صفحه 14 از 158 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Banned

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

وب سایت دانشگاه های استرالیا چرا اینطوریه. اولش اومدن لیست تمامی استاتید و دانشجو دکترا و مستر را در مجموعه مهندسی یک جا قرار دادن، خبری از دپارتمان نیست. بعدش اسم استاد هست ولی هیچ لینکی نیست که بشه وب سایت شخصی شون را دید. به عنوان نمونه اینجا را ببینید. کسی میدونه بهترین راه واسه پیدا کردن وب سایت شخصی اساتید در دانشگاه های استرالیا چطوریه؟ (دانشگاه های ایران هم دیگه اینجوری نیستن)
    مثلا در دانشگاه های آمریکای شمالی معمولا به این صورته:
    Academics: Schools: Departments: Mechanical Engineering: Faculty

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    وب سایت دانشگاه های استرالیا چرا اینطوریه. اولش اومدن لیست تمامی استاتید و دانشجو دکترا و مستر را در مجموعه مهندسی یک جا قرار دادن، خبری از دپارتمان نیست. بعدش اسم استاد هست ولی هیچ لینکی نیست که بشه وب سایت شخصی شون را دید. به عنوان نمونه اینجا را ببینید. کسی میدونه بهترین راه واسه پیدا کردن وب سایت شخصی اساتید در دانشگاه های استرالیا چطوریه؟ (دانشگاه های ایران هم دیگه اینجوری نیستن)
    مثلا در دانشگاه های آمریکای شمالی معمولا به این صورته:
    Academics: Schools: Departments: Mechanical Engineering: Faculty
    دوست عزیز حق با شماست! اساتید دانشگاه های استرالیا عموما سایت شخصی ندارند متاسفانه! اگر دنبال سوپروایزر می گردی بهترین کار مکاتبه با Head of School یا School Manager و یا
    Acting Head of School
    Name: Professor Peter Majewski
    Email: Peter.Majewski@unisa.edu.au
    Phone: +61 8 830 23162

School Manager
    Name: Ursula Franck
    Email: ursula.franck@unisa.edu.au
    Phone: +61 8 830 26390

می باشد ازشون در خواست راهنمایی برای پیدا کردن سوپروایزر برای موضوع مورد علاقت بدهید خیلی زود جواب می دهند
    یک نکته: در استرالیا عموما اساتید در سایت
    http://www.linkedin.com/ برای خود سایت ایجاد می کنند چون عموما کارفرماها در استرالیا و کارجویان در این سایت سرچ می کنند
    ویرایش توسط Saaaaam : June 29th, 2013 در ساعت 12:07 AM دلیل: اضافه کردن نکته + اصلاح دستور زبان جملات!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

میبخشید دوباره سام عزیز. در مورد دانشگاه New England، توی اپلیکیشن فرم نوشته که مدارک و از این طریق بفرستید:

The signed application form should be submitted along with the required documentation to AskUNE: http://yourfutureaskune.custhelp.com...m/redirect/ask

نوشته برای Higher Degree Research فقط یا از این طریق یا پستی بفرستید. هیچ ایمیل دیگه ای نداده!

آخه اینجا که فقط برای inquiry هست!!! من user pass هم ساختم و log in شدم اما جایی برای آپلود نداره!

شما هم از این طریق فرستادید؟

بازم خیلی ممنونم ازتون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    میبخشید دوباره سام عزیز. در مورد دانشگاه New England، توی اپلیکیشن فرم نوشته که مدارک و از این طریق بفرستید:

The signed application form should be submitted along with the required documentation to AskUNE: http://yourfutureaskune.custhelp.com...m/redirect/ask

نوشته برای Higher Degree Research فقط یا از این طریق یا پستی بفرستید. هیچ ایمیل دیگه ای نداده!

آخه اینجا که فقط برای inquiry هست!!! من user pass هم ساختم و log in شدم اما جایی برای آپلود نداره!

