صفحه 146 از 158 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of freiburg, english literature

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ممنون از راهنمایی هاتون
    راستش من فعلاً فقط با دو تا ایجنت آلمانی تماس گرفتم که هر دوشون گفتند باید از طریق ما اپلای کنی و گرنه که هیچی. الان خوردم به تعطیلی آخر هفته ولی فردا با چندتا دیگه تماس می گیرم ببینم اون ها چی میگن. با ایجنت های ایرانی تماس نداشتم. ولی این طور که پیداست باید برای هر دسته از مدارک جدا این کار رو انجام بدم.
    خود دیکین هم سرش خیلی شلوغه و هر بار ازش سوال می پرسی سه تا پنج روز بعد جواب میده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان سلام. من از دانشگاه ملبورن پذیرش گرفتم. اما برای اکسپت کردن آفر نیاز دارم که پاسپورت رو هم اپلود کنم. مهلت اکسپت کردن تا وسطهای دسامبر هست. اما الان سربازم و پاس ندارم و سربازیم 1 دی تموم میشه. کسی هست راه حلی برای این مشکل بدونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    دوستان سلام. من از دانشگاه ملبورن پذیرش گرفتم. اما برای اکسپت کردن آفر نیاز دارم که پاسپورت رو هم اپلود کنم. مهلت اکسپت کردن تا وسطهای دسامبر هست. اما الان سربازم و پاس ندارم و سربازیم 1 دی تموم میشه. کسی هست راه حلی برای این مشکل بدونه؟
    به خود دانشگاه ایمیل بزنید و ببنید میتونن مهلت رو تمدید کنند یا نه.

سلام

دوستان من دو تا سوال دارم...

اینکه آیا در استرالیا CV برای اپلای استفاده میشه یا Resume و آیا اینکه باید عکسدار باشه یا بدون عکس؟

ممنون

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام

دوستان من دو تا سوال دارم...

اینکه آیا در استرالیا CV برای اپلای استفاده میشه یا Resume و آیا اینکه باید عکسدار باشه یا بدون عکس؟

ممنون
    سلام، بله سی وی میخوان ازتون ولی عکس جز معیارهای پذیرش نیست. یعنی اصلا اهمیتی نداره.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام، بله سی وی میخوان ازتون ولی عکس جز معیارهای پذیرش نیست. یعنی اصلا اهمیتی نداره.
    میدونید که سی وی با رزومه فرق داره و منظورم این بود که استفاده از کدوم یکی رواج داره برای اپلای اکادمیک در استرالیا.

گذاشتن عکس هم برای بعضی کشورا منفی به حساب میاد و بعضیا الزامیه. اگر میگید اهمیتی نداره پس منفی حداقل حساب نمیشه. مرسی.

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    میدونید که سی وی با رزومه فرق داره و منظورم این بود که استفاده از کدوم یکی رواج داره برای اپلای اکادمیک در استرالیا.

گذاشتن عکس هم برای بعضی کشورا منفی به حساب میاد و بعضیا الزامیه. اگر میگید اهمیتی نداره پس منفی حداقل حساب نمیشه. مرسی.
    یه نمونه از سی وی های اساتید خارجی رو ببینید و طبق اون سی وی خودتون رو تنظیم کنین. این چیزایی که میگین رو من تا حالا حداقل در مورد دانشگاه ها ندیدم که بگن سی وی عکس دار باشه یا بدون عکس. درکل، این مواردی که مطرح کردین برای گروه یا اساتید اصلا مهم نیست و اونها اولین چیزی که دنبالش هستن معدل و نمرات آزمون ها و مقالات هست.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

سلام دوستان

آیا در استرالیا مستر به صورت research-based و نه course work ارائه میشه؟

ممنون میشم اگر اطلاعات یا تجربه ای دارید بگید.

Junior Member

سلام دوستان... من با یه استاد ایرانی توی دانشگاه سیدنی مکاتبه داشتم و بهم گفتن که (you can apply for the scholarship) ... این حرف به چه معنی هست؟ ینی میتونم ازشون به عنوان سوپروایزر اسم ببرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazii نمایش پست ها
    سلام دوستان... من با یه استاد ایرانی توی دانشگاه سیدنی مکاتبه داشتم و بهم گفتن که (you can apply for the scholarship) ... این حرف به چه معنی هست؟ ینی میتونم ازشون به عنوان سوپروایزر اسم ببرم؟
    سلام..

بله منظورشون همینه..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)