صفحه 25 از 158 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه کوئینزلند دانشگاه معدل محوری محسوب نمیشه. من با معدل لیسانس ۱۴،۷۶ و فوق ۱۶.۱۶ از این دانشگاه اسکولارشیپ گرفتم.
    کاملا درسته. ایضا دانشگاه تاسمانی که دوست من پارسال با 2 تا معدل داغون IPRS گرفت (لیسانس 13 و ارشد 15.5)
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    کاملا درسته. ایضا دانشگاه تاسمانی که دوست من پارسال با 2 تا معدل داغون IPRS گرفت (لیسانس 13 و ارشد 15.5)
    جالبه دوست خوب چون این دانشگاه من اپلای کردم دقیقا معدل لیسانس را به عنوان عامل اصلی و کم بودن نمرات دروس لیسانس را ان زمان برای ریجکتی اعلام کرد.!!!!!!
    ویرایش توسط Saaaaam : August 1st, 2013 در ساعت 08:08 PM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    نحوه اپلای واسه UWA و اسکالرشیپش چطوره؟کلا آنلاینه؟یا یه سری مدارک رو هم باید پست کرد؟چه مدارکی باید پست بشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    نحوه اپلای واسه UWA و اسکالرشیپش چطوره؟کلا آنلاینه؟یا یه سری مدارک رو هم باید پست کرد؟چه مدارکی باید پست بشه؟
    دوست عزیز این دانشگاه اول باید انلاین اپلای کنید بعد همه مدارک را بصورت پستی همراه با رسید اپلای انلاین بفرستی دانشگاه.
    نسبتا تعداد خوبی بورسیه می دهد و امکانات خوبی هم دارد
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    جالبه دوست خوب چون این دانشگاه من اپلای کردم دقیقا معدل لیسانس را به عنوان عامل اصلی و کم بودن نمرات دروس لیسانس را ان زمان برای ریجکتی اعلام کرد.!!!!!!
    تنها نتیجه ای که میشه گرفت اینکه سیاست های دانشگاه ها برای اعطای بورس به رشته های علوم و مهندسی با رشته های نظری و انسانی متفاوته
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    فرم periliminary project proposal form for admission to a higher degree by research که باید توسط استاد راهنما و رئیبس دانشکده امضا بشه واسه دانشگاه جیمز کوک رو پر کردم و واسه استادم فرستادم. باید منتظر بشم تا استاد امضا کنه بر گردونه تا من همراه بقیه مدارک ارسال کنم یا خودشون میفرسن و منتظر نباشم؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    فرم periliminary project proposal form for admission to a higher degree by research که باید توسط استاد راهنما و رئیبس دانشکده امضا بشه واسه دانشگاه جیمز کوک رو پر کردم و واسه استادم فرستادم. باید منتظر بشم تا استاد امضا کنه بر گردونه تا من همراه بقیه مدارک ارسال کنم یا خودشون میفرسن و منتظر نباشم؟؟؟؟
    بله و متاسفانه استادم میگه پروپوزالت را با حیطه های مورد ساپورت دانشگاه تغییر بده الان که من دقیقا دارم همین کار را می کنم خوشبختانه سوپروایزرم یک مقاله خوب در این باره برام فرستاده باید دو سه روزه ادیت کنم بعد بدم امضا کنه بفرستیم برای اپلای. پس بلهههههههههه امضای 2 سوپروایزر و ریس دانشگاه الزامی هست.

Junior Member

دوستان کسی میدونه هزینه ی اپلای برای UNSW چقدره و چه مدارکی لازم هست ارسال کنیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط myaliapply نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه هزینه ی اپلای برای UNSW چقدره و چه مدارکی لازم هست ارسال کنیم؟
    دوست عزیز 100 دلار اپلیکشن فی دارد و باید (ترجمه رسمی مدارک تحصیلی شامل دانشنامه + ریز نمرات) و رزومه - پروپوزال - افتخارات علمی - مقالات و.... را به دانشگاه پست کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز 100 دلار اپلیکشن فی دارد و باید (ترجمه رسمی مدارک تحصیلی شامل دانشنامه + ریز نمرات) و رزومه - پروپوزال - افتخارات علمی - مقالات و.... را به دانشگاه پست کنید
    ترجمه ی رسمی مدارک رو بعد از پذیرش باید ارسال کنیم براشون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)