صفحه 134 از 158 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائ

سلام. کسی از زمان حدودی فرآیند بررسی مدارک و اپلای خبر داره؟
    اواخر January دانشگاه RMIT اپلای کردم ولی خبری نشده و وضعیت سایت همچنان "Being assessed" هست

Junior Member sima_saba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Animal Developmental Biology, kharazmi university

سلام دوستان
    یه سوال اورژانسی دارم خواهشا کمک کنید

برای موقعیت دکتری به استادی در دانشگاه مک کواری ایمیل زدم که زمینه کاریش تقریبا شبیه زمینه تحقیقاتی من بود (هر دو تنظیم ژنتیکی خاص ولی در دو نوع بیماری مختلف). استاد جواب داده که اپلای کنم و برای اپلای یه پروپوزال دو صفحه احتیاج دارم.
    1- موضوع پروپوزال در راستای زمینه تحقیقاتی خودم باشه یا زمینه تحقیقاتی استاده؟
    2- خود استاد گفته سوالی داشتم بپرسم. حالا من میتونم از خودش این سوال رو بپرسم؟ جوری که موقعیت پذیرشم به خطر نیافته
    3- فرمت پروپوزال برای هر دانشگاه خاصه یا میتونم از فرمت عمومی استفادخ کنم؟

لطفا جوابم رو بدید، زیاد زمان ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_saba نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال اورژانسی دارم خواهشا کمک کنید

برای موقعیت دکتری به استادی در دانشگاه مک کواری ایمیل زدم که زمینه کاریش تقریبا شبیه زمینه تحقیقاتی من بود (هر دو تنظیم ژنتیکی خاص ولی در دو نوع بیماری مختلف). استاد جواب داده که اپلای کنم و برای اپلای یه پروپوزال دو صفحه احتیاج دارم.
    1- موضوع پروپوزال در راستای زمینه تحقیقاتی خودم باشه یا زمینه تحقیقاتی استاده؟
    2- خود استاد گفته سوالی داشتم بپرسم. حالا من میتونم از خودش این سوال رو بپرسم؟ جوری که موقعیت پذیرشم به خطر نیافته
    3- فرمت پروپوزال برای هر دانشگاه خاصه یا میتونم از فرمت عمومی استفادخ کنم؟

لطفا جوابم رو بدید، زیاد زمان ندارم
    سلام،

باید از پروژه ای که استاد براتون در نظر گرفته مطلع بشین و درباره ی همون موضوع مقاله بخونین و پروپوزال بنویسین،
    پس منطقی ترین کار اینه که به استادتون بگبن که پروسه اپلای رو شروع کردین و مایل هستین که پروپوزال بنویسین و اگه لازم بود روی اسکایپ راجع به پروژه صحبت کنین.

من خودم دقیقا همین کار رو کردم و قاعدتا این کار نمیتونه موقعیت پذیرش شما رو به خطر بندازه!

من ندیدم دانشگاهی فرمت پروپوزال خاصی داشته باشه، دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن،
    اما بعضی استادا نمونه پروپوزال از دانشجوهای دیگه شون میفرستن،

و اینکه قاعدتا باید پروپزال شامل چند بخش باشه:

Abstract
    Introduction
    Research statement
    Methodology
    Timetable
    Significance and Implications
    References

امیدوارم جوابم براتون مفید باشه و موفق باشین.

Junior Member

سلام دوستان.
    اگه استاد اکسپت کرده باشه پروپوزامو، تا چقدر فرصت دارم اپلای رسمی کنم؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگه استاد اکسپت کرده باشه پروپوزامو، تا چقدر فرصت دارم اپلای رسمی کنم؟
    باید deadline های round های مختلف دانشگاه رو چک کنین.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

سلام دوستان،

من در حین فرآیند پلای واسه دانشگاه سیدنی به یه مشکلی برخوردم. من برای این دانشگاه تمامی مدارکی که برای Expression of Interest رو لازم بودم فرستادم. امروز این جواب رو دادن:

Thank you for forwarding the EOI and associated documents. The pre application process has now been completed. I regret to advise that you will not be invited to submit a formal application to either to the Doctor of Philosophy or the Master of Philosophy for the following reason(s):
    • You do not meet the entry requirements. The degree you concluded from Islamic Azad University – Qazvin Branch is not equivalent to an Australian Masters degree, with the degree you have completed being equivalent to a Graduate Diploma.

For more information on entry requirements please go to http://sydney.edu.au/business/study/...y_requirements
    We wish you all the best in your future endeavours.

