صفحه 26 از 158 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط myaliapply نمایش پست ها
    ترجمه ی رسمی مدارک رو بعد از پذیرش باید ارسال کنیم براشون؟
    دوست عزیز در هنگام اپلای دانشگاه به شما میگه سرتیفاید کپی ترجمه مدارک را بفرستید این پست من را بخوانید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1313473
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من با معدل 13.5 آیا می تونم از دانشگاه های G8 پذیرش بگیرم برا مقطع ارشد ؟
    نمره تافل من 103 هست و ارشد تو ایران هم با معدل 17 دارم ولی می خوام با هزینه خودم تو دانشگاه های خوب استرالیا دوباره تحصیل کنم ار لحاظ ویزا چطور مشکلی پیش نمی آید رشته من مهندسی شیمی هست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sciense نمایش پست ها
    سلام
    من با معدل 13.5 آیا می تونم از دانشگاه های G8 پذیرش بگیرم برا مقطع ارشد ؟
    نمره تافل من 103 هست و ارشد تو ایران هم با معدل 17 دارم ولی می خوام با هزینه خودم تو دانشگاه های خوب استرالیا دوباره تحصیل کنم ار لحاظ ویزا چطور مشکلی پیش نمی آید رشته من مهندسی شیمی هست
    دوست عزیز بنظر من ارشد یکساله بنام Master of Philosophy یا چیزی شبیه این میتونی پذیرش بگیری ولی حتما مدرک فوقتم بفرست که ریجکت نشی بخاطر معدلت! این مدرک در سیستم اموزشی جدید استرالیا تعریف شده و به عنوان پیشنیاز دکتره در دانشگاه ها دارن جا می اندازند. و احتمالا از این به بعد با مستر ایران نشود برای دکتری مستقیم رفت استرالیا. و از نظر ویزا بعید می دونم مشکلی براتون پیش بیاد.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام

http://futurestudents.unimelb.edu.au/admissions/dates

الان تو اين page صريحاً نميبينم deadline کی هست؟

• Semester 1 entry: 31 October (for commencement in February of the following year)
    • Semester 2 entry: 30 April (for commencement in July)

ورود رو نوشته واسه سمستر 1 که 31 اکتبر است! نميدونم deadline اون جلويشه؟

سلام
    از دوستان کسی تجربه اپلای در دانشگاه Macquarie را دارد؟
    چرا این دانشگاه اپلای انلاین نداره ؟ آیا باید فقط مدارک پست بشوند؟
    کپی ترجمه مدارک ( لیسانس و فوق ) میخوان یا اصل ترجمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز بنظر من ارشد یکساله بنام Master of Philosophy یا چیزی شبیه این میتونی پذیرش بگیری ولی حتما مدرک فوقتم بفرست که ریجکت نشی بخاطر معدلت! این مدرک در سیستم اموزشی جدید استرالیا تعریف شده و به عنوان پیشنیاز دکتره در دانشگاه ها دارن جا می اندازند. و احتمالا از این به بعد با مستر ایران نشود برای دکتری مستقیم رفت استرالیا. و از نظر ویزا بعید می دونم مشکلی براتون پیش بیاد.
    خیلی ممنون از راهنماییتون هزینه کل این دوره با در نظر گرفتن تمام مخارج مثلا تو شهری مثل سیدنی چفدره ؟
    و بعدش این که برا دکتری الزاما باعث می شه فاند کامل بگیرم چون من می تونم مقدار محدودی از خودم خرچ کنم و هدفم حتما ادامه تحصیل هست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی تجربه اپلای در دانشگاه Macquarie را دارد؟
    چرا این دانشگاه اپلای انلاین نداره ؟ آیا باید فقط مدارک پست بشوند؟
    کپی ترجمه مدارک ( لیسانس و فوق ) میخوان یا اصل ترجمه؟
    دوست عزیز من هم پارسال اپلای کردم و هم امسال دارم اپلای می کنم! اولا مدارک را باید ببری ترجمه یا پیش مترجمی که مهر ناتی دارد (مترجم مورد تایید دولت استرالیا= در قسمت ترجمه مدارک سایت خودمان برید معرفی شده است) ببر و مدارک فارسی هم کپی برابر اصل کن بفرست همراه مدارکت به دانشگاه یا پیش مترجم رسمی ببر و مهر خارجه و دادگستری هم بزن. در هر دو صورت ددلاین راند اصلی بورس 31 اگوسته که زیادم وقت نداریم! فقط مدرک زبان را می تونی کپی ایلتس را بفرستی یادت باشه یک کپی از همه مقالاتت را میخوان. و همه را باید پست کنی فقط یادت نرود معرفای شما باید فرم توصیه نامه را دانلود و تکمیل و به ایمیل دانشگاه از ایمیل اکادمیکشان بفرستند.
    ویرایش توسط Saaaaam : August 10th, 2013 در ساعت 05:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم پارسال اپلای کردم و هم امسال دارم اپلای می کنم! اولا مدارک را باید ببری ترجمه یا پیش مترجم ناتی ببر و مدارک فارسی هم کپی برابر اصل کن بفرست همراه مدارکت به دانشگاه یا پیش مترجم رسمی ببر و مهر خارجه و دادگستری هم بزن. در هر دو صورت ددلاین راند اصلی بورس 31 اگوسته که زیادم وقت نداریم! فقط مدرک زبان را می تونی کپی ایلتس را بفرستی یادت باشه یک کپی از همه مقالاتت را میخوان. و همه را باید پست کنی فقط یادت نرود معرفای شما باید فرم توصیه نامه را دانلود و تکمیل و به ایمیل دانشگاه از ایمیل اکادمیکشان بفرستند.
    آیا ناتی صد در صد لازم هست؟ حدود قیمت ناتی چقدر هست؟
    چون ایلتس برای بعد از ددلاین حاضر میشه ، با دانشگاه تماس گرفتم و گفت نیازی نیست که با مدارک بفرستی، گفتن که میتونی تا اکتبر بفرستی.
    ویرایش توسط nanopich : August 10th, 2013 در ساعت 06:14 PM

سلام دوستان یه سوال داشتم می دونم که این این تاپیک برای دانشگاه UNSWاست اما نمی دونستم سوالم رو کجا بپرسم اگر اشتباهی اینجا مطرح کردم معذرت می خوام می خواستم بدون کسی تا حا لا از دانشگاه CANBERRA پذیرش گرفته لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید من بدون بورس هستم می خواستم ببینم با توجه به شهریه زیادش ارزش رفتن داره یا نه
    ویرایش توسط mani2541 : August 14th, 2013 در ساعت 04:08 PM

سلام
    نتایج معمولا کی میاد؟ از وقتی اپلای می کنیم حساب میشه یا از وقتی ددلاینش تموم میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)