صفحه 19 از 158 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    پس چرا هیچ جا تو مراحل اپلای خود دانشگاه ها اشاره ای به این تایید مدارک نشده؟ فقط خود موسسات می گن! مثلا دانشگاه ملبورن راحت سه مرحله نوشته! اصلا اسمی از برابر اصل نیومده!
    دوست خوبم عرض کردم بعضی از دانشگاه ها متاسفانه این سنگ را می اندازند البته بنظر من اگه مدارک شما ترجمه رسمی و به تایید دادگستری و خارجه برسند باید قبول کنند نهایتا بورس شدی ببری پیش این موسسات برای تایید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    پس چرا هیچ جا تو مراحل اپلای خود دانشگاه ها اشاره ای به این تایید مدارک نشده؟ فقط خود موسسات می گن! مثلا دانشگاه ملبورن راحت سه مرحله نوشته! اصلا اسمی از برابر اصل نیومده!
    سلام
    تاجایی که من می دونم و تا حالا هم در سایت هیج دانشگاهی ندیدم که تاییدیه مدارک رو بخواهند. اگر در سایت دانشگاهها گفته نشده لازم نیست این کار رو انجام بدید. الکی فریب این موسسات رو نخورید. اگر واقعا لازم باشه حتما در سایت دانشگاه گفته می شه همونطور که در سایت برخی دانشگاهها کفته شده باید مهر وزارت امور خارجه داشته باشه و در برخی هیچ اشاره ایی به این مهر نشده. حیلی نگرانید و حساسید یک ایمیل به coordinator رشتتون در اداره آموزش دانشگاه مورد نظرتون بزنید و همین سوال رو بپرسید.

کلا در سیستم اداری استرالیا نباید کار اضافه انجام بدید و مدرک اضافه بگذارید، افرادی که این کارهای اضاقه رو انجام می دهند خودشون رو به دردسر می اندازند.
    ویرایش توسط farveh : July 18th, 2013 در ساعت 06:20 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    واقعا لطف کردید دوست عزیزم که اینقدر با صبر و حوصله جواب دادید

میبخشید، دانشگاه مورد نظر من ددلاین بورسش 31 سپتامبر هست و تاریخ شروع ترمش 24 فوریه. با توجه به اینکه شما فرمودید 3-4 ماه زمان میبره تا نامه بورس بیاد (فرض کنیم همون فوریه بیاد نهایتش)، به نظرتون میرسم تا قبل از شروع ترم بعدی اونجا باشم و ثبت نام کنم؟ یعنی تو این فاصله بین فوریه و جون یا جولای میتونم ویزامو بگیرم؟ با توجه به اینکه شما فرمودید اگر نتونم تو تاریخ مورد نظر ثبت نام کنم ممکنه بورس و از دست بدم.

باز هم خیلی خیلی ممنونم از وقتتون
    سلام
    شروع درستون رو در تزم دوم بزنید، اصلا ریسک برای ترم اول نکنید چون وضعیت ویزا اصلا قابل پیش بینی نیست، برخی 20 روزه می گیرند برخی 11 ماهه. در نامه آفر بورس بر اساس تاریخی که در نامه آفر دانشگاه به شما داده شده یک ددلاین برای ثبت نام بورس می گذارند اگر در اون تاریخ در اداره بورس ثبت نام نکنید ، بورستون رو از دست می دید، برخی بچه ها اینجا گفتند که توانستند تاریخ ددلاین را بخاطر نیامدن ویزاشون جا به جا کنند، اما من با چشم خودم از نزدیک همچین موردی ندیدم. هر کسی دیدم چه در استرالیا و چه در امریکا که نتونسته به ددلاین برسه، بورسش پریده.

سیاست دانشگاهها با هم فرق داره.