شما هم از این طریق فرستادید؟

بازم خیلی ممنونم ازتون
    دوست گرامی
    فرم اپلای دانشگاه به پیوست این ایمیل تقدیم می گردد که باید به همراه کلیه مدارک خود بصورت ایمیلی به آدرس hdr@une.au ارسال کنید .
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی والا من فقط میدونم دانشگاه نیوکسل مک کوری و ولونگونگ بدون نمره زبان میشه پذیرش گرفت منم دارم ادلاید اپلای میکنم جایی نخوندم بگه میشه بدون نمره زبان اپلای کرد بنظرم با ریس دانشکده خودت مثلا مدیریت مکاتبه کنید
    سلام.آيا ميشه بدون نمره زبان با استاد مکاتبه کرد و فاند گرفت؟ يا حتما بايد زبان مدرک داشته باشي؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط skamel نمایش پست ها
    سلام.آيا ميشه بدون نمره زبان با استاد مکاتبه کرد و فاند گرفت؟ يا حتما بايد زبان مدرک داشته باشي؟
    دوست گرامی فکر کنم شما با ساختار دانشگاه های استرالیا آشنایی ندارید. اولا در دانشگاه های استرالیا یا شما از بورسهای دولتی نظیر IPRS و یا Endavor استفاده می کنید و یا بورسی که دانشگاه می دهد مثلا UPIRS در این دو وضعیت نقش استاد در گرفتن بورس زیاد نیست چون شورای پژوهشی دانشگاه تصمیم گیرنده می باشد. ثانیا این شورا شرط نمره حداقل ایلتس 6.5 تا 7 را برای بررسی مدارک در موارد پذیرش و یا بورس در نظر می گیرد که بدون مدرک زبان اساسا برای بورس بررسی نمی شوید!

Junior Member

مرسي.پس اين وسط فاندي که استاد ميده چيه؟دانشگاهاي استراليا استادمحورند ئ اگه استاد خودش پروژه و فاند داشته باشه به دانشجو ميده اگه رزومه خوبي داشته باشه.(من منظورم به صورت مشروط بود يعني بعد از دريافت ok و فاند از استاد ، زبان مدرکشو بگيره نه که کلا نگيره) چون يکي از دوستان من اول فاند مشروط گرفت بعد زبان امتحان داد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط skamel نمایش پست ها
    مرسي.پس اين وسط فاندي که استاد ميده چيه؟دانشگاهاي استراليا استادمحورند ئ اگه استاد خودش پروژه و فاند داشته باشه به دانشجو ميده اگه رزومه خوبي داشته باشه.(من منظورم به صورت مشروط بود يعني بعد از دريافت ok و فاند از استاد ، زبان مدرکشو بگيره نه که کلا نگيره) چون يکي از دوستان من اول فاند مشروط گرفت بعد زبان امتحان داد
    دوست گرامی استاد در استرالیا فاند ندارد بلکه دانشگاه یا دولت بورس می دهد ! راستش یک نفر از اعضای فروم هم این مطلبی که شما می فرمایید را گفتند به من ولی من با تجربه اپلای در 10 دانشگاه استرالیا تا این لحظه خودم شاهد این موضوع نبودم و نمی تونم تایید کنم بنظر من امکانش زیر 1% هست چون در سایتهای دانشگاه ها ذکر شده مثلا

