صفحه 15 از 158 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

میبخشید دوستان یک سوالی در مورد هزینه های تز دکترا برام پیش اومده. اگر بتونیم بورس شیم آیا هزینه های مربوط به تزمون (مثل مواد و دستگاه ها و ....) از طرف خود دانشگاه یا استاد تامین میشه؟ یا باید از بورسی که بهمون داده میشه این هزینه ها رو تامین کنیم؟
    در ضمن الان که مشغول نوشتن پروپوزال هستم میتوم یک بازه طولانی تری رو برای کارم انتخاب کنم (چون جواب بهتری میتونم از کارام بگیرم) اما میترسم نتونم 3 ساله تموم کنم. میشه لطف کنید بگید تو این سه سال دوره دکترا، چند ترم تئوری میگذرونیم و از ترم چند کار روی تز و شروع میکنیم؟
    و اینکه بعدها، تز دکترایی که انجام میدیم آیا باید دقیقا مطابق با پوپوزال باشه یا میشه بسته به شرایط و امکانات کمی تغییر در اجراش ایجاد کرد؟
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    میبخشید دوستان یک سوالی در مورد هزینه های تز دکترا برام پیش اومده. اگر بتونیم بورس شیم آیا هزینه های مربوط به تزمون (مثل مواد و دستگاه ها و ....) از طرف خود دانشگاه یا استاد تامین میشه؟ یا باید از بورسی که بهمون داده میشه این هزینه ها رو تامین کنیم؟
    در ضمن الان که مشغول نوشتن پروپوزال هستم میتوم یک بازه طولانی تری رو برای کارم انتخاب کنم (چون جواب بهتری میتونم از کارام بگیرم) اما میترسم نتونم 3 ساله تموم کنم. میشه لطف کنید بگید تو این سه سال دوره دکترا، چند ترم تئوری میگذرونیم و از ترم چند کار روی تز و شروع میکنیم؟
    و اینکه بعدها، تز دکترایی که انجام میدیم آیا باید دقیقا مطابق با پوپوزال باشه یا میشه بسته به شرایط و امکانات کمی تغییر در اجراش ایجاد کرد؟
    خیلی ممنونم
    دوست گرامی
    بنظر من شما استادی پلن 3 ساله بنویس اصلا اشاره ای به احتمال طولانی شدن نداشته باشید چون این عامل با اینکه بنظر بی اهمیت می اید ولی بنظر من در ارزیابی پروپوزال شما نقشی کلیدی دارد. در مورد هزینه ها می توانید در قسمت What costs do you envisage being incurred in conducting the research and how do you plan to secure funding?
    یک ارزیابی از ان ذکر کنید در این رابطه استاد راهنما بهتر می تواند کمک کند.
    نکته اینکه می توان 6 ماه دوره خود را طولانی تر انجام داد و بورس را تمدید کرد بنظر من از الان 3 ساله ببندید. در پروپوزال عموما 1 سال اول باید یکسری واحد بگذرانید و پیشینه تحقیق را انجام دهید از سال دوم جمع اوری اطلاعات و سال سوم تجزیه و تحلیل و در انتهای سال سوم ارائه یافته ها .در مورد واحدهایی که باید بگذرانی استاد راهنما نظر می دهد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من 2 سوال دارم
    1- تا چه تاریخی امکان اقدام برای دانشگاههای استرالیا را دارم؟
    2- اگر تا قبل از این تاریخ مدارکم را بفرستم و بعد از آن مدارک زبان را ارسال کنم پرونده من مورد بررسی قرار می گیرد؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط MCalm نمایش پست ها
    سلام
    من 2 سوال دارم
    1- تا چه تاریخی امکان اقدام برای دانشگاههای استرالیا را دارم؟
    2- اگر تا قبل از این تاریخ مدارکم را بفرستم و بعد از آن مدارک زبان را ارسال کنم پرونده من مورد بررسی قرار می گیرد؟
    مرسی
    سلام
    1- بعضی از دانشگاه ها رو تا 20 روز دیگه (آخر جولای) و بیشتر دانشگاه ها رو تا 50 روز دیگه (آخر آگوست).
    2- تا جایی که من می دونم مدارک رو باید الکترونیکی بفرستید. لذا مرحله به مرحله میرید جلو. آخرین مرحله اون صد دلاره که کار شما رو تثبیت می کنه. لذا جواب سوالتون منفیه. فکر کنم.
    بهترین ها

