صفحه 137 از 158 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائ

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. ولی غیر مستقیمش رو نمی دونم چطوری بپرسم راستش. اخه چیزی راجع به با هم نوشتن پروپوزال نگفته.
    از استاد پرسیدم مستقیم! و ایشون هم این جواب رو دادن
    You can use the proposal as a basis – from there you can cut and paste to suit the boxes in the application.
    یعنی دیگه واقعا همون پروپوزاله؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    از استاد پرسیدم مستقیم! و ایشون هم این جواب رو دادن
    You can use the proposal as a basis – from there you can cut and paste to suit the boxes in the application.
    یعنی دیگه واقعا همون پروپوزاله؟
    آره ظاهرن همون پروپوزاله.. خدا شانس بده

Junior Member

سلام. من دارم فرم اپلیکیشن رو برای دانشگاه تاسمانیا پر میکنم که به چند سوال برخوردم.
    اول اینکه یکی از شرایط رو در سایت زده
    • a coursework Master's degree or Graduate Diploma which includes a research project or thesis of 10,000 to 20,000 words (must equate to a minimum 25% research component of the entire degree);
    • و اینکه در فرم یک قسمتش به همین مربوط میشه که پرسیده
    • Please indicate below the degree and thesis component (ie: % or weight ,eg. 8 units out of 12)
    • منظورش رو من نمیفهمم. ممنون میشم بمن کمک کنید.

Junior Member Bijan1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Western Sydney University - PhD - Social Science

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366 نمایش پست ها
    سلام. من دارم فرم اپلیکیشن رو برای دانشگاه تاسمانیا پر میکنم که به چند سوال برخوردم.
    • a coursework Master's degree or Graduate Diploma which includes a research project or thesis of 10,000 to 20,000 words (must equate to a minimum 25% research component of the entire degree);
    • Please indicate below the degree and thesis component (ie: % or weight ,eg. 8 units out of 12)
    ببینید این رو استاد راهنمام برام اینجوری توضیح داد که پایان نامه یا پروژه تحقیقاتی باید حداقل 25% کل واحدهای مربوط به تحقیق رو در Master by Coursework (فوق لیسانس بر اساس واحد درسی) در بر بگیره. این واحدها معمولا با نام هایی مثل روش تحقیق و سمینار توی رشته های ارشد در ایران شناخته می شن. مثلا من خودم، پایان نامه م 4 واحد بود، روش تحقیق 3 واحدی داشتم و همینطور سمینار 2 واحدی. جمع این ها می شد 9 واحد که پایان نامه من 4 واحدش رو بخودش اختصاص می داد یعنی حدود 45% کل واحدهای مربوط به تحقیق.

دقت کنید که در استرالیا و طبعا کشورهای پیشرفته، فوق لیسانس چند حالت داره. مهمترینشون عبارتند از:

Master by Coursework
    Master by Research

تو ایران ما Master by Coursework داریم. بخاطر همین تو فرم application، این تفکیک رو قائل شدن، چون از شروط پذیرفته شدن در PhD استرالیا (و همینطور بقیه کشورها)، داشتن سابقه تحقیق هستش.

رشته و دانشگاه

راستی برای هر دانشگاه هم مقداری متفاوت هستش چیزی که می خوان. مثلا این سه تا رو ببینید:

Deakin

• coursework Master’s degrees or graduate diplomas that include a research project or thesis of 10,000 to 20,000 words, to 80%+ standard, and research methodology units
    • comparable qualifications from international universities including a research project or thesis of 10,000 to 20,000 words and a GPA with an 80%+ standard

http://www.deakin.edu.au/courses/sch.../rtp-and-duprs

University of Canberra

• a Masters (research) degree; or
    • a Masters (coursework) degree with a distinction average and a significant component of research training units and a research project with dissertation. Usually one third of the units should be for the research project and research training units.

Research experience with publications in international refereed journals can mean you will be granted equivalence to one of the above and so can apply for a PhD.

http://www.canberra.edu.au/about-uc/...search-courses

University of Wollongong

• A coursework masters degree or graduate diploma which includes a research project or thesis of 10,000 to 20,000 words with a minimum WAM of 70%( or GPA of 3.5 out of 4), and research methodology units.
    • Relevant postgraduate research experience.

http://www.uow.edu.au/research/grs/p...UOW209596.html

ببینید برای بعضی هاشون حتی نمره پایان نامه هم اهمیت بسیار بالایی داره و یا برای بعضی ها نسبت واحد های مربوط به تحقیق (+ پایان نامه) و کل واحد های درسی ارائه شده در ارشد، مهم هستش.