All Higher Degrees by Research
    At least one of the following criteria must be met:
    E1English is the applicant's first language; or
    E2Satisfactory completion, within 5 years of the date of application for admission to UNE, of at least one year of full-time or equivalent full-time study in which English was the sole medium of instruction and assessment for the particular course of study claimed, resulting in a tertiary level Australian Qualifications Framework (AQF) award or a tertiary level award recognised by the National Office of Overseas Skills Recognition (NOOSR); or
    E3 An IELTS (Academic) overall score of at least 6.5 with no sub-band score less than 6.0 (or equivalent TOEFL score of at least 91 in the Internet-Based Test with no less than 22 in the written component and 20 in Listening, Speaking and Reading); or
    E4Prior to admission to candidature, satisfactory completion of the Advanced EAP program at the University of New England English Language Centre; or
    E5In exceptional circumstances, where an applicant cannot satisfy any of Criteria E1-E4 but in the opinion of the relevant Head of School should be admitted as a special case, an application may be forwarded by the Head of School to the English Language Requirements for Admission Tribunal, consisting of the Chair of the Higher Degrees by Research Committee, the Director, English Language and International Services and the Research Director of the Faculty to which admission is sought. The decision of this Tribunal shall be final.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی استاد در استرالیا فاند ندارد بلکه دانشگاه یا دولت بورس می دهد ! راستش یک نفر از اعضای فروم هم این مطلبی که شما می فرمایید را گفتند به من ولی من با تجربه اپلای در 10 دانشگاه استرالیا تا این لحظه خودم شاهد این موضوع نبودم و نمی تونم تایید کنم بنظر من امکانش زیر 1% هست چون در سایتهای دانشگاه ها ذکر شده مثلا

All Higher Degrees by Research
    At least one of the following criteria must be met:
    E1English is the applicant's first language; or
    E2Satisfactory completion, within 5 years of the date of application for admission to UNE, of at least one year of full-time or equivalent full-time study in which English was the sole medium of instruction and assessment for the particular course of study claimed, resulting in a tertiary level Australian Qualifications Framework (AQF) award or a tertiary level award recognised by the National Office of Overseas Skills Recognition (NOOSR); or
    E3 An IELTS (Academic) overall score of at least 6.5 with no sub-band score less than 6.0 (or equivalent TOEFL score of at least 91 in the Internet-Based Test with no less than 22 in the written component and 20 in Listening, Speaking and Reading); or
    E4Prior to admission to candidature, satisfactory completion of the Advanced EAP program at the University of New England English Language Centre; or
    E5In exceptional circumstances, where an applicant cannot satisfy any of Criteria E1-E4 but in the opinion of the relevant Head of School should be admitted as a special case, an application may be forwarded by the Head of School to the English Language Requirements for Admission Tribunal, consisting of the Chair of the Higher Degrees by Research Committee, the Director, English Language and International Services and the Research Director of the Faculty to which admission is sought. The decision of this Tribunal shall be final.
    استاد هم يك جورايي مي تونه فاند بده.
    چند جور فاند اينجا وجود داره:
    1) فاند دولتي مثل IPRS كه شما وفتي اين فاند را داشته باشي بعدا هم راحت مي توني استاد يا حتي رشته را عوض كنيد. اين فاند شامل هزينه تحصيل و زندگي ميشه.
    2) فاندي كه مربوط به دانشگاه هست كه هزينه تحصيل را پوشش ميده (يا مجاني ميكنه). اما قسمت هزينه زندگي؛ خودش به چند فاند مختلف تقسيم ميشه:
    1) اينكه هزينه زندگي شما را هم همون دانشگاه مستقيما ميده يعني Scholarship Office اين هزينه را ميده. در اين صورت باز هم شما بعدا راحت مي تونيد استاد يا رشته يا school را عوض كنيد.
    2) هزينه زندگي را school ميده. يعني اينكه Scholarship Office‌ پولي را به School Engineering يا يك دپارتمان خاص (مثلا مكانيك) ميده و افراد اونجا اين بخشي از يان پول را صرف تجهيزات و بخشي از اين پول را صرف هزينه زندگي دانشجوها ميكنه كه براشون ريسرچ انجام ميدن. در اين صورت شما هميشه بايد توي همون school بمونيد.
    3) پولي كه هز استاد از گرنت صنعتي خودش ميده. استاد با يك شركت يا صنعت در ارتباط هست و اون شركت بابت پروژه اي كه شما يا به نوعي استاد شما براشون انجام ميده، پول ميده كه هزينه زندگي دانشجو هم شامل ميشه. در اين صورت شما ديگه با استاد طرف هستيد.

اينو بگم كه همه اين نوع فاندها از طريق دانشگاه به حساب شما واريز ميشه. مثلا در نوع سوم، صنعت به دانشگاه پول ميده و دانشگاه پولو به حساب شما ميريزه.

