صفحه 21 از 158 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوبم دانشگاه های مختلف به روش های مختلفی میشه این فرم را فرستاد من انهایی که یادم هست را برای شما در زیر با روش آن می نویسم:
    دانشگاه UNSW : یک فرم مخصوص داره باید پر و به همراه مدارک ترجمه شده ایمیل بزنید این لینکشه :

https://www.google.com/url?q=http://...XitM1VEKno-lKw
    خیلی ممنون از راهنمایی واقعا کاملتون اگه برای دانشگاهه newcastle هم اطلاع دارید ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    والا دوست خوب بنظرم با یک مترجم ناتی مشورت کنید چون اگر اونها ترجمه کنند دانشگاه ها مدارک شما را قبول می کنند تا زمان پذیرش باید ترجمه رسمی را تهیه کنید
    مترجم ناتی کیه؟ باید کجا مراجعه کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    مترجم ناتی کیه؟ باید کجا مراجعه کنم؟
    لطفا این پست مرا مطالعه نمایید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1261946
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط tuliu نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی واقعا کاملتون اگه برای دانشگاهه newcastle هم اطلاع دارید ممنون میشم.

Expressions of Interest - Newcastle

Download an Expression of Interest form from this website, or collect an Expression of Interest form from Merewether High School

• Fax or post your Expression of Interest form to Merewether High School

Where to send your Expression of Interest

Send your completed Expression of Interest Form to:
    Merewether High School
    Gifted and Talented Program
    PO Box 3010
    Hamilton DC NSW 2303

Or deliver your form to:
    Merewether High School
    Chatham Street
    Broadmeadow

Or fax your form to:
    Merewether High School
    (02) 4961 2246

دوست خوب من فقط این را در سایت پیدا کردم ولی خودم به ریس دپارتمان ایمیل زده بودم که متاسفانه گفت در زمینه پروپوزال من سوپر وایزر ندارند!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    من میخوام واسه 4 دانشگاه موناش نیوکاسل جیمز کوک و ادلاید که از هر 4تاش استاد گفته می خوامت واسه دکترا اپلای کنم...چند سئوال دارم:

1- مدارکم رو باید به کدوم ایمیل کنم و به کدوم با پست بفرسم؟؟
    2- هر مدرک باید به تعداد دانشگاههایی که باید مدارک پست کنم ترجمه بشه یا از یک ترجمه کپی عادی بفرسم کافیه؟؟؟
    3- مدرک زبانم هم باید کپی عادی بگیرم یا کپی برابر اصل رسمی؟؟
    4- گواهی کار تحقیقاتی از استادام گرفتم به زبان انگلیسی ولی یک نسخه دارم واسه اپلای به چند جا کپیه عادی بگیرم یا برابر اصل تو دارالترجمه کنم؟؟

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان کسی در مورد اپلی دانشگاه استرالیای جنوبی چیزی میدونه؟وقتی اپلی میکنی هیچ مدرکی رو ازت نمیخواد که آپلود کنی....آیا نیازه که بعد از پر کردن فرم اپلیکیشن اصل مدارک رو هم پست کنم واسه دانشگاه؟اپلیکیشن فی نداره؟
    ممنون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

سلام
    ببخشید شاید سوالام ابتدایی باشه.من تا حالا ایمیل نزدم به استادای دانشگاه های استرالیا.میخوام بدونم دانشگاه های استرالیا مثل کاناداست حتما باید یه استادی بهت اوکی بده بعد اپلای کنی یعنی استادمحوره یا کمیته محور؟ یه سوال دیگه اینکه ددلاین دانشگاه های استرالیا تا کی هست معمولا؟یه جا دیدم نوشتید تا آخر آگوست.یعنی الان اقدام کنم و مدارکم رو پست کنم میرسم یا دیره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام واسه 4 دانشگاه موناش نیوکاسل جیمز کوک و ادلاید که از هر 4تاش استاد گفته می خوامت واسه دکترا اپلای کنم...چند سئوال دارم:

1- مدارکم رو باید به کدوم ایمیل کنم و به کدوم با پست بفرسم؟؟
    2- هر مدرک باید به تعداد دانشگاههایی که باید مدارک پست کنم ترجمه بشه یا از یک ترجمه کپی عادی بفرسم کافیه؟؟؟
    3- مدرک زبانم هم باید کپی عادی بگیرم یا کپی برابر اصل رسمی؟؟
    4- گواهی کار تحقیقاتی از استادام گرفتم به زبان انگلیسی ولی یک نسخه دارم واسه اپلای به چند جا کپیه عادی بگیرم یا برابر اصل تو دارالترجمه کنم؟؟
    سلام
    1- معمولا همه دانشگاه بعد از پر کردن فرم آنلاین باید مدارک رو بفرستید. پست هم از سرویس های بین المللی مثل dhl یا tnt و ... استفاده کنید. تی ان تی مثل اینکه ارزون تره ولی دقیق تر بررسی کنید راستی تی ان تی تو اداره پست شریعتی نمایندگی داره
    2- کپی که قبول نمی کنن
    3- مدرک زبانت اگه آیلتزه که مثل اینکه شماره پرونده ات رو فقط می خوان دقیق نمی دونم ولی تافل رو باید رسمی خود ets براشون بفرسته باید بری سایت ets قسمت score report اسم دانشگاه رو بدی هر کدوم هم 18 دلار آب می خوره
    4- این مورد رو فکر کنم اگه برابر اصل کنی کافی باشه ولی اگه برات دردسری نداره بهتره دوباره از استاد 4-5 نسخه امضا شده بگیری
    یادت هم باشه زمان بورس ها معمولا تا آخر آگوسته
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Setayeshpour نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شاید سوالام ابتدایی باشه.من تا حالا ایمیل نزدم به استادای دانشگاه های استرالیا.میخوام بدونم دانشگاه های استرالیا مثل کاناداست حتما باید یه استادی بهت اوکی بده بعد اپلای کنی یعنی استادمحوره یا کمیته محور؟ یه سوال دیگه اینکه ددلاین دانشگاه های استرالیا تا کی هست معمولا؟یه جا دیدم نوشتید تا آخر آگوست.یعنی الان اقدام کنم و مدارکم رو پست کنم میرسم یا دیره؟
    ممنون
    دوست خوب استرالیا کمیته تعیین کننده بورس هست ولی برای اپلای در 90% دانشگاه های استرالیا در اپلیکشن گفته سوپر وایزر خود را بگویید بر اساس تجربه می گم بدون پیدا کردن استاد شانس ادم نصف میشه برای بورس گرفتن و یا پذیرش

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی در مورد اپلی دانشگاه استرالیای جنوبی چیزی میدونه؟وقتی اپلی میکنی هیچ مدرکی رو ازت نمیخواد که آپلود کنی....آیا نیازه که بعد از پر کردن فرم اپلیکیشن اصل مدارک رو هم پست کنم واسه دانشگاه؟اپلیکیشن فی نداره؟
    ممنون
    دوست عزیز همه مدارک را باید اسکن و پی دی اف و اپلود کنی فقط توصیه نامه هات باید از ایمیل اکادمیک استادت فرستاده بشه. اپلیکشن فی ندارد. ایشاله بورس شدی میگن مدارک را پست کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)