معدل لیسانس من کمه. در حدود 14 ولی این کلا ارشد منو رد کرده گفته که در حد Graduate Diploma هست! با اینکه معدل ارشدم 17.22 هست و 6 واحد پایان نامه و 2 واحد سمینار داشتیم. توی سایت دانشگاه برای پیش نیاز دکتری گفته که:

• Undergraduate degree with First or Second class (Division One) Honours in the proposed field of study from an Australian university or equivalent.

OR

• Undergraduate degree and a Masters degree in the proposed field of study from an Australian university or equivalent. Masters degree must have at least an 80% average and a research thesis component that comprised 25% of one year of study.

الان چیکار می تونم بکنم؟ چون رزومه پژوهشی خوبی دارم توی رشته خودم و استرالیا هم مقاله محور هست نمی خوام همینجوری این فرصت هارو از دست بدم. مشکل از مدرک من هست یا تفسیر ریسرچ آفسیر دپارتمان؟ کلا مگه اینایی که پذیرش گرفتن از ایران توی استرالیا کسی بوده که 25% ارشدش تز باشه؟
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

سلام دوست گرامي
    شما رشتتون چيه؟ بعضي از رشته ها ٨ واحد پايان نامه دارن كه معادل ٢٥ درصد ميشه، حالا شما ٦ واحد داشتين شايد بخاطر همين ايراد وارد كردن، بايد سوال كنين از دانشگاه كه ايا اينه يا چيز ديگه اي ممكنه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من در حین فرآیند پلای واسه دانشگاه سیدنی به یه مشکلی برخوردم. من برای این دانشگاه تمامی مدارکی که برای Expression of Interest رو لازم بودم فرستادم. امروز این جواب رو دادن:

Thank you for forwarding the EOI and associated documents. The pre application process has now been completed. I regret to advise that you will not be invited to submit a formal application to either to the Doctor of Philosophy or the Master of Philosophy for the following reason(s):
    • You do not meet the entry requirements. The degree you concluded from Islamic Azad University – Qazvin Branch is not equivalent to an Australian Masters degree, with the degree you have completed being equivalent to a Graduate Diploma.

For more information on entry requirements please go to http://sydney.edu.au/business/study/...y_requirements
    We wish you all the best in your future endeavours.

معدل لیسانس من کمه. در حدود 14 ولی این کلا ارشد منو رد کرده گفته که در حد Graduate Diploma هست! با اینکه معدل ارشدم 17.22 هست و 6 واحد پایان نامه و 2 واحد سمینار داشتیم. توی سایت دانشگاه برای پیش نیاز دکتری گفته که:

• Undergraduate degree with First or Second class (Division One) Honours in the proposed field of study from an Australian university or equivalent.

OR

• Undergraduate degree and a Masters degree in the proposed field of study from an Australian university or equivalent. Masters degree must have at least an 80% average and a research thesis component that comprised 25% of one year of study.

الان چیکار می تونم بکنم؟ چون رزومه پژوهشی خوبی دارم توی رشته خودم و استرالیا هم مقاله محور هست نمی خوام همینجوری این فرصت هارو از دست بدم. مشکل از مدرک من هست یا تفسیر ریسرچ آفسیر دپارتمان؟ کلا مگه اینایی که پذیرش گرفتن از ایران توی استرالیا کسی بوده که 25% ارشدش تز باشه؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    سلام دوست گرامي
    شما رشتتون چيه؟ بعضي از رشته ها ٨ واحد پايان نامه دارن كه معادل ٢٥ درصد ميشه، حالا شما ٦ واحد داشتين شايد بخاطر همين ايراد وارد كردن، بايد سوال كنين از دانشگاه كه ايا اينه يا چيز ديگه اي ممكنه باشه.
    رشته من مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هست که شش واحد پایان نامه داشتم و دو واحد سمینار. بهشون هم ایمیل زدم ولی فعلا جواب ندادن.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که application دانشگاه ملبورن رو پر کرده باشه؟؟
    توی یه قسمت یک سری سوالات هست که میخواستم منو راهنمایی کنه. ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tandis27 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    دوستان ممنون می شم جواب بدهید
    من مستر را از دانشگاهی در انگلیس با معدل B دارم می گیرم ( در حال دفاع از پایان نامه هستم )در رشته مدیریت
    آیلتس 7 دارم که 20 روز پیش منقضی شد
    رشته من را در دکتری دانشگاه RMIT فقط داره که Supply Chain Management است
    مقاله و جی مت و جی آر ای ندارم
    می خواهم ببینم شانس پذیرش دارم برای دکتری از این دانشگاه یانه؟
    ممنون می شم زودتر جوابم رو بدهید
    موفق باشید
    دانشگاه ملبورن هم این رشته را داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)