بيشتر استادها و دانشگاهها مايلند كه بورس از نوع سوم باشه. چون هم استاد سود ميكنه هم دانشگاه. چون مثلا فرض كنيد كه يك دانشجو بورس نوع سوم را داشته باشه. صنعت بابت دانشجو به دانشگاه پول ميده. اين پول به 4 قسمت تقسيم ميشه. يك قسمت را داشنشگاه بر ميداره. يك قسمت را استاد راهنما، يك قسمت استاد مشاور و قسمت اخر و كوچيكش را ميدن به دانشجوها. علاوه بر اينكه استادها باز هم بابت هر دانشجو كه دارن از دانشگاه پول جداگانه ميگيرن. پس معلومه كه اين نوع بورسها واسه استاد و دانشگاه سود بيشتري داره.

علاوه بر اينكه وقتي دانشجو فارغ التحصيل ميشه، صنعت باز هم به دانشگاه بابت اتمام پروژه پول ميده و همچنين دولت بابت هر فارغ التحصيل توي مقطع PhD به دانشگاه پول جداگانه ميده.
    اين اطلاعات را بنده از مسول دانشگاه پرسيدم.
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط iman1718 نمایش پست ها
    استاد هم يك جورايي مي تونه فاند بده.
    چند جور فاند اينجا وجود داره:
    1) فاند دولتي مثل IPRS كه شما وفتي اين فاند را داشته باشي بعدا هم راحت مي توني استاد يا حتي رشته را عوض كنيد. اين فاند شامل هزينه تحصيل و زندگي ميشه.
    2) فاندي كه مربوط به دانشگاه هست كه هزينه تحصيل را پوشش ميده (يا مجاني ميكنه). اما قسمت هزينه زندگي؛ خودش به چند فاند مختلف تقسيم ميشه:
    1) اينكه هزينه زندگي شما را هم همون دانشگاه مستقيما ميده يعني Scholarship Office اين هزينه را ميده. در اين صورت باز هم شما بعدا راحت مي تونيد استاد يا رشته يا school را عوض كنيد.
    2) هزينه زندگي را school ميده. يعني اينكه Scholarship Office‌ پولي را به School Engineering يا يك دپارتمان خاص (مثلا مكانيك) ميده و افراد اونجا اين بخشي از يان پول را صرف تجهيزات و بخشي از اين پول را صرف هزينه زندگي دانشجوها ميكنه كه براشون ريسرچ انجام ميدن. در اين صورت شما هميشه بايد توي همون school بمونيد.
    3) پولي كه هز استاد از گرنت صنعتي خودش ميده. استاد با يك شركت يا صنعت در ارتباط هست و اون شركت بابت پروژه اي كه شما يا به نوعي استاد شما براشون انجام ميده، پول ميده كه هزينه زندگي دانشجو هم شامل ميشه. در اين صورت شما ديگه با استاد طرف هستيد.

اينو بگم كه همه اين نوع فاندها از طريق دانشگاه به حساب شما واريز ميشه. مثلا در نوع سوم، صنعت به دانشگاه پول ميده و دانشگاه پولو به حساب شما ميريزه.

بيشتر استادها و دانشگاهها مايلند كه بورس از نوع سوم باشه. چون هم استاد سود ميكنه هم دانشگاه. چون مثلا فرض كنيد كه يك دانشجو بورس نوع سوم را داشته باشه. صنعت بابت دانشجو به دانشگاه پول ميده. اين پول به 4 قسمت تقسيم ميشه. يك قسمت را داشنشگاه بر ميداره. يك قسمت را استاد راهنما، يك قسمت استاد مشاور و قسمت اخر و كوچيكش را ميدن به دانشجوها. علاوه بر اينكه استادها باز هم بابت هر دانشجو كه دارن از دانشگاه پول جداگانه ميگيرن. پس معلومه كه اين نوع بورسها واسه استاد و دانشگاه سود بيشتري داره.

