صفحه 151 از 158 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    دوستان سلام

ميدونم اينجا نبايد سوالم رو ميپرسيدم ولي ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    با اين شرايط شانس گرفتن پذيرش و فاند چقدر هستش

دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر
    معدل کارشناسی :14.46
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی :مهندسی پلیمر
    دانشگاه کارشناسی ارشد :معدل کارشناسی ارشد :رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران/معدل 17.80/ مهندسی پلیمر(بایو)
    تعداد مقالات :3تا کنفرانس بین المللی/٤ مقاله ISI با ايمپكت هاي ٥.٢ نفر دوم،ايمپكت ٢ نفر اول و نفر چهارم، ايمپكت ١.٥ اسم پنجم)
    تعداد توصیه نامه :3-4
    سابقه کار :ندارم
    سابقه دریافت بورس :بورس برای دوره کاراموزی 2ماهه از آلمان داشتم از موسسه DAAD
    تالیف و یا ترجمه کتاب : يه بوک چپتر توی مجله تیلور دارم
    نمره زبان انگلیسی :آيلتس6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : دانشگاه های تاپ و رشته مربوط به مهندسی پلیمر و بایو
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند

سلام
    شما 4تا مقاله داری دیگه. خیلی خوبه. دانشگاه ارشد و معدل عالی. فقط معدل کارشناسی ممکنه یکم اذیت کنه. ولی در کل شانستون بالاست. هرجا شد اقدام کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    من یه مشکل دارم که ریز نمرات قابل ترجمه رو 40روز دیگه میتونم از دانشگاه ایران بگیرم، و ثبتنام این ترم اونموقه از دستم میره
    یه سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا میشه با ریز نمراتی که از دانشگاه دارم و مهر و تایید نشده و فقط پرینت خالیه ترجمشون کنم پذیرش بگیرم. و کارای ویزا رو انجام بدم و بعد که ریز نمرات قابل ترجمه رو گرفتم به دانشگاه بدم که این ترمو از دست ندم (برا مقطع فوق لیسانس و با هزینه شخصی هست).
    و اگر میشه، آیا این مورد باعث میشه که آفیسری که ویزا رو تایید یا رد میکنه نسبت به من حساستر بشه، چون من سال گذشته یه ویزا توریستی رجکت شده داشتم و نمیخوام دوباره بی احتیاطی کنم.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان من یه سوالی داشتم.
    تو حوزه ی کاری بنده، یه استادی در یک دپارتمان نامرتبط داره کار میکنه. این استاد مقاله های خیلی زیادی تو این حوزه نوشته ولی تو دپارتمان دیگه ای هستش،
    اگر ک بنده با ایشون دکتری بخونم، بجای مثلا دکتری مالی، دکتری ساینس میگیرم.
    پروژه دقیقا حوزه فایننس هستش و قاعدتا مقالاتی هم ک منتشر بشه تو این حوزه ست.
    میخاستم ببینم، فردا روزی ک من مدرکم رو میگیرم برای کار در دپارتمان فایننس مشکلی ایجاد نمیشه؟ برام.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan45 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکل دارم که ریز نمرات قابل ترجمه رو 40روز دیگه میتونم از دانشگاه ایران بگیرم، و ثبتنام این ترم اونموقه از دستم میره
    یه سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا میشه با ریز نمراتی که از دانشگاه دارم و مهر و تایید نشده و فقط پرینت خالیه ترجمشون کنم پذیرش بگیرم. و کارای ویزا رو انجام بدم و بعد که ریز نمرات قابل ترجمه رو گرفتم به دانشگاه بدم که این ترمو از دست ندم (برا مقطع فوق لیسانس و با هزینه شخصی هست).
    و اگر میشه، آیا این مورد باعث میشه که آفیسری که ویزا رو تایید یا رد میکنه نسبت به من حساستر بشه، چون من سال گذشته یه ویزا توریستی رجکت شده داشتم و نمیخوام دوباره بی احتیاطی کنم.
    سلام
    الان وضعیت شما دقیقا چیه؟ پذیرش دانشگاه رو گرفتید میخواید درخواست ویزا بدید یا هنوز پذیرش هم نگرفتید؟ اگر تازه میخواید اپلای کنید اره. برای اینکه زمان رو از دست ندید همین مدارک رو ترجمه کنید بفرستید. بعدا بهتون میگن که مدارک رسمی رو بفرستید تا پذیرش نهایی رو بهتون بدن.
    برای ویزا هم حتما باید مدارک رسمی با ترجمه رسمی رو اپلود کنید. این مسائل هیچ وقت باعث ریجکت نمیشه. سر مسائل الکی هیچ وقت ریجکت نمیکنن. اگر مدارک غیر رسمی بفرستید فقط پروسه ویزاتون طولانی تر میشه.

