صفحه 149 از 158 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوست عزیز برای باید معدل ها و تعداد مقالاتت رو بگی تا بچه ها بتونن راهنماییت کنن چون استرالیا مثل امریکا و کانادا نیست. اولا نمره زبان فقط مینیمم نیازه و اگر نمرت 120 تافل یا 9 ایلتس باشی براشون فرقی نداره جز دانشگاه UWA که نمره زبان تو رنکینگ تاثیر داره تا حدی. دوما استاد تو استرالیا فقط در حد اینکه قبول کنه تو دانشجوش بشی مهمه برا دادن بورس هیچ نقشی نداره و یه کمیته ای هر دانشگاه داره که اونجا تصمیم میگیرن کی بورس شه کی نشه. در مورد اعتبار زمانی مدرک زبان تا اونجا که من میدونم هم زمان اپلای و هم زمان ورود به استرالیا و دانشگاه باید اعتبار داشته باشه. در مورد اینکه بتونی در حالی که هنوز ارشد رو دفاع نکردی اپلای کنی از دوستان با تجربه تر سوال کنین اما فکر کنم باید ارشد رو گرفته باشی چون نمره تز مهمه برا پذیرش و بورس. سفارت استرالیا درسته خلوته چون اصلا نیاز به حضور فیزیکی نیست اما در چک کردن و صدور ویزا مثل امریکا سخت گیر نباشه کمتر از اون هم نیست. بستگی داره چه رشته ای و چه دانشگاهی بخونی. بطور مثال یه مدت دانشگاه شهید بهشتی تحریم بود و ریجکتی هاش زیاد حالا نمیدونم ایا از تحریم اومده بیرون یا نه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ipod نمایش پست ها
    سلام حدمت همه دوستان.
    من مستر دارم کره میخونم و تقریبا یک سالش گذشته. در کل فکر میکنم شرایط گرفتن پذیرش و بورس رو دارم. اما میخوام اگه بشه بلافاصله بعد از مستر دکترام رو اونجا شروع کنم. بخصوص با ترنظر گرفتن طولانی بودن گرفتن ویزا میخوام پروسه پذیرش بورس و ویزا رو اگر بشه موازی با سال اخر مسترم انجام بدم. میشه دوستان راهنمایی کنن ایا میشه هیچ کدوم از این سه مرحله رو در حالی که همچنان دانشجوی مستر هستیم و فارق التحصیل نشدیم انجام بدیم؟ بخصوص این که سفارت استرالیا استرالیا اینجا خلوت هست!

سوال دومم در مورد تاریخ تافلم هست. من تافلم توی june منقضی میشه. برای پذیرش و اسکلارشیپ کدوم تاریخ مهم هست. تاریخ ددلاین هاشون. یا تاریخی که من مدارکم رو سابمیت میکنم؟

کلا ممنون میشم من رو برای این هدفی که در سر دارم راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

شما شرایط خوبی داری برای گرفتن بورس. هر دانشگاهی استاد گیر اوردی اپلای کن.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    سلام و خدا قوت به همه ی دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مکانیک بیوسیتسم- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل لیسانس 17.94 از دانشگاه دولتی گرگان- فوق لیسانس 17.67 از دانشگاه دولتی ساری

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    IELTS 7
    3- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    کلا 6 تا مقاله از پایانامه ارشدم دارم.
    دو مقاله ISI با ایمپکت 5 از ژورنال انرژی از پایانامه ارشدم.
    3 تا علم پژوهشی داخلی فارسی- یدونه ISC انگلیسی
    مقالات خارج از پایانامم هم 1 دونه ISI دارم.
    10 تا مقاله پژوهشی دیگه هم دارم که CIJR هستند.
    1 دونه مقاله بین المللی هم دارم به همراه یکی از دانشجویان دانشگاه آریزونا که برنده بهترین مقاله همایش شدش.
    3 ثبت اختراع داخلی دارم.

4- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کارشناسی ارشد یا دکتری (مکانیک بیوسیستم-ماشین های کشاورزی)- مکانیک طراحی و ساخت- مکانیک انرژی

8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    در دروس استاتیک، مقاومت مصالح، دینامیک و فیزیک TA بودم.
    مسلط به نرم افزارهای ANSYS-SOLIDWORKS-INVENTOR هستم و سابقه تدریس هم دارم به مدت چند سال.

