صفحه 148 از 158 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان. این رو هم در نظر داشته باشید که هرچی دانشگاه رتبه بالاتری داشته باشه بودجه بیشتری هم داره و اسکالرشیپ های بیشتری رو هرساله میده.
    تجربه شخصی خودم رو هم میگم. من با رزومه 7 مقاله ای برای دانشگاه های UQ, UON, QUT و RMIT اپلای کردم. جالب اینجا بود که از UON و UQ اسکالرشیپ گرفتم ولی از QUT و RMIT نگرفتم. یعنی اصلا حساب کتاب مشخصی نداره کار دانشگاه ها و نمیشه راحت فهمید که از کجا با چه رزومه ای میشه اسکالرشیپ گرفت. چون یکی از پارامترهای مهم هم پروپوزال شماست که تاثیر گذاره. پس سعی کنید توی نوشتن اون هم نهایت تلاشتون رو داشته باشید.

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام،
    تو این تاپیک از دانشگاه های مقاله محور (که معدل کمتر براشون مهم هست ) زیاد مطرح شده. این دانشگاهها کدوم ها هستند؟ جایی در فروم هست که لیست اونه اومده باشه؟
    یه سوال دیگه که دارم اینه که واسه پوزیشن های خالی این دانشگاهها باید اقدام کرد یا در ابتدا واسه اساتید رزومه فرستاد؟ (واسه دکتری)

Junior Member

سلام، دوست عزيز ليستي كه نميشه بطور خاص نام برد چون بورس گرفتن كلا علاوه بر معدل و مقاله ممكنه به عوامل ديگه اي چون تعداد داوطلبان و ميزان بورس هر دانشگاه هم ارتباط داشته باشه و تعداد راند هاي اون دانشگاه، يه دانشگاه ممكنه سه تا راند در سال بشه اقدام كرد كه طبيعتا بورس ها تقسيم ميشه تو اين سه راند، بعضي ها تك راند هستن و فقط يبار بورس ميدن بنابراين نميشه بطور محض گفت اما بنابر تجربه سال هاي قبل براي دانشگاه هاي G8 أهميت مقاله براي بورس شدن بصورت زير هست

موناش> كويينزلند>ادلايد>استرالياي غربي>ملبورن>ANU>سيدني>UNSW

سه تاي اولي رو اگر 5 تا به بالا مقاله isi داشته باشي شانس خوبي خواهيد داشت ، كمتر از اون بسته به معدل و شانس خواهد بود
    غير جي هشت ها تا اونجا كه ميدونم مككواري مقاله براش مهمه و فليندرز مقاله امتياز نامحدود داره در رنك بندي داوطلب ها براي دادن بورس ، بقيه رو اطلاعي ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام،
    تو این تاپیک از دانشگاه های مقاله محور (که معدل کمتر براشون مهم هست ) زیاد مطرح شده. این دانشگاهها کدوم ها هستند؟ جایی در فروم هست که لیست اونه اومده باشه؟
    یه سوال دیگه که دارم اینه که واسه پوزیشن های خالی این دانشگاهها باید اقدام کرد یا در ابتدا واسه اساتید رزومه فرستاد؟ (واسه دکتری)

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

سلام دوستان
    اگر کسی در رشته کامپیوتر یا مخابرات برای تحصیل در موقعیت دکتری دنبال موقعیت هست استاد من در دانشگاه UNSWدنبال دانشجو هست. زمینه تحقیقاتی ایشون Network , mmWave, nano-sensor ,
    Energy harvesting و حوزه های نزدیک هست. البته دانشگاه UNSWاخیرا به اساتید اعلام کرده باید متقاضی دکتری معدل حد اقل ۱۸ داشته باشد (قابل تخفیف به دانشگاه های برتر ایران). اگر کسی تمایل داره پیام بده.
    سوالات کلی را همینجا هم اگر مدیران اجازه بدهند میتوانید بپرسید
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

Junior Member

سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

Junior Member

معدل هات خوبن، مقاله كم دارين اما شانس ميتونين داشته باشين، اينجا كسي بطور قطع نميتونه بهتون بگه بورس ميشيد يا نه، اما بودن با شرايط معدل و مقاله شما بورس شدن اما دانشگاه هايي مثل موناش، ادلايد، كويينزلند كساني كه بورس شدن اكثرا بالاي ٤ تا مقاله isi داشتن، حالا شما بقيه دانشگاه ها رو مكاتبه كن با أسانيد و حتي اين سه تارو

