صفحه 20 از 158 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط alexa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان من الان ترم دوم ارشدم هستم و می وام برای دکترا اقدام کنم ولی اصلا نمی دونم باید از کجا شروع کنم از یه طرفی هم شنیدم ددلاین دانشگاه های استرالیا الانه حالا می خواستم از دوستان با تجربه من رو راهنمایی کنید :

1-لیسانس مهندسی صنایع گرایش سیستم از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با معدل 14.5
    2-فوق مهندسی صنایع- صنایع از دانشگاه تهران تا ترم دوم معدل کلم 16.5
    3- زبانم مدرکی ندارم ولی در سطح خوبی هست و در حد تافل
    4-مقاله و... ندارم
    5- تازه فیلد کاریم رو مشخص کردم که در بحث انرژی خورشیدی اهست

حالا می خواستم از دوستان با تجربه خواهش کنم که از الان باید چه کار هایی رو انجام بدم ؟ و خصوصا با توجه به ددلاین دانشگاه های استرالیا باید چی کار کرد؟
    دوست گرامی بنظر من شما از الان به فکر خواندن زبان و اماده سازی خود برای ازمون تافل یا ایلتس باشید و اگر هدف شما گرفتن بورس دکتری در استرالیا هست به دو نکته دقت کنید:
    1- برای دانشگاه های استرالیا توانایی شما در انجام تحقیق بسیار مهم می باشد پس به چند مقاله ای اس ای و کنفرانس در رزومه خود نیاز دارید
    2- دانشگاه های استرالیا به معدل لیسانس بهای زیادی می دهند که متاسفانه برای شما کم هست پس هر طور شده معدل فوق خود را بالا ببرید بنظر من به 17.5 تا 18 حداقل برسانید
    3- اگر به فکر امریکا و کانادا هم هستی از الان باید برای جی ار ای یا جیمت برنامه ریزی کنید چون ازمون های سنگینی هستند.
    4- در نهایت این واقعیت وجود دارد که رقابت برای دریافت بورس در استرالیا به نسبه از امریکا و ... بسیار فشرده تر است
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mah65 نمایش پست ها
    من هم تافل رو فرستادم، هم GRE... فکر میکنم اگر GRE تأثیری نداشت، استادم بهم میگفت که نیازی به آپلود آن در سایت نیست. البته بستگی به دانشگاه هم داره!!! من موناش فرستادم که خودش توی سایتش نوشته ما تافل یا آیلتس قبول میکنیم. با اینحال من فکر میکنم این واسه پذیرش دادن هست. شاید اگر GRE خوب باشه، تأثیر مثبت داشته باشه

داشتن GRE و یاGMAT خیلی هم در پذیرش تاثیر دارند وکاملا برای دانشگاهها عامل مهمی هستند در دادن بورس. داشتنشون اجباری نیست، اما فوق العاده اثرگذار است.

Junior Member

سلام دوستان ممکنه کسانی که از دانشگاه هایی مثل موناش که رنک خیلی خوبی داره پذیرش گرفتن بگن که چه مشخصاتی داشتند. ممنون میشم. من رشته ام اقتصاد کشاورزی هیچکی اطلاعاتی راجع بهش نداره. معدل لیسانسم 15.56 از دانشگاه تهران و مستر علوم تحقیقات 16.12 آیلتس 7 و GRE1040,مقاله IsI 2تا فرستادم ولی هنوز خبری نشده. کنفرانس داخلی زیاد دارم. رشته من رو برای phD فقط جی8 داره. نمیدونم با این شرایط امکان پذیرش دارم. به استادهاش میل بزنم؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    سلام دوستان ممکنه کسانی که از دانشگاه هایی مثل موناش که رنک خیلی خوبی داره پذیرش گرفتن بگن که چه مشخصاتی داشتند. ممنون میشم. من رشته ام اقتصاد کشاورزی هیچکی اطلاعاتی راجع بهش نداره. معدل لیسانسم 15.56 از دانشگاه تهران و مستر علوم تحقیقات 16.12 آیلتس 7 و GRE1040,مقاله IsI 2تا فرستادم ولی هنوز خبری نشده. کنفرانس داخلی زیاد دارم. رشته من رو برای phD فقط جی8 داره. نمیدونم با این شرایط امکان پذیرش دارم. به استادهاش میل بزنم؟ ممنون
    دوست خوب بنظر من با توجه به خاص بودن رشته شما فرم EOI دانشگاه های مختلف استرالیا را پر کنید در صورت در یافت پاسخ مثبت اپلای کنید ! در ضمن پروپوزال هم باید داشته باشید!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب بنظر من با توجه به خاص بودن رشته شما فرم EOI دانشگاه های مختلف استرالیا را پر کنید در صورت در یافت پاسخ مثبت اپلای کنید ! در ضمن پروپوزال هم باید داشته باشید!
    ممنون از راهنماییتون. ولی من اطلاعی از این فرم ندارم. هر دانشگاهی این فرم رو داره؟ باید برای کس خاصی ایمیل کنم؟ برای پر کردن این فرم به research proposal احتیاج هست؟ مرسی از جوابتون

