صفحه 152 از 158 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام با توجه به رزومم من میخوام برای مستر استرالیا اقدام کنم(برای دکتری هم فاند بدن خیلی خوبه). میخوام ببینم شانسی برای دریافت بورس و اسکلارشیپ دارم؟ چون فک کنم برای دکتری سخت بگیرن.
    دانشگاه کارشناسی : صنعتی شاهرود

معدل کارشناسی : 14

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: شیمی محض

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه سیستان و بلوچستان

معدل کارشناسی ارشد :17.96

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :شیمی معدنی. نانو شیمی

تعداد مقالات : یک ISI با ایمپکت 1.3 که ریوایز ماینور خورده و منتظر جوابشم , 3 تا پوستر در کنفرانس داخلی

سابقه کار: مرتیط نیست

سابقه دریافت بورس :-

تالیف و یا ترجمه کتاب :-

نمره زبان انگلیسی: 6.5 اورال.اسپیکینگ 7.لیسنینگ 7.5. رایتینگو ریدینگ 6

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: متوسط.گروه G8 میدونم شاید شانسی نداشته باشم

اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند چون متاهلم
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من کارشناسی سینما رو از دانشگاه هنر تهران گرفتم . ارشد هم ادبیات نمایشی تربیت مدرس رو قرار است تو مرحله دفاع قرار بگیرم همین ماه
    میخواستم برای دکترا اقدام کنم
    که بورسیه یکی از دانشگاه های استرالیا رو بازم تو رشته تاتر یا سینما بگیرم
    سوالم برای جست و جوی دانشکده هاییه که رشته من رو دارن؟؟؟؟
    و همینطور دد لاین و کلا نحوه درخواست از دانشگاه مورد نظر
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه فارغ التحصیل از مقطع کارشناسی شدم و دانشنامه کارشناسیم رو گرفتم ولی دانشنامه کاردانیم رو گم کردم
    سوالی که دارم این هست که برای اخذ پذیرش و سپس ویزا آیا داشتن ریز نمرات کافی هست یا باید هر دو دانشنامه کاردانی و کارشناسی رو باهم داشته باشیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan45 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه فارغ التحصیل از مقطع کارشناسی شدم و دانشنامه کارشناسیم رو گرفتم ولی دانشنامه کاردانیم رو گم کردم
    سوالی که دارم این هست که برای اخذ پذیرش و سپس ویزا آیا داشتن ریز نمرات کافی هست یا باید هر دو دانشنامه کاردانی و کارشناسی رو باهم داشته باشیم؟
    سلام دوستان
    سه روز هست و من همچنان منتظر جواب شما عزیزان هستم
    گرفتن مثنی برای دانشنامه کاردانی 3 ماه حداقل طول میکشه و ترم از دستم میره ، ترم قبلم همینجور از دستم رفت
    با دار الترجمه رسمی هماهنگ کردم که واسم کپیشو ترجمه کنه و مهر خودشو بدون دادگستری روش بزنه

حالا سوال من این هست که:
    به نظرتون چون مدرک کارشناسیم و ریز نمرات کاردانی و کارشناسی مهر دادگستری و امور خارجه رو دارن به این دانشنامه کاردانی که فقط مهر دار الترجمه روشه گیر نمیدن؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan45 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سه روز هست و من همچنان منتظر جواب شما عزیزان هستم
    گرفتن مثنی برای دانشنامه کاردانی 3 ماه حداقل طول میکشه و ترم از دستم میره ، ترم قبلم همینجور از دستم رفت
    با دار الترجمه رسمی هماهنگ کردم که واسم کپیشو ترجمه کنه و مهر خودشو بدون دادگستری روش بزنه

حالا سوال من این هست که:
    به نظرتون چون مدرک کارشناسیم و ریز نمرات کاردانی و کارشناسی مهر دادگستری و امور خارجه رو دارن به این دانشنامه کاردانی که فقط مهر دار الترجمه روشه گیر نمیدن؟
    سلام
    شما برو ببین میتونی مهر ناتی بزنی روی کپی مدرکت یا نه. چون ترجمه ناتی برای استرالیا کاملا قابل قبوله و توی ایران هم خیلی سرش حساس نیستن که حتما مدرک باید اصل باشه. ممکنه باهات راه بیان.
    ولی در هر صورت شما اپلای کن ببین چی میشه. در بدترین حالت اینه که بهت پذیرش کاندیشنال میدن تا مدرک رو بدی. اینجوری حداقل زمان میخری تا اون موقع مدرک اصلت هم اماده شده.

Junior Member

سلام دوستان
    عذر میخوام من معدل لیسانسم 18.31 و معدل ارشدم 19.18 هست
    میخوام واسه مقطع ارشد مجدد یا دکترا اقدام کنم در رشته معماری
    از اونجایی که ترجیح میدم سریع تر وارد محیط کار بشم بیشتر تمایل دارم که مقطع کوتاهی رو در دانشگاههای استرالیا بخونم .
    اما میخوام بدونم برای مقطع ارشد هم کمک هزینه تحصیلی میدن ؟
    من به همراه همسرم هستم .
    از طرفی هم حیطه مطالعاتی من معماری پایدار هست و در سراسر جهان داره کار میشه.
    یک مقاله isi دارم با if : 1.7 و چند تا کنفرانس
    یک سال هم سابقه تدریس دارم در رشته معماری
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.

Junior Member

سلام ميخواستم دوستاني كه اطلاعات دارن منو كمي راهنمايي كنن.
    من كارشناسي و ارشد برق از صنعتي شيراز گرفتم. معدلم هم به ترتيب ١٧.٠٤ و ١٩.٠٧
    مقاله ژورنال در حال سابميت دارم و يه دونه كنفرانسي كه اكسپت شده.
    در حال مطالعه واسه آيلتس هستم.
    خواستم بدونم شانسم چقدره واسه دكترا؟ و اينكه فاند چطور؟
    بايد با اساتيد مكاتبه كنم برا گرفتن فاند؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ببخشید اگر سوالم ابتدایی هست.میخوام بدونم از کجا میشه فهمید دانشگاه مورد نظر در مقطع دکترا رشته مهندسی نفت پذیرش داره یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان من استادم این ایمیل رو داده،، you will need to find someone in architecture that agrees to be a associate supervisor.
    کسی می تونه یه راهنمایی کنه تو متن ایمیل و سابجکت برای درخواست
    associate supervisor چی بنویسم بهتره؟ و آیا پروپزال و cv رو باید ضمیمه کنم در ایمیل؟ ممنون می شم کمکم کنین

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر برای دکتری هست در عنوان ساده بنویسید PhD supervision و در متن هم به نامه استاد اول اشاره کنید که از شما چه خواسته اند و شما به این دلیل ایمیل نوشته اید. همراه کردن پروپوزال و رزومه هم خیلی متداول و مثبت است. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Artfar نمایش پست ها
    سلام دوستان من استادم این ایمیل رو داده،، you will need to find someone in architecture that agrees to be a associate supervisor.
    کسی می تونه یه راهنمایی کنه تو متن ایمیل و سابجکت برای درخواست
    associate supervisor چی بنویسم بهتره؟ و آیا پروپزال و cv رو باید ضمیمه کنم در ایمیل؟ ممنون می شم کمکم کنین

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)