نقل قول نوشته اصلی توسط watsoon72 نمایش پست ها
    سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال داشتم لطفا اگه کسی هست که اطلاعات کافی داشته باشه راهنماییم کنه .
    من 30 سالمه و مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه دولتی و مدرک ارشد صنایع از دانشگاه آزاد دارم .
    1- می خواستم بدونم من می تونم دوباره برای لیسانس اقدام کنم ولی رشته ای که دوست دارم بخونم نه کامپیوتر؟
    2- اگه برای ارشد بخام اقدام کنم چی باید حتما کامپیوترو ادامه بدم ؟ یا می تونم تغییر رشته بدم ؟
    3-هزینه تحصیلی و زندگی سالیانه چقد میشه؟
    4- آیا من اجازه کار در طول تحصیلم دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام و خدا قوت به همه ی دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مکانیک بیوسیتسم- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل لیسانس 17.94 از دانشگاه دولتی گرگان- فوق لیسانس 17.67 از دانشگاه دولتی ساری

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    IELTS 7
    3- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    کلا 6 تا مقاله از پایانامه ارشدم دارم.
    دو مقاله ISI با ایمپکت 5 از ژورنال انرژی از پایانامه ارشدم.
    3 تا علم پژوهشی داخلی فارسی- یدونه ISC انگلیسی
    مقالات خارج از پایانامم هم 1 دونه ISI دارم.
    10 تا مقاله پژوهشی دیگه هم دارم که CIJR هستند.
    1 دونه مقاله بین المللی هم دارم به همراه یکی از دانشجویان دانشگاه آریزونا که برنده بهترین مقاله همایش شدش.
    3 ثبت اختراع داخلی دارم.

4- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کارشناسی ارشد یا دکتری (مکانیک بیوسیستم-ماشین های کشاورزی)- مکانیک طراحی و ساخت- مکانیک انرژی

8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    در دروس استاتیک، مقاومت مصالح، دینامیک و فیزیک TA بودم.
    مسلط به نرم افزارهای ANSYS-SOLIDWORKS-INVENTOR هستم و سابقه تدریس هم دارم به مدت چند سال.

نکته اینکه متاهل هستم و نیاز به اسکولارشیپ و یا سایر کمک هزینه ها دارم.
    ممنون میشم کمکم کنید

باسپاس از شما همه ی دوستان عزیزم

سلام دوستان عزیز
    من در مورد گرفتن ویزای تحصیلی برای دوره های tafe یک ساله از چندتا از وکیل های مهاجرتی سوال پرسیدم ولی جواب های ضد و نقیضی دادن، که برای دوره های یک سال سفارت به ایرانی ها ویزا نمیده!! فقط دوره مستر و کارشناسی و دکترا
    کسی در اینباره اطلاعاتی داره؟
    من نهایت میتونم حدود 130 تا هزینه کنم که برای دو ساله مستر کافی نیست! قصدم هم خوندن یک دوره تخصصی در زمینه کاریم (کامپیوتر) که بتونم ویزای کار بگیرم و بعد هم اقامت

در مورد این دوره ها خیلی بررسی کردم خیلیاش تو مراکز دانشگاهی و معتبر برگزار میشن و شرایط خیلی خوبی دارن
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

سلام حدمت همه دوستان.
    من مستر دارم کره میخونم و تقریبا یک سالش گذشته. در کل فکر میکنم شرایط گرفتن پذیرش و بورس رو دارم. اما میخوام اگه بشه بلافاصله بعد از مستر دکترام رو اونجا شروع کنم. بخصوص با ترنظر گرفتن طولانی بودن گرفتن ویزا میخوام پروسه پذیرش بورس و ویزا رو اگر بشه موازی با سال اخر مسترم انجام بدم. میشه دوستان راهنمایی کنن ایا میشه هیچ کدوم از این سه مرحله رو در حالی که همچنان دانشجوی مستر هستیم و فارق التحصیل نشدیم انجام بدیم؟ بخصوص این که سفارت استرالیا استرالیا اینجا خلوت هست!

سوال دومم در مورد تاریخ تافلم هست. من تافلم توی june منقضی میشه. برای پذیرش و اسکلارشیپ کدوم تاریخ مهم هست. تاریخ ددلاین هاشون. یا تاریخی که من مدارکم رو سابمیت میکنم؟

کلا ممنون میشم من رو برای این هدفی که در سر دارم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)