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. ولی من اطلاعی از این فرم ندارم. هر دانشگاهی این فرم رو داره؟ باید برای کس خاصی ایمیل کنم؟ برای پر کردن این فرم به research proposal احتیاج هست؟ مرسی از جوابتون
    دوست خوبم دانشگاه های مختلف به روش های مختلفی میشه این فرم را فرستاد من انهایی که یادم هست را برای شما در زیر با روش آن می نویسم:
    دانشگاه UNSW : یک فرم مخصوص داره باید پر و به همراه مدارک ترجمه شده ایمیل بزنید این لینکشه :

https://www.google.com/url?q=http://...XitM1VEKno-lKw

دانشگاه UTS: یک ایمیل می زنید با همه مدارک و پروپورزال به قسمت Research Office دانشکده مورد نظر خودتون و ازشون می خواهید شما را راهنمایی کنند

دانشگاه ویکتوریا: این دانشگاه فرم انلاین و مجانی داره برای EOI که باید مدارکتونم انلاین بفرستید

دانشگاه نیو انگلند: این دانشگاه فرم مخصوص EOI داره باید از سایت دانلود و همراه مدارک ایمیل بزنی من پیدا نکردم مسئول ریسرچ دانشگاه فرمش را بهم ایمیل کرد

دانشگاه لاتروب: این دانشگاه فرم نداره باید درخواست خود را به کوردینیتور دپارتمان خود بفرستی ایشان نظر می ده که بورس احتمال داره بشی و ...

دانشگاه تاسمانیا: ا
    ین دانشگاه فرم نداره باید درخواست خود را به کوردینیتور دپارتمان خود بفرستی ایشان نظر می ده که بورس احتمال داره بشی و ...

بقیه دانشگاه ها را اگر خواستی اسم ببر براتون پیدا کنم روشش را بگم

Junior Member

دانشگاه سیدنی چه جوریه برادر سام؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_a85 نمایش پست ها
    دانشگاه سیدنی چه جوریه برادر سام؟
    دوست خوبم از لینک زیر استفاده کنید
    http://sydney.edu.au/research-opportunities.shtml

بچه ها من واسه کارای اپلای‌ دانشنامه هامو ندارم فقط ریز نمراتم که اونم ترجمه غیر رسمی‌ کردم، به نظرتون واسه اپلای‌ همینا کافی‌ه؟ یعنی‌ یه وقت واسه اینکه ترجمه دانشنمه ها رو نذاشتم ردم نکنن

یا اینکه چون ترجمه هام غیر رسمیه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    بچه ها من واسه کارای اپلای‌ دانشنامه هامو ندارم فقط ریز نمراتم که اونم ترجمه غیر رسمی‌ کردم، به نظرتون واسه اپلای‌ همینا کافی‌ه؟ یعنی‌ یه وقت واسه اینکه ترجمه دانشنمه ها رو نذاشتم ردم نکنن

یا اینکه چون ترجمه هام غیر رسمیه
    والا دوست خوب بنظرم با یک مترجم ناتی مشورت کنید چون اگر اونها ترجمه کنند دانشگاه ها مدارک شما را قبول می کنند تا زمان پذیرش باید ترجمه رسمی را تهیه کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)