs و Research Higher Degrees در دانشگاه QUEENSLAND استرالیا چیست؟ آیا برای دکتری هست.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

با سلام

فرق بین Higher Doctorate Programs و Research Higher Degrees در دانشگاه QUEENSLAND استرالیا چیست؟ آیا برای دکتری هست.
    سلام
    Research Higher Degrees به مقاطع ارشد و دکترا گفته میشه که بر پایه ریسرچ هستن و شما کرس پاس نمیکنی. اما Higher Doctorate Programs فقط دوره های دکتری رو شامل میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من تعدادی از پاسخ های شما را مطالعه کردم. اون طوری که نظر بیشتر دوستان هست زمان مناسب برای اپلای و فرستادن ایمیل ماه July (خرداد و تیر) هستش.؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member

سلام
    ميشه راهنمايي كنيد كه الان براي گرفتن پذيرش از دوره ليسانس نمره زبان ielts چند بايد باشه؟ و اينكه آيا ميشه بعد كه وارد استراليا شديم بعد از دوسال تحصيل در دانشگاه در مقطع ليسانس، به جاي ادامه دادن و ورود به سال سوم، فقط براي همان دوسال مدركي بگيريم كه بازهم براي 5 امتياز ويزاي مهاجرت قابل قبول باشه؟

مرسي

اساتید رشته ای که مدنظرمون هست رو چطوری باید پیدا کنیم؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان یه سوالی داشتم.
    من با یک استادی در حوزه ی خودم به نتیجه رسیدم بابت پروپوزال و اپلای. ایشون استاد تمام حوزه ی بنده که فایننس باشه هستن! یعنی هم رشته ای هستیم.
    مشکلی (شایدم مشکل نگیم! بهش!) هست اینه که ایشون در یک دپارتمان دیگه فعالیت میکنه بجای دپارتمان فایننس! در واقع در دپارتمان بیزنس هستن ایشون (که mba ها هم تحت نظر این دپارتمان برگزار میشه دورش! و مدارکش رو اعطا میکنن!)
    حالا بنده اپلای کردم و زدم PhD finance ولی بعد از یک ماهی که گدشته و بنده بش ایمیل زدم بابت اپلیکیشن و .... ایشون میگه که من بایستی برای دکتری هایی که در دپارتمان ایشون که بیزنس هست بایستی اپلای
    کنم! و اپلیکیشن فایننس رو کنسل کنم و برای دکتری بیزنس درخواست بدم. بعلاوه ایشون میگه من همون فایننس و کار خودم رو خواهم کرد و این ربطی به مدرکم نداره، کما اینکه خودشون استاد تمام فایننس هستن و پروپوزالی که من بهش دادم فایننس هستش!

سوالم من اینه که همچین کیسهایی داریم؟ بعدا مشکل ساز میشه؟ و در پیدا کردن کار دردسرسازه؟ مثلا مدرک دکتری م بیزنس نوشته خواهد شد بجای فایننس! به هر حال فایننس در حوزه های مرتبط با مدیریت بهترین وسخترین گرایشه!
    اطلاع دارید که در مدرکم گرایش خواهند زد؟ مثلا PhD business in Finance?

سپاس
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالی

سلام دوستان

کسانی که اپلای کردن میشه راهنمایی کنند که در قسمت research assistant توی cv میشه تحیقاتی که با استاد (به غیر از پایان نامه) انجام داده ام را ذکر کنم و از استاد هم نامه بگیرم که دستیار تحقیق بودم؟
    تو نامه چه چیزای باید ذکر کنم؟
    اگر نمونه ای وجود داره ممنون میشم دوستان بذارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)