صفحه 153 از 158 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان عزیز،

من با ویزای پارتنری حدود یکسال هست که ساکن استرالیا هستم. کارشناسی صنایع دارم و ارشد مدیریت اجرایی ،لطفا میشه من را راهنمایی بفرماید ، من چطور میتونم برای دکترا اقدام کنم و اصلا شانسی برای گرفتن فاند دارم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام.
    ددلاين اين دانشگاهها رو براي اپلاي در مقطع دكتري ميشه ذكركنيد:

Monash
    Adelide
    Deakin
    queensland
    flinders
    maquery
    newcastle
    western australia

سلام
    بچه ها کسی میدونه ک میشه با تافل چند ماه منقضی شده، برای دکتری اقدام کرد؟ (5ماه)
    حداقل مرحله اول ک پذیرش گرفتن هستش! میشه داد تا بعدش امتحان بدم و بفرستم نمره جدید زبانمو.

ApplyAbroad Superstar

سلام به نظر من که دستکم برای شروع ایراد ندارد به خصوص اگر با استاد در ارتباط بوده باشید و ایشان به نوعی شما را تایید/حمایت بکنند و اگر مقاله هم به انگلیسی داشته باشید که بازهم بهتر. ببینید هدف این است که مطمین باشند شما انگلیسی مناسب برای دوره را دارید و حتما متوجه هستند که انقضای اعتبار تافل آنهم در ۵ ماه توانایی زبان شما را مثل فلش دیسک فرمت شده به یکباره از بین نمیبرد. موفق باشید
    ویرایش توسط susighton : June 12th, 2018 در ساعت 06:48 PM دلیل: rusty farsi!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    کسی در خصوص گرفتن اسکولارشیپ در صورتی که اقامت دایم استرالیا را داشته باشید اطلاع داره؟
    در ضمن می شود با داشتن یک دکترای برای گرفتن دکترای دوم اقدام کرد و فاند گرفت. من در شرف دفاغ دکترا و مهاجرت به استرالیا هستم فکر می کنید بهترین راهکار برای من چیه؟

مدرک کارشناسی از یکی از دانشگاه های غیرانتفاعی برای اپلای مستر مشکلی ندارد ؟ (از لحاظ جایگاه دانشگاه در section A یا B هست وزارت علوم استرالیا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا

با سلام دوستان عزیز
    من تازه وارد اینجا و وارد پروسه مهاجرت و اپلای شدم و دارم زبان میخونم. میخواستم بدونم برای اپلای که هدف اولم و بعد از اون شاید مهاجرت از طریق کار کدوم یکی از مدارک زبان انگلیسی معتبر تره و آیا اصلا برتری و تفاوتی دارند آیلتس و تافل به ویژه برای استرالیا؟ و آیا مدرک دیگه ای هم هست که اپلای و دریافت فاند رو از دانشگاه های استرالیا محتمل تر کنه برام؟
    باید اضافه کنم که من برای هنر و احتمال زیاد گرافیک یا تصویرسازی میخوام اقدام کنم و استرالیا رو به این جهت تو لیست انتخابم گذاشتم که زبان غیر انگلیسی خوندن باعث میشه وقتم رو از دست بدم، من یکبار دانشگاه تهران ارشد جگرافیک گرفتم و دوباره برای مستر میخوام اقدام کنم و شنیدم تا قبل 30 سالگی احتمالش بیشتره که بتونم برم و فول فاند بگیرم.
    ممنون میشم جواب بدید و اگر راهنمایی دیگری هست که برام مفیده بهم بگید.
    موفق باشید

Junior Member

دوستان، من فقط ريز نمرات دارم، گواهي هاي موقتم رو هم هنوز ندارم، اپلاي كردم واسه استراليا، مداركم بايد به تاييد ايجنت برسه، تا گواهي موقت هام رو دانشگاه بده و تاييد كنه، حدود دو هفته طول ميكشه، ميتونم ريز نمراتم و نمره زبانم رو بدم تاييد كنن، دو هفته بعد گواهي موقت هام؟ فقط يك دفعه ميفرستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

با سلام من دانشجوی سال دو دندانپزشکی در روسیه هستم با رزومه قوی به نظر شما بهترین وقت برای اومدنم به استرالیا کی هست؟ایا امکان انتقال از اینجا به استرالیا وجود داره الان؟ممنون

سلام دوستان. خانم بنده قصد دارن برای دانشگاه های استرالیا اقدام کنن و مدارکشون تقریبا تکمیله و بنده چندتا سوال داشتم که خوشحال میشم دوستان جواب بدن.

1 - بنده و همسرم اول قصد داشتیم از طریق اسکیل ورکر اقدام کنیم که تا مرحله اسسمنت فقط پیش رفتیم و هنوز EOI پر نکردیم. با توجه به شرایط مهاجرتی جدید و سخت تر شدن مهاجرت از این روش قصد داریم از راه پذیرش دانشجویی پیش بریم. حال سوال من اینه در پروسه اخذ ویزا افیسر قصد داره از برگشت ما بعد از تحصیل اصمینان پیدا کنه. حالا که خانم بنده اسس گرفتن این میتونه باعث ریجکت شدن ویزا ایشون بشه؟

2- ایلتس ایشون تاریخ نوامبر 2018 تموم میشه. ایا مثل قضیه مهاجرت از طریق مهارت کاری اداره مهاجرت و دانشگاه تاریخ اتمام ایلتس سه ساله در نظر میگیره اگه تاریخ پذیرش بعد نوامبر بشه؟

3 - با توجه به اینکه بنده بعنوان همراه میخوام برم و تامین هزینه مالی دانشگاه با من هست بحث تمکن مالی باید فقط شامل پول نقد بشه یا میتونه املاک و مجموعه دارایی ها باشه؟

ممنون میشم پاسخ بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)