صفحه 154 از 158 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام فقط میخوام بدونم با این اوضاع اصلا به اپلای با فاند فکر کنم یا برم ارشد چیز دیگه ای بخونم
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل نرم افزار 12.90 با 2مشروطی و بالای 10واحد افتاده و حذف شده!
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل غیرانتفاعی ایوانکی 17.46 هوش مصنوعی
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) تافل میتونم بالای 110 بیارم و مشکلی برای آیلتس ندارم انگیزم بالا هست برای نمرات بالا برای زبان!
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing میتونم V170, Q165 W5
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) 3ISI
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) ندارم
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش. اصلا بدون فاند نمیتونم بهش فکر کنم متاسفانه

پیشاپیش بابت زمانی که برای پاسخگویی به این بنده حقیر میزارید سپاسگذارم
    فقط رک و راست و حسینی اصلا به اپلای با فولللل فاند فکر کنم یا نه؟
    فول فاند برام مهمه اگر تعداد مقالاتمو افزایش بدم شانسم بیشتر میشه آیا؟
    برا چه دانشگاههایی اقدام کنم بهتره و شانس پذیرش با فول فاندم بیشتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Afsaneh:
    سلام. بنده با مدرک دکتری در علوم پایه و سابقه ۷ سال تدریس در دانشگاه دولتی به عنوان هیات علمی و ۱۳ تا مقاله داخلی و خارجی قصد مهاجرت از طریق تحصیلی را دارم. از طریق مستر دوم یا دکترای دوم. آیا شما در مورد رشته های توی بورس در استرالیا که بازار کار خوبی هم دارند اطلاعی دارید؟ آیا برای مستر فاند میشه گرفت؟ با توجه به شرایط بنده آیا مهاجرت را صلاح می دانید یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rayansep نمایش پست ها
    Afsaneh:
    سلام. بنده با مدرک دکتری در علوم پایه و سابقه ۷ سال تدریس در دانشگاه دولتی به عنوان هیات علمی و ۱۳ تا مقاله داخلی و خارجی قصد مهاجرت از طریق تحصیلی را دارم. از طریق مستر دوم یا دکترای دوم. آیا شما در مورد رشته های توی بورس در استرالیا که بازار کار خوبی هم دارند اطلاعی دارید؟ آیا برای مستر فاند میشه گرفت؟ با توجه به شرایط بنده آیا مهاجرت را صلاح می دانید یا خیر؟
    با سلام
    مهاجرت يك تصميم شخصي است و نمي توان در واقع گفت كه مهاجرت براي كسي مناسب است يا خير چه بسا ممكن است كسي شرايط شما را داشته باشد و اصلا به مهاجرت فكر هم نكند.
    در مورد اپلاي براي ارشد يا دكترا هم بايستي گرايش يا رشته را عوض كنيد
    البته مشكلات ويزا را هم بخصوص اگر براي ارشد اپلاي كرديد در نظر بگيريد
    Impossible is impossible

Junior Member

با سلام
    دوستان خواهش میکنم جواب سوآل ساده من رو بدید

بچه ها من جدیدا پذیرشم رو از دانشگاه Griffith گرفتم و فقط پول دانشگاه رو واریز کردم
    الان هم کارمو سپردم به یک دفتری که اصلا هیچی حالیشون نیست الان هم ده روز از پرداخت شهریه دانشگاه گذشته و حتی پاسخگویه کوچکترین سوالا رو هم نمیدن

سوالم این هست:
    من الان دانشگاه ازم تمکن مالی خواسته آیا باید تمکن مالی جدید بگیرم که بعد از پرداخت شهریه دانشگاه هست یا همون تمکن مالی یک ماه پیش که برا ثبتنام داده بودمو بفرستم؟
    و سوال دومم این هست برگه تمکن مالی از بانک رو باید کپی برابر اصلشو بفرستم ؟ اگر بله کپی برابر اصل باید از کجا مهر تایید بخوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائ

میبخشید من ادبیات انگلیسی دانشگاه کاشان خوندم و میخوام یا مستر یا دکتری خارج ایران بخونم..درمورد رشته مطالعات امریکا یا بریتانیا میخواستم اگه اطلاعات دارید بهم بگید. بهتره مسترش رو ایران خوند و دکتری اقدام کرد؟ وضعیت فاند این رشته چطوره؟من فقط با فاند میتونم..ممنونم

سلام دوستان. من میخواستم برای دکتری اپلای کنم برای استرالیا. کسی میدونه توی ایران با چه ایجنتی کار کنم که بهتر ه و کار بلد تر باشه؟ از این دفتر ها که کار اعزام دانشجو انجام میدن منظورم هست. چون دانشگاه های استرالیا ترجیحا ایجنت داشته باشی کارت بهتر و سریع تر پیش میره.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط acclamation نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخواستم برای دکتری اپلای کنم برای استرالیا. کسی میدونه توی ایران با چه ایجنتی کار کنم که بهتر ه و کار بلد تر باشه؟ از این دفتر ها که کار اعزام دانشجو انجام میدن منظورم هست. چون دانشگاه های استرالیا ترجیحا ایجنت داشته باشی کارت بهتر و سریع تر پیش میره.
    ممنون
    بعنوان کسی که هم اطلاعات فروم رو میدونست و هم رفته بود یکی از معروفترین ایجنتا، میگم که اطلاعات بچه های اینجا به روز تر، دقیق تر و از همه مهمتر قابل اعتماد تر هست.. اکثر سوالاتتون تو فروم پاسخ داده شده فقط کافیه وقت بزارید و مطالعه کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام پیشنهاد من سلف ایجنسی هست یعنی هیچ کس نمیتواند کارهایتان را با ظرافت و دقت و دلسوزی لازم دنبال کند مگر خود شما. نهایت کاری که دوستان دز دفاتر پذیرش میکنند کمی راهنمایی در مورد نوشتن SOP است چند چهار چوب بسیار کلی برای احتمالا پروپوزال است - که هر جایی بهتر از آنرا را میتوانید پیدا کنید - و بعد هم تکمیل فرمهای پذیرش و شاید چند نامه پراکنی و السلام.

انجام این کارها توسط خودتان این امتیاز را هم دارد که با اساتید وارد صحبت میشوید نظراتشان را میگیرید اعتماد به نقس و تهور مذاکره با اساتید و مسوولان پذیرش را پیدا میکنید و اینها همه asset هستند و خیلی در طول تحصیل مفید هستند.

اگر سوالی/ نکته مبهمی هم داشتید دوستان بسیاز خوبی اینجا هستند که تا آنجا که من میبینم واقعا همراه و مسوول و حتی دلسوز هستند و بی دریغ وقت میگذارند و کمک میکنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط acclamation نمایش پست ها
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    امکان داره تاریخ شروع دوره رسیده باشه اما هنوز نتیجه پذیرش مشخص نشده باشه

ApplyAbroad Superstar

سلام خوب به نظرم امکان دارد ولی با احتمال خیلی ضعیف و آنهم برای دوره دکتری و نه ارشد. اگر در چنین شرایط هستید با دانشگاه حتما تماس بگیرید و تعیین تکلیف کنید. میشود بفرمایید کدام دانشگاه و چه مقطعی هستید؟

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Smmotevalli نمایش پست ها
    سلام
    امکان داره تاریخ شروع دوره رسیده باشه اما هنوز نتیجه پذیرش مشخص نشده باشه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)