نکته اینکه متاهل هستم و نیاز به اسکولارشیپ و یا سایر کمک هزینه ها دارم.
    ممنون میشم کمکم کنید

باسپاس از شما همه ی دوستان عزیزم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoreline نمایش پست ها
    دوست عزیز برای باید معدل ها و تعداد مقالاتت رو بگی تا بچه ها بتونن راهنماییت کنن چون استرالیا مثل امریکا و کانادا نیست. اولا نمره زبان فقط مینیمم نیازه و اگر نمرت 120 تافل یا 9 ایلتس باشی براشون فرقی نداره جز دانشگاه UWA که نمره زبان تو رنکینگ تاثیر داره تا حدی. دوما استاد تو استرالیا فقط در حد اینکه قبول کنه تو دانشجوش بشی مهمه برا دادن بورس هیچ نقشی نداره و یه کمیته ای هر دانشگاه داره که اونجا تصمیم میگیرن کی بورس شه کی نشه. در مورد اعتبار زمانی مدرک زبان تا اونجا که من میدونم هم زمان اپلای و هم زمان ورود به استرالیا و دانشگاه باید اعتبار داشته باشه. در مورد اینکه بتونی در حالی که هنوز ارشد رو دفاع نکردی اپلای کنی از دوستان با تجربه تر سوال کنین اما فکر کنم باید ارشد رو گرفته باشی چون نمره تز مهمه برا پذیرش و بورس. سفارت استرالیا درسته خلوته چون اصلا نیاز به حضور فیزیکی نیست اما در چک کردن و صدور ویزا مثل امریکا سخت گیر نباشه کمتر از اون هم نیست. بستگی داره چه رشته ای و چه دانشگاهی بخونی. بطور مثال یه مدت دانشگاه شهید بهشتی تحریم بود و ریجکتی هاش زیاد حالا نمیدونم ایا از تحریم اومده بیرون یا نه.

موفق باشید
    بسیار ممنون از پاسخت دوست عزیز و گرامی. ممنون میشم اگر در مورد شانسم در کل برای فاند و این که ایا میتونم موازی با ارشد فاند و پزیرش بگیرم نظر بدید.

کانشناسی ازاد نجف اباد
    معدل۱۷.۵کل و ۱۸.۵ دوسال اخر
    از تز کارشناسیم دو تا مقاله isi تو ژرنال های خفن (ای اف ۴ و ۵ )چاپ کردم و دوتا کنفرانس هم بود که استادم رفت. هر دو به زبان انگلیسی ولی یکیش تو ایران. دو تا کنفرانسیه و یکی از یورنال ها اسمم نفر دوم هست و استادم نفر اول هست ولی ژورنال دیگه اسمم نفر اول. (کلا این مهمه استاد اول باشه یا دانشجو؟ اخه چکار کنیم وقتی استادا اسمشون رو اول میزنن؟)

ارشد کره دانشگاه رنک ۱۰۰ جهان دانشکده مکانیکش رنک ۵۰ جهان
    هنوز از کارم مقاله در نیومده ولی اکتبر یه کنفرانس میرم چین و حداقل یه ژورنال هم تا همون اکتبر سابمیت شده دارم(یعنی تا اون وقت که بخوام رسما برای دانشگاه و اسکولارشیپ اقدام کنم تو رزومم یه مقاله ی دیگه سابمیت شده و احتمالا هنوز چاپ نشده مضاف بر یک کنفرانس) دارم که هر جفتشون نفر اول خواهم بود. معدل اینجام هم ۴ از ۴.۵ هست که میشه ۳.۷ امریکا یا ۹۰ درصد یا a
    تافل قبلیم ۹۴ هست و متاسفانه با ریدینگ ۱۹ (این نمره ریدینگ مینیمم رو ارضا میکنه؟ یا مشکل ساز هست؟)
    ممنون میشم راهنمایی کنید معدلم
    ویرایش توسط ipod : January 17th, 2018 در ساعت 03:55 PM

Junior Member

سلام دوستان
    میدونم شاید اینجا جای درستی برای مطرح کردن این سوال نباشه ولی ممنون میشم راهنماییم کنید.

من لیسانسم برق الکترونیک بوده با معدل ۱۵.۵ و ارشدم معدل ۱۸.۵ در رشته هوش مصنوعی -
    حقیقش قبلا به دلایل مالی قصد ادامه تحصیل نداشتم و خیلی برای مقاله دادن سعی نکرده بودم- برای همین مقاله هام محدود میشه به یه کنفرانس داخلی و یه کنفرانس خارجی
    بعد از دانشگاه سربازیم را تموم کردم و رفتم دنبال کار و الآن یک سالی هست دارم کار میکنم البته نه در زمینه هوش مصنوعی بلکه برنامه نویسی وب (چون کار مرتبط پیدا نکردم)
    الآن هنوز حتی امتحان زبان ندادم که نمره ای داشته باشم ولی خوب خیلی هم فکر نمیکنم مشکلی در این زمینه داشته باشم و زبانم تا حدی خوبه و مشکل لیسنیگ ندارم ولی خوب اگه بخوام ایلتس بگیرم باید چند ماهی حتما وقت بزارم.