Junior Member

خیلی ممنون. یعنی الان من 6 واحد پایان نامه داشتم و 2 واحد سمینار که جمعا میشه 8 واحد از 32 واحد. اینکه من تو درسای تئوری هم پروژه داشتم تاثیری داره؟ من الان تو اپلیکیشن بزنم 6 واحد پایان نامه + 2 واحد سمینار. خیلی ممنون از پاسختون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan1984 نمایش پست ها
    راستی برای هر دانشگاه هم مقداری متفاوت هستش چیزی که می خوان. مثلا این سه تا رو ببینید:

Deakin

• coursework Master’s degrees or graduate diplomas that include a research project or thesis of 10,000 to 20,000 words, to 80%+ standard, and research methodology units
    • comparable qualifications from international universities including a research project or thesis of 10,000 to 20,000 words and a GPA with an 80%+ standard

http://www.deakin.edu.au/courses/sch.../rtp-and-duprs

University of Canberra

• a Masters (research) degree; or
    • a Masters (coursework) degree with a distinction average and a significant component of research training units and a research project with dissertation. Usually one third of the units should be for the research project and research training units.

Research experience with publications in international refereed journals can mean you will be granted equivalence to one of the above and so can apply for a PhD.

http://www.canberra.edu.au/about-uc/...search-courses

University of Wollongong

• A coursework masters degree or graduate diploma which includes a research project or thesis of 10,000 to 20,000 words with a minimum WAM of 70%( or GPA of 3.5 out of 4), and research methodology units.
    • Relevant postgraduate research experience.

http://www.uow.edu.au/research/grs/p...UOW209596.html

ببینید برای بعضی هاشون حتی نمره پایان نامه هم اهمیت بسیار بالایی داره و یا برای بعضی ها نسبت واحد های مربوط به تحقیق (+ پایان نامه) و کل واحد های درسی ارائه شده در ارشد، مهم هستش.

رشته و دانشگاه

خیلی ممنون. یعنی الان من 6 واحد پایان نامه داشتم و 2 واحد سمینار که جمعا میشه 8 واحد از 32 واحد. اینکه من تو درسای تئوری هم پروژه داشتم تاثیری داره؟ من الان تو اپلیکیشن بزنم 6 واحد پایان نامه + 2 واحد سمینار. خیلی ممنون از پاسختون
    بله. البته با توجه به شرایط دانشگاه شما، به کل واحدها کاری ندارن. فقط به واحدهایی کار دارن که مربوط به تحقیق هستند. اگر روش تحقیق (Research Methodology) هم داشتید اضافه کنید. با توجه به میزان بالای واحد پایان نامه شما، اصلا مشکلی نخواهید داشت.

برای شما می شه:
    6units out of
    8

نکته دیگه ای هم بهتون بگم. ببینید اگر در آینده در مورد هر مساله ای، سوالی داشتید، می تونید با خیال راحت به بخش پذیرش دانشگاه، ایمیل بزنید و یا باهاشون تماس بگیرید. خیلی عالی راهنمایی می کنن.

انقدر ما تو ایران خاطره بدی داریم از این راهنمایی ها که برای خودم اوایلش خیلی سخت بود که بخوام چیزی رو ازشون بپرسم. ولی با کمال تعجب دیدم که شما هر سوالی که بپرسید یا خودشون مستقیم جواب می دن و یا ارجاعتون می دن به کسی که جواب سوال شما رو می دونه. اون فرد هم در کوتاهترین زمان ممکن جوابتون رو خواهد داد.

تازه مساله ای دیگه هم این که اگه دیدید که پاسختون رو ندادن، خیلی راحت یک ایمیل با موضوع پیگیری ایمیل قبلی می زنید و اونها هم بعد از عذرخواهی، سریعا پاسختون رو می دن.

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال خدمتتون داشتم
    اگر ذر استرالیا یک دوره کارشناسی ارشد، دو ساله یا یک و نیم ساله بگیریم و در انتهای تحصیلی امتیاز پی ار رو نداشته باشیم شرایط موندنمون به چه شکلی میشه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال خدمتتون داشتم
    اگر ذر استرالیا یک دوره کارشناسی ارشد، دو ساله یا یک و نیم ساله بگیریم و در انتهای تحصیلی امتیاز پی ار رو نداشته باشیم شرایط موندنمون به چه شکلی میشه؟؟
    من دیدم که از دوستان بجای اقامت دایم اول برای ویزای اقامت موقت اقدام کنن. احتمالا باید کار گیر بیارید و ... دقیقش رو نمیدونم. ولی یکی رو میشناسم که این کار رو کرده. یعنی شدنی هست. در ضمن شما بعد پایان تحصیلات تا 9 ماهم میتونید بمونید. حواستون باشه که کار برای کسانی که اقامت دایم ندارند سخت پیدا میشه! حداقل کار خوب
    دانلود نتایج پذیرش درج شده در سایت
    Emory ,Indiana Bloomington,Drexel , Houston, UNSW
    Case Western Reserve,Texas at Dallas, Illiniois Institute of Technology, Florida State
    Northeastern, Colorado State ,Rochester, Georgetown, Alberta

مدرک ارشد فراگیر پیام نور در رشته های مدیریت برای قبولی در دکترا در استرالیا مورد تایید این کشور هست ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)