صفحه 17 از 158 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

تا اونجام که من دیدم دوستان برای مستر اروپا و مالزی و حتی کانادا رو انتخاب میکنن که اگه فاند هم ندادن با TA، RA و این جور چیزا بتونن از عهده مخارج بر بیان
    استرالیا آدم باید خیلی خفن باشه که فاند بگیره. راستش از ایران اسلامی من کسیو ندیدم ولی از دانشجوهای لیسانس خود استرالیا مستقیم برای دکتری خوب پذیرش میدن انگار

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_united نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جواب های کامل و دقیقتون
    چه جالب! من تا الان فکر می کردم داشتن اقوام نزدیک کمک می کنه :دی
    پس این طور که شما گفتید احتمال زیاد فاند نمی دن خیلی بد شد. آخه هزینه هاش خیلی بالاس.

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام بر دوستان

ببخشید من می خواستم بدونم معمولا ددلاین برای اپلای کردن جهت ادامه تحصیل در دوره دکتری در دانشگاه های استرالیا چه تاریخی می باشد؟

سوال دیگرم هم اینه که اگر بخواهیم دوره دکتری را با هزینه شخصی بخونیم در مجموع چقدر باید هزینه کرد؟ من حدود 50 هزار دلار دارم می خوام بدونم که این پول برای دوره دکتری کافیه یا خیر؟ همچنین اینکه آیا بعد از اتمام دوره دکتری احتمال اقامت و پیدا کردن کار در استرالیا وجود دارد یا خیر؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

ببخشید من می خواستم بدونم معمولا ددلاین برای اپلای کردن جهت ادامه تحصیل در دوره دکتری در دانشگاه های استرالیا چه تاریخی می باشد؟

سوال دیگرم هم اینه که اگر بخواهیم دوره دکتری را با هزینه شخصی بخونیم در مجموع چقدر باید هزینه کرد؟ من حدود 50 هزار دلار دارم می خوام بدونم که این پول برای دوره دکتری کافیه یا خیر؟ همچنین اینکه آیا بعد از اتمام دوره دکتری احتمال اقامت و پیدا کردن کار در استرالیا وجود دارد یا خیر؟

با تشکر
    با سلام تا جایی که من می دونم:
    1- معمولا 30 آگوست.
    2- اگر دکترای شما 3 سال طول بکشد و با توجه به مقادیر هزینه عادی در استرالیا، شما حداقل به سالی 50هزار دلار نیاز دارید. یعنی 150 هزار دلار. پس نه نمی توانید.
    3- سوال سومتان نکته دار است. احتمال اقامت در شرایط عادی خیلی زیاد است، اما کار را نمی دانم. چون بستگی به خیلی چیزها از جمله رشته شما و دیگر رزومتان دارد. نکته ای که این سوال دارد آن است که اگر یک یا دو سال در استرالیا بمانید می توانید اقامت گرفته و هزینه ها را از 150 هزارتا به حدود 100 هزار کاهش دهید.
    * من تا جایی که می دونستم گفتم. دوستان متخصص تر بیشتر بلدن!

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلامبچه ها من دارم واسه دانشگاه موناش اپلای‌ می‌کنم، سوالام اینه که آیا پذیرش این دانشگاه به صورت انلاین هست یا اینکه باید مدارک رو پست کنیم؟ اگر جواب مثبت، تا کی‌ باید این مدارکو بفرستیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    تا اونجام که من دیدم دوستان برای مستر اروپا و مالزی و حتی کانادا رو انتخاب میکنن که اگه فاند هم ندادن با TA، RA و این جور چیزا بتونن از عهده مخارج بر بیان
    استرالیا آدم باید خیلی خفن باشه که فاند بگیره. راستش از ایران اسلامی من کسیو ندیدم ولی از دانشجوهای لیسانس خود استرالیا مستقیم برای دکتری خوب پذیرش میدن انگار
    از دانشگاه های خفنش نمی شه پذیرش با فاند گرفت یا کلاً همه ی دانشگاهاش؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_united نمایش پست ها
    از دانشگاه های بسیار معتبرش نمی شه پذیرش با فاند گرفت یا کلاً همه ی دانشگاهاش؟
    دوست خوب چرا میشه پذیرش و بورسیه برای مستر بای ریسرچ گرفت به شرط زیر:
    الف) داشتن معدل 19 به بالا در دوره لیسانس
    ب) فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های تهران - شریف - علم و صنعت - علامه طباطبایی - شهید بهشتی
    ج) نمره آیلتس 7 به بالا
    د) داشتن رزومه تحقیقاتی چشمگیر مثلا یک یا دو مقاله در جرنال ای اس ای با ایمپکت 1 به بالا
    تا این لحظه من فقط یک نفر را دیدم که بورس مستر استرالیا گرفته از ایران در قسمت شانس پذیرش بگردین هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

خب کسی که این شرایطو داشته باشه میره MIT دیگه
    اضافه کنم امیرکبیر هم قطعا تو لیست دانشگاه های مذکور هست، نمیدونم بقیه امیرکبیریا کجان که هیچی نمیگن

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب چرا میشه پذیرش و بورسیه برای مستر بای ریسرچ گرفت به شرط زیر:
    الف) داشتن معدل 19 به بالا در دوره لیسانس
    ب) فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های تهران - شریف - علم و صنعت - علامه طباطبایی - شهید بهشتی
    ج) نمره آیلتس 7 به بالا
    د) داشتن رزومه تحقیقاتی چشمگیر مثلا یک یا دو مقاله در جرنال ای اس ای با ایمپکت 1 به بالا
    تا این لحظه من فقط یک نفر را دیدم که بورس مستر استرالیا گرفته از ایران در قسمت شانس پذیرش بگردین هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت بازرگانی تهران مرکز

کسی می دونه کدوم دانشگاههای استرالیا application fee ندارند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط r.s.zohal نمایش پست ها
    کسی می دونه کدوم دانشگاههای استرالیا application fee ندارند؟
    دوست گرامی دانشگاه سیدنی دانشگاه نیو ساوت ولز دانشگاه ملی استرالیا دانشگاه ویکتوریا دانشگاه تکنولوژی سیدنی اپلیکشن فی دارند بین 50 تا 100 دلار بقیه دانشگاه ها تا انجا که می دانم ندارند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member

سلام دوستان
    1. تو فرم اپلیکیشن یکی از دانشگاه ها proposed start date و پرسیده. میخوام بدونم ترمی که داریم الان براش اپلای میکنیم (ددلاین اواخر آگست) چه زمانی شروع میشه؟ مثل دانشگاه های آمریکای شمالی از ژانویه شروع میشه یا یک زمان دیگه ست؟

2. تو همین فرم یک قسمتی هست که Visa number رو خواسته! آخه ما که هنوز ویزایی نداریم!

3. تو فرم اسکالرشیب نوشته :
    All scholarship applicants must have received a HDR Candidature letter of offer from the University of New England (UNE) before applying for a scholarship.

اطلاع دارید معمولا چقدر زمان میبره تا آفر رو بدن؟ میشه امیدوار بود که به ددلاین بورسیه برسم؟

4. تو هیچ قسمتی اسمی از SOP برده نشده. کلا دانشگاه های استرالیا به SOP نیازی ندارن یا اینکه گذاشتنش و توصیه میکنید؟

خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)