چند وقتیه خیلی دلم میخواد دوباره برگردم سر درس و و دانشگاه ولی خوب شرایط اینجا را که میدونید برای همین میخوام اگه بشه یه جایی پذیرش بگیرم

حالا نمیدوم با این رزومه ضعیف من امکانش هست بورس بگیرم یا نه. میتونم وقت بزارم و نمره زبان را ببرم بالا ولی خوب به این سرعت نمیتونم مقاله بدم
    اگه بدونم امکان بورس گرفتم هست- البته میدنم امریکا و کانادا نمیشه و منظورم جاهای دیگه هستش- چند ماهی محکم میشینم سر این کار و زبان خوندن

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member bassem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام دوستان

بنده مهندسی نرم افزار دارم از دانشگاه غیر انتفاعی کارون اهواز معدل ۱۳.۸۴
    کاردانی آزاد اهواز ۱۲.۸۴
    آیلتس هم میتونم ۷ بیارم البته با برنامه ریزی
    شغلم در زمینه مخابراتی البته نه قرار داد و نه پیمانکاریه فقط میتونم نامه اشتغال سابقه کار بیارم
    میخواستم از دوستان بپرسم امکان هست برای استرالیا مستر نرم افزار با هزینه شخصی پذیرش بگیرم
    متاهل هستم
    و دوسال از فارغ التحصیلی میگذره و ممکنه تا ایلتس بگیرم یکی دوسال طول بکشه تا بخوام اقدام کنم
    در واقع میخوام بدونم مشکلی برای پذیرش با هزینه شخصی ندارم و سفارت استرالیا ممکنه به خاطر فاصله تحصیلم ریجکتم کنه

Junior Member bassem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

بنده سال ۹۲ توریستی اقدام کردم با همسرم ریجکت شدم نزدیکای نوروز بود ولی کارمند سفارت استرالیا ایرانی بود گفت که تا چهار سال اطلاعات شما در دیتا بیس سفارت میمونه و بعد پاک میشه ،البته میخواستم برای مستر به تنهایی اقدام کنم و بعد چند ماه درخواست بدم برای همسر و بچه ام که بیارمشون به نظرتون این شرایط امکان هست بتونم پذیرش بگیرم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    برای رشته عمران گرایش سازه وضع کار و اپلای تو استرالیا چطوره؟
    کدوم دانشگاه ها راحت تر برای دکتری پذیرش میدن؟
    بعد از فارغ التحصیلی امکان پیدا کردن کار هست؟
    یکی هم اینکه شرای سنی تو پذیرش یا عدم پذیرش تاثیر داره؟ من 33 سال دارم و تا بخوام کمی رزومه جور کنم و زبانم رو تقویت کنم و برخی کارهای ناتمومم رو تموم کنم فکر کنم 35-36 سالم بشه!!!
    ببخشید سوالام کلی و شاید پیش پا افتاده هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام
    من شانسی برای تحصیل در مقطع دکترا یا دکترا مستقیم در استرالیا دارم؟ رزومم این هست:
    کارشناسی دانشگاه علم و صنعت ایران
    معدل ۱۷.۴۱ معدل سه سال آخر ۱۸.۱۰
    ارشد Northern Illinois University
    معدل ۴
    جی آر ای: ۱۴۷ وربال ۱۶۵ کوانت ۴ رایتینگ
    اینترنشیپ در یک شرکت رباتیکی در فلوریدا
    مقاله ندارم ولی پروژه های رباتیکی زیاد کار کردم و برنامه نویسی قوی دارم و با بردهای الکترونیکی مختلفی کار کردم
    تافل فکر نمیکنم لازم باشه الحمدلله تو آمریکا زبانم خیلی خوب شده ولی سه سال پیش ۸۹ شدم. نظرتون چی هست اگه دکترا مستقیم اپلای کنم؟ یعنی هم مستر و هم دکترا باهم؟ من بخاطر شرایطم نمیخوام آمریکا بمونم میخوام برم استرالیا چون متاهل هستم و خانمم اونجاست. خواهش میکنم اگه میشه کمک کنید. کجاها اپلای بکنم یک دانشگاه معمولی هم باشه راضیم. راستی من ددلاینهای دانشگاه رو هم نمیدونم. اگه لینکی بفرستید که ددلاینها رو داشته باشه خیلی خوب میشه(یا حتی یک استیمیشن از ددلاینها باشه تا من دستم بیاد چی به چیه). من ویکی رو نگاه کردم ولی نتونستم پیدا کنم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام
    من شانسی برای تحصیل در مقطع دکترا یا دکترا مستقیم در استرالیا دارم؟ رزومم این هست:
    کارشناسی دانشگاه علم و صنعت ایران
    معدل ۱۷.۴۱ معدل سه سال آخر ۱۸.۱۰
    ارشد Northern Illinois University
    معدل ۴
    جی آر ای: ۱۴۷ وربال ۱۶۵ کوانت ۴ رایتینگ
    اینترنشیپ در یک شرکت رباتیکی در فلوریدا
    مقاله ندارم ولی پروژه های رباتیکی زیاد کار کردم و برنامه نویسی قوی دارم و با بردهای الکترونیکی مختلفی کار کردم
    تافل فکر نمیکنم لازم باشه الحمدلله تو آمریکا زبانم خیلی خوب شده ولی سه سال پیش ۸۹ شدم. نظرتون چی هست اگه دکترا مستقیم اپلای کنم؟ یعنی هم مستر و هم دکترا باهم؟ من بخاطر شرایطم نمیخوام آمریکا بمونم میخوام برم استرالیا چون متاهل هستم و خانمم اونجاست. خواهش میکنم اگه میشه کمک کنید. کجاها اپلای بکنم یک دانشگاه معمولی هم باشه راضیم. راستی من ددلاینهای دانشگاه رو هم نمیدونم. اگه لینکی بفرستید که ددلاینها رو داشته باشه خیلی خوب میشه(یا حتی یک استیمیشن از ددلاینها باشه تا من دستم بیاد چی به چیه). من ویکی رو نگاه کردم ولی نتونستم پیدا کنم.
    ممنون
    شما معدلتون خوبه، ولی مقاله ندارین و متاسفانه استرالیا یکی از دو رکن پذیرشش مقاله هست برای دکتری - حتی دانشگاه های متوسط
    به نظرم به چند تا استاد تو دانشگاه غیر G8 ایمیل بدین ببینین فیدبک چیه. خدایی نکرده اپلیکیشن رو ما در فروم رد نکنیم