علاوه بر اينكه وقتي دانشجو فارغ التحصيل ميشه، صنعت باز هم به دانشگاه بابت اتمام پروژه پول ميده و همچنين دولت بابت هر فارغ التحصيل توي مقطع PhD به دانشگاه پول جداگانه ميده.
    اين اطلاعات را بنده از مسول دانشگاه پرسيدم.
    ضمن تشکر از شما دوست گرامی بابت اطلاعات جامعی که قرار دادید. لازم به ذکر است بخش بورس صنعتی که فرمودید متاسفانه فقط در رشته های علوم پایه و مهندسی امکانپذیر می باشد. و در رشته های علوم انسانی نظیر مدیریت و یا حسابداری چندان کار آمد نیست به دلایل زیر:
    1- من چند وقت پیش پروپوزالی در زمینه بازاریابی خدمات مالی بطور خاص در شرکتهای بیمه استرالیایی نوشتم پس از ارسال به دانشگاه های مختلف نظر مثبت استاد را هم گرفتم! ولی به محض اینکه امدم اپلای کنم دانشگاه اطلاع داد اینگونه پروژه ها را به دانشجویان بومی می دهند چون قصد ندارند ساختار بازار استرالیا را دانشجویان خارجی تحلیل کنند. البته من شخصا با شرکتهای بیمه استرالیا هم مکاتبه کردم پاسخ یکی از آنها به عنوان نمونه:
    Dear Saaaam

Thank you for your email directed to Duncan Ramsay at QBE
    Whilst we support the concept of continuous education, QBE guards its intellectual property very closely. This obviously includes our marketing properties and the outcomes achieved through them
    As a consequence we are not in a position to assist with your study
    We wish you every success for the future and thank you for considering QBE Australia

Kind Regards
    Warren O'Rourke
    National Marketing Manager
    Specialty & Corporate Communications
    Marketing, Communications and Strategic Sales
    2- با توجه به آشنایی کم دانشجویان ایرانی با ساختار صنعت و بازارهای مالی استرالیا عملا نوشتن طرح تحقیقاتی که بتواند مورد علاقه مراکز تحقیقاتی - موسسات مشاوره مدیریت و ... در رشته های علوم انسانی قرار گیرد و بتواند از این نوع بورس که فرمودید استفاده کند غیر ممکن و یا بشود گفت احتمالی کمتر از 1% دارد
    3- متاسفانه در ایران بیش از 90% کسانی که در رشته های علوم انسانی تحصیل و فارغ التحصیل می شوند فقط از نظر تئوری قوی هستند ولی در اینکه چگونه می شود این تئوری را تبدین به پروژه ای عینی نمود مشکل اساسی دارند. متاسفانه به عنوان مثال منابع و روش تدریس دروس مدیریت مالی در ایران فاصله اشکاری با انچه در دانشگاه های استرالیا و ... ارائه می شود دارد. مثال عینی ان دوره های انلاین مقدماتی مدیریت مالی دانشگاه برکلی می باشد اخیرا یکی از این دوره ها را گذراندم متوجه شدم 99 درصد مطالب پایه این رشته در دانشگاه های ما ارائه نمی شوند چون اساتید ما اکثرا بیس ریاضی چندان قوی ندارند و لذا توان ارائه انها را به دانشجو ندارند و بهترین راه حل را در عدم بیان و حذف ان می دانند! البته در کتب فارسی این رشته هم به عمد یا سهو این مطالب نیامده است.
    4- در نهایت شما با یک بررسی ساده در قسمت نتایج ملاحظه می فرمایید که تعداد افرادی که در این رشته از استرالیا بورس شدند به زحمت به عددی قابل ملاحظه می رسد در مقایسه با رشته های فنی
    5- در خاتمه بنظر من با توجه به تجربه اپلای چند ساله در این رشته بطور خاص رویه ای بسیار دشوار و چشم اندازی نچندان روشن تصور می نماییم

ادمین محترم لطفا این پست را حذف نفرمایید تا دوستان رشته مدیریت و حسابداری از شرایط واقعی بورس و پذیرش در استرالیا آگاه شوند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)