صفحه 156 از 158 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام پیشنهاد من سلف ایجنسی هست یعنی هیچ کس نمیتواند کارهایتان را با ظرافت و دقت و دلسوزی لازم دنبال کند مگر خود شما. نهایت کاری که دوستان دز دفاتر پذیرش میکنند کمی راهنمایی در مورد نوشتن SOP است چند چهار چوب بسیار کلی برای احتمالا پروپوزال است - که هر جایی بهتر از آنرا را میتوانید پیدا کنید - و بعد هم تکمیل فرمهای پذیرش و شاید چند نامه پراکنی و السلام.
    موفق باشید
    حتما در جریان هستید که بعضی از دانشگاه ها توی سایتشون نوشتن که برای دانشجوهای ایرانی فقط از طریق ایجنت اپلیکیشن قبول میکنن و دانشجوهای ایرانی نمیتونن خودشون برای اپلای اقدام بکنن! ببینین:
    If you are a citizen of one of those countries and you submit a direct application to Victoria University (not through an agent or in person) your application will be declined and you will not be entitled to a refund of your application fee.
    خوب حالا باید چیکار کرد؟ بهترین ایجنت برای بچه‌های ایرانی کدومه و چقدر هزینه میگیره؟

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان یک سوال ... وقتی برای Phd استاد اکی میده دیگه اپلای صد در صد اکی هست ؟
    قبلا استاد اسکالرشیپ هم داده .

دوستان من یه راهنمایی نیاز دارم:
    رشته لیسانسم مترجمی زبان انگلیسی با معدل 17/70 دانشگاه آزاد کرج-سال 2006 گرفتم..از اون موقع تا حالا به صورت خوداشتغال مشغول به کار مترجمی هستم...با ناشرهای مختلف و شرکت ها همکاری دارم...7 کتاب ترجمه شده و چاپ شده هم دارم به اضافه آیلتس7
    -اگه بخوام با این گپ تحصیلی بالا برای ارشد رشته نویسندگی اقدام کنم-البته با همراهی همسر ودو فرزندم- اصلا شانسی دارم؟ (ویزا رو ریجکت نمی کنن؟)و اگه نمی شه،
    -آیا امکانش هست برای یه دیپلما یا سرتیفیکت اقدام کرد؟ (چون ظاهرا ویزای تحصیلی 500 شامل این موارد هم می شه.)
    لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه....ممنون می شم.

من برای research period 2 اقدام کرذم، ولی گویا باید واسه سوم اقدام میکردم، یعنی باز باید پول application fee بدم اگر بخوام واسه دوره سوم اقدام کنم؟؟؟ یعنی یکباره دیگه من یاید پروسه اپلای رو انجام بدم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    حتما در جریان هستید که بعضی از دانشگاه ها توی سایتشون نوشتن که برای دانشجوهای ایرانی فقط از طریق ایجنت اپلیکیشن قبول میکنن و دانشجوهای ایرانی نمیتونن خودشون برای اپلای اقدام بکنن! ببینین:
    If you are a citizen of one of those countries and you submit a direct application to Victoria University (not through an agent or in person) your application will be declined and you will not be entitled to a refund of your application fee.
    خوب حالا باید چیکار کرد؟ بهترین ایجنت برای بچه‌های ایرانی کدومه و چقدر هزینه میگیره؟
    دوست عزیز هر دانشگاهی که نیاز به agent برای اپلای کردن دارد، موسسه های مورد تایید خودشان را نیز در سایتشان قرار می دهند.

من برای research period 2 اقدام کرذم، ولی گویا باید واسه سوم اقدام میکردم، یعنی باز باید پول application fee بدم اگر بخوام واسه دوره سوم اقدام کنم؟؟؟ یعنی یکباره دیگه من یاید پروسه اپلای رو انجام بدم؟؟

لطفا جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها

لطفا جواب بدید
    اگر هنوز از دانشگاه جواب یا آفر نگرفتید، خود دانشگاه تاریخ شروع رو بر اساس تاریخ های خودشون بهتون توی آفر نهایی اعلام می کنه. به نظر من لازم نیست بر اساس حدس و گمان، دوباره اپلای کنید
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

دوستان کسی هست که به تازگی جواب ادمیشن دکتری گرفته باشه از دانشگاه های استرالیا؟ من الان سه ماه میشه که اپلای کردم برای سه تا دانشگاه، خبری نیست هنوز و توی پروفایلم میزنه در حال اسس شدن. این وسط 2-3 بار هم ازم مدارک جدید خواستن و یک بار هم تلفنی پرسیدن که از کی آمادگی دارم کارم رو شروع کنم... می خواستم ببینم آیا معموله انقدر طول کشیدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که به تازگی جواب ادمیشن دکتری گرفته باشه از دانشگاه های استرالیا؟ من الان سه ماه میشه که اپلای کردم برای سه تا دانشگاه، خبری نیست هنوز و توی پروفایلم میزنه در حال اسس شدن. این وسط 2-3 بار هم ازم مدارک جدید خواستن و یک بار هم تلفنی پرسیدن که از کی آمادگی دارم کارم رو شروع کنم... می خواستم ببینم آیا معموله انقدر طول کشیدن؟
    من هم حدود سه ماه هست که اپلای کردم و هنوز جوابش نیومده گرچه چند روزی هم از تاریخ ددلاین اعلام نتایج گذشته. اما گفتن طی چند روز آینده اعلام میشه.
    میتونید یه ایمیل به آموزش دانشکده مربوطه یا graduate school بزنید و پرس و جو کنید.

سلام دوستان
    من فوق لیسانس اقتصاد و مدیریت از دانشگاه بولونیا ایتالیا دارم حالا میخوام بیام استرالبا ام بی ای بخونم اما همونطوری که میدونید ام بی ای بسیار کورس گرونی هستش چون اصلا یه راهیه که دانشگاه پول در بیاره. با این وجود آیا کسی تجربه ای داره که برای ام بی ای هم بورس گرفته باشه؟ اگر دانشگاهه هست که به ام بی ای هم احتمال داره بورس بده ممنون میشم معرفی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)