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط b_b_hamid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میدونم شاید اینجا جای درستی برای مطرح کردن این سوال نباشه ولی ممنون میشم راهنماییم کنید.

من لیسانسم برق الکترونیک بوده با معدل ۱۵.۵ و ارشدم معدل ۱۸.۵ در رشته هوش مصنوعی -
    حقیقش قبلا به دلایل مالی قصد ادامه تحصیل نداشتم و خیلی برای مقاله دادن سعی نکرده بودم- برای همین مقاله هام محدود میشه به یه کنفرانس داخلی و یه کنفرانس خارجی
    بعد از دانشگاه سربازیم را تموم کردم و رفتم دنبال کار و الآن یک سالی هست دارم کار میکنم البته نه در زمینه هوش مصنوعی بلکه برنامه نویسی وب (چون کار مرتبط پیدا نکردم)
    الآن هنوز حتی امتحان زبان ندادم که نمره ای داشته باشم ولی خوب خیلی هم فکر نمیکنم مشکلی در این زمینه داشته باشم و زبانم تا حدی خوبه و مشکل لیسنیگ ندارم ولی خوب اگه بخوام ایلتس بگیرم باید چند ماهی حتما وقت بزارم.

چند وقتیه خیلی دلم میخواد دوباره برگردم سر درس و و دانشگاه ولی خوب شرایط اینجا را که میدونید برای همین میخوام اگه بشه یه جایی پذیرش بگیرم

حالا نمیدوم با این رزومه ضعیف من امکانش هست بورس بگیرم یا نه. میتونم وقت بزارم و نمره زبان را ببرم بالا ولی خوب به این سرعت نمیتونم مقاله بدم
    اگه بدونم امکان بورس گرفتم هست- البته میدنم امریکا و کانادا نمیشه و منظورم جاهای دیگه هستش- چند ماهی محکم میشینم سر این کار و زبان خوندن

ممنون میشم راهنماییم کنید
    بدون مقاله با معدل کارشناسی که فرمودین امکان بورس شدن بسیار بسیار پایینه.
    دلیل اینکه نمیگم غیر ممکنه این هستش که من کلا این کلمه رو استفاده نمیکنم به این راحتی.

موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)