سلام
    دوستان ببخشید یک سوال. آیا سوپروایز من باید نامه ای بنویسه و من تو مدارکم اتچ کنم؟ یا باید خودش وارد بشه و چیزی رو بفرسته؟ اساسا اون چه شکلی باید اعلام وجود کنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    سلام
    1- بعضی از دانشگاه ها رو تا 20 روز دیگه (آخر جولای) و بیشتر دانشگاه ها رو تا 50 روز دیگه (آخر آگوست).
    2- تا جایی که من می دونم مدارک رو باید الکترونیکی بفرستید. لذا مرحله به مرحله میرید جلو. آخرین مرحله اون صد دلاره که کار شما رو تثبیت می کنه. لذا جواب سوالتون منفیه. فکر کنم.
    بهترین ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ببخشید یک سوال. آیا سوپروایز من باید نامه ای بنویسه و من تو مدارکم اتچ کنم؟ یا باید خودش وارد بشه و چیزی رو بفرسته؟ اساسا اون چه شکلی باید اعلام وجود کنه؟
    ممنون
    دوست گرامی در پاسخ به سوالات شما عرض می شود:
    1- راند اصلی که بیشترین تعداد و مبلغ بورس اعطا می شود تا 31 اگوست در اکثر دانشگاه های استرالیا می باشد البته رات=ند های فرعی نظیر 1 نمابر - 1 فوریه و ... در دانشگاه ها وجود دارد ولی بهترین فرصت همان 31 اگوست می باشد
    2- در بسیاری از دانشگاه های استرالیا از قبیل دانشگاه ولونگونگ - نیوکسل - ویکتوریا و... اپلای بصورت انلاین بوده و شما باید مدارک ترجمه شده خود را بصورت فایل پی دی اف اپلود در سایت دانشگاه یا ایمیل نمایید. البته دانشگاه هایی هم هستند که باید بصورت پستی بفرستید نظیر دانشگاه سیدنی - نیوساوت ولز و .....
    3-در برخی از دانشگاه ها اپلیکشن فی دارند که متاسفانه بدون پرداخت آن مدارک بررسی نمی شود همانطور که فرمودید حدود 100 دلار و بطور مثال دانشگاه ملی استرالیا یکی از این دانشگاه ها می باشد.
    4-در مورد سوپر وایزر من بجز دانشگاه ادلاید و دانشگاه سان شاین کوست دانشگاهی ندیدم که از سوپر وایزر شما نامه یا فرمی بخواهد که تکمیل کرده و شما همراه با مدارک ارسال کنید فقط کافیه در فرم خود اسم ایشان را بنویسید.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی
    بنظر من شما استادی پلن 3 ساله بنویس اصلا اشاره ای به احتمال طولانی شدن نداشته باشید چون این عامل با اینکه بنظر بی اهمیت می اید ولی بنظر من در ارزیابی پروپوزال شما نقشی کلیدی دارد. در مورد هزینه ها می توانید در قسمت What costs do you envisage being incurred in conducting the research and how do you plan to secure funding?
    یک ارزیابی از ان ذکر کنید در این رابطه استاد راهنما بهتر می تواند کمک کند.
    نکته اینکه می توان 6 ماه دوره خود را طولانی تر انجام داد و بورس را تمدید کرد بنظر من از الان 3 ساله ببندید. در پروپوزال عموما 1 سال اول باید یکسری واحد بگذرانید و پیشینه تحقیق را انجام دهید از سال دوم جمع اوری اطلاعات و سال سوم تجزیه و تحلیل و در انتهای سال سوم ارائه یافته ها .در مورد واحدهایی که باید بگذرانی استاد راهنما نظر می دهد
    مرسی دوست عزیز از جوابتون. ببخشید در مورد قسمت سوم سوالم اطلاعی دارید؟(تز دکترایی که انجام میدیم آیا باید دقیقا مطابق با پوپوزال باشه یا میشه بسته به شرایط و امکانات کمی تغییر در اجراش ایجاد کرد؟)
    بازم ممنون از راهنمائی هاتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از جوابتون. ببخشید در مورد قسمت سوم سوالم اطلاعی دارید؟(تز دکترایی که انجام میدیم آیا باید دقیقا مطابق با پوپوزال باشه یا میشه بسته به شرایط و امکانات کمی تغییر در اجراش ایجاد کرد؟)
    بازم ممنون از راهنمائی هاتون
    دوست گرامی این موضوع امکان پذیر هست حتی من در چند دانشگاه دیدم که فرم درخواست تغییر موضوع پروپوزال هم دارند چون منطقی هست که در حین اجرا شما متوجه جنبه ای از کار شوید که قبلا پیشبینی نشده و الان باید مثلا فلان محدودیت را در تحقیق در نظر گرفت بنظر من در درجه اول باید نظر مثبت استاد راهنما را بگیری بعد تغییر دهی! کار نشد نداره!

Junior Member mkahram آواتار ها

سلام دوستان
    من ی سوالی در مورد دانشگاه سیدنی دارم! این دانشگاه یک سری پوزیشن داره که زیر هر پوزیشن نوشته
    Contact Research Expert to find out more about participating in this opportunity.
    این ینی چی؟ ینی باید قبلش به اینا شرایطمونو بگیم تا ارزیابیمون کنن؟
    تا حالا کسی از این دانشگاه بورس گرفته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت بازرگانی تهران مرکز

سلام به همه دوستان
    من یک سوال داشتم....پستها را هم تا اینجا خوندم ....من تا الان با استادا صحبت نکردم به نظرتون الان دیر نیست برای شروع مکاتبه با استاد؟!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)