صفحه 142 از 158 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

این جواب یکی از استاداست، ولی من متوجه نمیشم روالش مگه به چه صورته؟ یعنی مارچ ایمیل بزنم برای کی میشه؟؟
    At this point, I have a relatively large number of PhD applications for next year, and I won't accept new applications. If you're still interested, could you contact me again around March 2018?

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط rayan95 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی نبود منو راهنمایی .کنه؟ یه سوال دیگه من الان دارم اپلای میکنم اصلا واسه استرالیا ممکنه تو این تایم جواب بده؟ یا الکی دارم وقت میذارم براش؟
    بستگی به دانشگاهش داره ولی توی استرالیا برای اکثر دانشگاه ها باید موافقت یه استاد رو داشته باشید. به ددلاین دانشگاه ها هم دقت کنین، بعضی ها تموم شده و بعضی ها تا آخر سپتامبر وقت دارن.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rayan95 نمایش پست ها
    این جواب یکی از استاداست، ولی من متوجه نمیشم روالش مگه به چه صورته؟ یعنی مارچ ایمیل بزنم برای کی میشه؟؟
    At this point, I have a relatively large number of PhD applications for next year, and I won't accept new applications. If you're still interested, could you contact me again around March 2018?
    بستگی به رشته و دانشگاهی که ایشون هستن داره ولی احتمالا برای راند بعدی منظورشونه. حدودای اسفند ایمیل بزنین. البته بهتره که به ایمیلشون یه ریپلای بزنین تا یادشون بیاد که بهتون چی گفتن.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zese1366 نمایش پست ها
    سلام . ممنون از جوابتون. یه سوال دیگه دارم. من دارم فرم پذیرش پر میکنم. سوال پرسیده که در کدوم دوره پایان نامه داشتی و تعداد واحدهای کل اون دوره چقدر بوده؟ که من 32 واحد ارشد داشتم. و زده تعداد واحد پایان نامه چند بوده که 6 واحد بوده. حالا من چون تو سایت زده باید 25 درصد ارشد ریسرچ باشه موندم. من 2 واحد هم سمینار داشتم که ریسرچ بوده الان 6 بزنم ( که کمتر از 25 درصد میشه).
    Which program did you undertake the thesis in?
    Standard full time duration (in years) of this program
    Standard credit point/hours value or hours of this program
    Credit point/hours value of the thesis component of this program
    شما کلا 25% واحدهاتون ریسرچ بوده (پایان نامه + سمینار). این مشکل برای منم بود که با یه توضیح برای آفیسر تحصیلات تکمیلی حل شد.

سلام دوستان وقت بخیر
    به یک استادی که از موضوعش خوشم میومد ای میل زدم و بعدش بهم گفت یه پروپوزال بنویس برام بفرست
    بعد از اینکه براش پروپوزالو ارسال کردم این پاسخ را داد....:

Dear Ramtin Kouhdasti

The proposal is fine. Please submit your proposal, CV and IELTS score to CDU for processing your PHD application

Please see below the procedure for applying International Scholarship at CDU.

You need to submit 6.5 score in IELTS or an equivalent English test (unless you are exempt).

Thanks.

دوستان روال کار چطوریه و اینکه چقدر امکان داره به نتیحه برسم....ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن(من تافل دارم و نمره ام هم 90 شده)
    با تشکر

Junior Member

سلام

بستگی به معدل و مقالاتتون داره. گرچه تا حالا به شخصه ندیدم از دانشگاه داروین از این فروم کسی چیزی نوشته باشه. اما تعداد بورس هاش احتمالا از دانشگاه های رنک بالاتر کمتر باشه. نمره تافلتون فکر کنم پوشش میده اونچا 79 با رایتینگ 21 مینیمم میخواد. اگر مدارکتون امادست خوب اپلای کنید. مهم استاد بوده که قبول کرده بعدش دیگه استاد تو بورس دادن نقشی نداره بلکه یه کمیته تخصصی از دانشگاه تصمیم گیرنده خواهند بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط kouhdasti_civi نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    به یک استادی که از موضوعش خوشم میومد ای میل زدم و بعدش بهم گفت یه پروپوزال بنویس برام بفرست
    بعد از اینکه براش پروپوزالو ارسال کردم این پاسخ را داد....:

Dear Ramtin Kouhdasti

The proposal is fine. Please submit your proposal, CV and IELTS score to CDU for processing your PHD application

Please see below the procedure for applying International Scholarship at CDU.

You need to submit 6.5 score in IELTS or an equivalent English test (unless you are exempt).

Thanks.

دوستان روال کار چطوریه و اینکه چقدر امکان داره به نتیحه برسم....ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن(من تافل دارم و نمره ام هم 90 شده)
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical Biochemistry

سلام.
    دوستان یه سوال کلی دارم .میخواستم بدونم ددلاین اسکولارشیپ برای دانشگاه هایی استرالیا به چه صورته؟ میخوام بدونم مثل امریکا هست که اکثرا اذر ددلاین هست. من بیشتر روی کانادا و امریکا سرچ کردم ولی الان که دانشگاه های استرالیا رو نگاه کردم گیج شدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas2014 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان یه سوال کلی دارم .میخواستم بدونم ددلاین اسکولارشیپ برای دانشگاه هایی استرالیا به چه صورته؟ میخوام بدونم مثل امریکا هست که اکثرا اذر ددلاین هست. من بیشتر روی کانادا و امریکا سرچ کردم ولی الان که دانشگاه های استرالیا رو نگاه کردم گیج شدم
    برای دانشگاه های استرالیا معمولن از آگوست تا اکتبر هست. بعضی دانشگاه ها (عمدتن g8) در طول سال چند راند اسکولارشیب دارن که خب تاریخ اونا هم برای هر دانشگاه فرق داره.

سلام
    ببخشید میشه اینجا کسی مراحل قدم به قدم پذیرش و اخذ ویزا برای برای فوق لیسانس با هزینه شخصی رو بگه . هزینه هایی که در مرحله اول و قبل از خروج از کشور بکنیم چقدر هست و به کجاها باید بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا تک تک گفته بشه .
    با سپاس

سلام
    ببخشید میشه اینجا کسی مراحل قدم به قدم پذیرش و اخذ ویزا برای برای فوق لیسانس با هزینه شخصی رو بگه . هزینه هایی که در مرحله اول و قبل از خروج از کشور بکنیم چقدر هست و به کجاها باید بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا تک تک گفته بشه . یعنی می خوام حتما یه برآورد کلی از هزینه هایی که در اینجا ایران ، از ابتدای مرحله باید انجام بشه رو بگین .
    و لطفا اگه کسی آژانس و یا وکیل خوب و مطمئنی میشناسه که این کارها رو انجام می ده بهم بگه.
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)