Junior Member

سلام
    دوستان من از 3 دانشگاه واسه دکتری مکانیک آفر گرفتم، یکی تاسمانیا، یکی چارلز داروین و یکی هم سابانجی ترکیه. البته سابانجی باید از همین ترم پاییز شروع کنم و 2 تا دیگه از بهار 2014. حالا تو چند مورد موندم. یکش 2 راهی ترکیه و استرالیا (به خاطر نزدیکی ترکیه رو ترجیح میدم.) یکیش اعتبار این 2 تا کشور. و خب این 2 دانشگاه استرالیا جز دانشگاههای تاپ استرالیا نیستن، اینم باعث میشه 2دل باشم. از دوستان می خوام منو راهنمایی کنن. (در ضمن دانشگاه سابانجی تا 22 جولای فرصت داده که به آفر جواب بدم، اگه جواب مثبت بدم و نرم برام مشکلی پیش میاد؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    دوست عزيز تا اونجايي كه من ميدونم GRE براي استراليا تاثيري نداره.
    من هم تافل رو فرستادم، هم GRE... فکر میکنم اگر GRE تأثیری نداشت، استادم بهم میگفت که نیازی به آپلود آن در سایت نیست. البته بستگی به دانشگاه هم داره!!! من موناش فرستادم که خودش توی سایتش نوشته ما تافل یا آیلتس قبول میکنیم. با اینحال من فکر میکنم این واسه پذیرش دادن هست. شاید اگر GRE خوب باشه، تأثیر مثبت داشته باشه
    ویرایش توسط mah65 : July 18th, 2013 در ساعت 11:51 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید
    می خواستم بدونم از بین دانشگاه های جی8 ، برای مقطع دکتری ، کدام دانشگاه ها اپلیکیشن فی ندارند ، و همچنین روند اپلای کاملا آنلاینه و نیازی به پست کردن مدارک نیست !!؟
    منظورم اینه که روند اپلای برای کدامشان ارزان و بی دردسر است !!؟
    خیلی ممنون

موناش. اگر بورس قبول بشید، اصل مدارک را بعدا باید موقع enrollment ارائه بدید. یعنی پست کردن هم لازم نداره

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    سلامبچه ها من دارم واسه دانشگاه موناش اپلای‌ می‌کنم، سوالام اینه که آیا پذیرش این دانشگاه به صورت انلاین هست یا اینکه باید مدارک رو پست کنیم؟ اگر جواب مثبت، تا کی‌ باید این مدارکو بفرستیم؟
    به صورت آنلاین هست. اطلاعات اپلای از جمله closing date اینجا هست

http://www.monash.edu.au/migr/apply/register/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد - دانشگاه صنعتی شریف

با سلام
    آیا اسکلارشیب دانشگاه ربطی به شروع ترم دارد؟ یعنی من که مثلا ددلاین اسکلارشیب 31 جولای دارم، می توانم تاریخ شروع دکترا را برای ترم دوم سال بعد انتخاب کنم؟ من فکر می کردم که راند اول اسکلارشیب برای ترم اول و راند دوم برای ترم دوم است. لطفا راهنمایی کنید (دانشگاه مورد نظر من سیدنی است). ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط xsport نمایش پست ها
    با سلام
    آیا اسکلارشیب دانشگاه ربطی به شروع ترم دارد؟ یعنی من که مثلا ددلاین اسکلارشیب 31 جولای دارم، می توانم تاریخ شروع دکترا را برای ترم دوم سال بعد انتخاب کنم؟ من فکر می کردم که راند اول اسکلارشیب برای ترم اول و راند دوم برای ترم دوم است. لطفا راهنمایی کنید (دانشگاه مورد نظر من سیدنی است). ممنون
    سوال خوبیه، منم همین سوال رو دارم.
    1- من که واسه موناش جایی ددلاین ندیدم واسه اسکولارشیپ. میخوام چهار ماه دیفر کنم. یعنی میشه نزدیکای شروع ترم بعد (آخرای دسامبر) که از ویزام مطمئن باشم. فوقش اگر زودتر ویزا اومد، زودتر میرم...
    نظر دوستان چیه؟

2- آیا این بورس ما واسه سال 2013 هست؟ یعنی حتما باید در این سال شروع شود؟ یا اگر 2014 هم بشه مشکلی نداره؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من الان ترم دوم ارشدم هستم و می وام برای دکترا اقدام کنم ولی اصلا نمی دونم باید از کجا شروع کنم از یه طرفی هم شنیدم ددلاین دانشگاه های استرالیا الانه حالا می خواستم از دوستان با تجربه من رو راهنمایی کنید :

1-لیسانس مهندسی صنایع گرایش سیستم از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با معدل 14.5
    2-فوق مهندسی صنایع- صنایع از دانشگاه تهران تا ترم دوم معدل کلم 16.5
    3- زبانم مدرکی ندارم ولی در سطح خوبی هست و در حد تافل
    4-مقاله و... ندارم
    5- تازه فیلد کاریم رو مشخص کردم که در بحث انرژی خورشیدی اهست

حالا می خواستم از دوستان با تجربه خواهش کنم که از الان باید چه کار هایی رو انجام بدم ؟ و خصوصا با توجه به ددلاین دانشگاه های استرالیا باید چی کار کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)