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    تو حوزه ی کاری بنده، یه استادی در یک دپارتمان نامرتبط داره کار میکنه. این استاد مقاله های خیلی زیادی تو این حوزه نوشته ولی تو دپارتمان دیگه ای هستش،
    میخاستم ببینم، فردا روزی ک من مدرکم رو میگیرم برای کار در دپارتمان فایننس مشکلی ایجاد نمیشه؟ برام.
    سلام
    خیر. به اسم رشته خیلی توجه نمیشه. به پروژه ای که انجام دادید و دستاوردهاش توجه میشه. اسم رشته فقط یه اسمه که در قالب لوح تقدیر قابش میکنیم روی دیوار .. برای دکتری فقط دنبال یه پروژه خیلی خوب باشید و زیاد به عنوان دانشکده توجه نکنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام در سیستم اقیانوسیه وقتی درس شما تمام شود شما یک PhD هستید فارغ از دانشکده ای که از آن فارغ التخصیل میشوید. در مدرک تحصیلی شما نوشته میشود دکتری ر ا تمام کرده و به دلایل خیلی مشخص اشاره ای به دانشکده یا حتی موضوع نمیشود. شما با پروژه دکتریتان شناخته میشوید با نوع تحقیق و با محتوای تحقیقتان. بنابراین تا زمانیکه دکتری شما در دیسیپلین مالی تعریف میشود شما فارغ التحصیل ودکتر در حوزه فایننس هستید حتی اگر استاد شما یا دانشکده ای که در آن مستقر بوده اید نام مالی نداشته باشد. به طور خاص در بعضی از دانشگاهها دانشکده ریاضی هم علاوه بر بیزنسکول دانشجوی ارشد و دکتری مالی پذیرش میکنند. فارغ التحصیلان این دروس فارغ التحصیل و کارشناس مالی شناخته میشوند نه لزوما ریاضی.
    کوتاه بنابراین اگر جنس کار شما مالی است شما کارشناس مالی شناخته خواهید بود. البته احتمالا این استاد دربین اساتید مالی خیلی شاخص نباشند که خیلی مثبت نیست که موضوع سوال شما هم نبود هرچند اهمیت خودش را دارد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    ویرایش توسط susighton : March 12th, 2018 در ساعت 08:38 AM

Junior Member

سلام. دوستان ممنوم میشم راهنمایی بفرمایید. این master of MPhil چیه؟ همون مستر خودمون که تو ایران داریمه(شامل درس و پایان نامه)؟ اگه بخوام مستر رو تو استرالیا بخونم و از اون طریق وارد دوره دکتراش بشم همین دوره master of MPhil رو باید انتخاب کنم؟
    و سوال دومم...برای ارشد هم اولش باید استاد راهنما پیدا کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

با سلام خدمت به دوستان
    می خواستم بپرسم کدام یک از دانشگاههای استرالیا اپلیکشن فی دارند؟
    با تشکر

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaeeee نمایش پست ها
    با سلام خدمت به دوستان
    می خواستم بپرسم کدام یک از دانشگاههای استرالیا اپلیکشن فی دارند؟
    با تشکر
    Salam,
    Sydney
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

سلام.من لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد شیراز با معدل ۱۷ دارم.میخواستم ببینم میتونم از دانشگاه های استرالیا پذیرش بگیرم واسه فوق؟ آیلتس ندارم ولی در حد هفت هست میتونم راحت بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنید ☹️

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)