صفحه 27 از 158 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
    آیا ناتی صد در صد لازم هست؟ حدود قیمت ناتی چقدر هست؟
    چون ایلتس برای بعد از ددلاین حاضر میشه ، با دانشگاه تماس گرفتم و گفت نیازی نیست که با مدارک بفرستی، گفتن که میتونی تا اکتبر بفرستی.
    دوست خوب ما دو جور می تونیم مدارک را ترجمه و برای دانشگاه بفرستیم:
    1- مدارک را پیش مترجمی رسمی ببریم برامون ترجمه کنه + مهر دادگستری + مهر خارجه را بزنیم و برای دانشگاه بفرستیم در این حالت هزینه ترجمه + حق تمبر دادگستری (اگر اشتباه نکنم 5 هزار تومن) + حق تمبر خارجه 10 هزارتومن بدهیم
    2- مدارک را پیش مترجم ناتی ببریم و هزینه ترجمه یکم بیشتر از مترجم عادی بدهیم و مدارک فارسی پیوست ترجمه را با هزینه بین 1000 تا 1500 تومان در یکی از دفاتر اسناد رسمی برابر اصل و برای دانشگاه بفرستیم
    والا بدون داشتن نمره ایلتس شما برای بورس در 90 درصد موارد بررسی نخواهی شد پس بنظرم اگر میشه جایی که زودتر نتیجه دستت برسه ازمون بده مثلا کشورای همسایه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    سلام
    نتایج معمولا کی میاد؟ از وقتی اپلای می کنیم حساب میشه یا از وقتی ددلاینش تموم میشه؟
    عموما یک ماه تا دو ماه بعد از ددلاین نتایج اعلام می شود ولی من در دانشگاه هایی که یا ریجکت و یا بورس نشدم زودتر جواب گرفتم مثلا 3 هفته بعد از ددلاین
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب ما دو جور می تونیم مدارک را ترجمه و برای دانشگاه بفرستیم:
    1- مدارک را پیش مترجمی رسمی ببریم برامون ترجمه کنه + مهر دادگستری + مهر خارجه را بزنیم و برای دانشگاه بفرستیم در این حالت هزینه ترجمه + حق تمبر دادگستری (اگر اشتباه نکنم 5 هزار تومن) + حق تمبر خارجه 10 هزارتومن بدهیم
    2- مدارک را پیش مترجم ناتی ببریم و هزینه ترجمه یکم بیشتر از مترجم عادی بدهیم و مدارک فارسی پیوست ترجمه را با هزینه بین 1000 تا 1500 تومان در یکی از دفاتر اسناد رسمی برابر اصل و برای دانشگاه بفرستیم
    والا بدون داشتن نمره ایلتس شما برای بورس در 90 درصد موارد بررسی نخواهی شد پس بنظرم اگر میشه جایی که زودتر نتیجه دستت برسه ازمون بده مثلا کشورای همسایه
    سلام
    نمره زبان دارم، ولی 6.5 نیست بنابراین باید امتحان بدم
    بعضی دانشگاه ها برای بورس داخلی دانشگاهشون پذیرش مشروط میدن (مثل دیکین، لاتروب) ولی خب برای ای پی ار اس بدون نمره ربان نمیشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
    سلام
    نمره زبان دارم، ولی 6.5 نیست بنابراین باید امتحان بدم
    بعضی دانشگاه ها برای بورس داخلی دانشگاهشون پذیرش مشروط میدن (مثل دیکین، لاتروب) ولی خب برای ای پی ار اس بدون نمره ربان نمیشه.
    من دوستم 2 سال پیش آدلاید با اینکه یکی از بندهاش 5.5 بود IPRS گرفت و حتی یکی دیگه یه جا دیگه اصلا بدون زبان گرفت. حتی یکی از دوستام همین پارسال از ملبورن بدون حتی یک مقاله کنفرانسی IPRS گرفت. پس قانونش همچین خیلی سفت و سخت هم نیست. شانس هم خیلی دخیله....

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    ددلاین دانشگاه استرالیا اکثرا کی هست ؟ اگه می شه به صورت بازه ای بگید؟
    ایا تافل به درد دانشگاه های استرالیا می خوره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alexa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ددلاین دانشگاه استرالیا اکثرا کی هست ؟ اگه می شه به صورت بازه ای بگید؟
    ایا تافل به درد دانشگاه های استرالیا می خوره؟
    دوست عزیز ددلاین راند اصلی بورس تا 31 اگوست می باشد. بله دانشگاه ها تافل را هم قبول می کنند عموما بین 92 تا 100 می خواهند

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز ددلاین راند اصلی بورس تا 31 اگوست می باشد. بله دانشگاه ها تافل را هم قبول می کنند عموما بین 92 تا 100 می خواهند
    البته اینو اضافه کنم که موناش 31 اکتبره و اینا واسه بورسه و واسه پذیرش در طول سال میتونید و ددلاین نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

با سلام دوستان،

من از یکی از دانشگاه های استرالیا conditional offer گرفتم. و به من گفتن که تو رو برای اسکالرشیپ میخوایم بررسی بکنیم ولی مشروط به اینکه قبل از 6 سپتامبر conditional offer رو به firm offer تبدیل کنی. اونا به من آفر مشروط دادن به اینکه بتونم مدرک ارشدمو بهشون ارائه بدم که خوب میدونید گیر سربازیه. حالا سوالم اینجاست که من می خواستم زمانی برم و مدرک ارشدمو ازاد کنم که مطمئن باشم میخوام این دانشگاه ثبت نام کنم ( یغنی موقعی که مطمئن باشم اسکالر شیپ هم دارم) ولی الان که این نامه اومده میگه که تا مدرکت نباشه کلا واسه اسکالرشیپ بررسی نمیشی. از دوستانی که قبلا تجربه اپلای واسه استرالیا رو داشتن و این پروسه رو طی کردن ممنون میشم راهنمایی کنن که تو این شرایط چی کار کردن؟ در واقع از این میترسم که با conditional offer اینجا برم مدرک ارشد مو آزاد کنم بعد از اینجا اسکالرشیپ نگیرم و بخوام یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم.

ممنون میشم کمکی کنین.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    با سلام دوستان،

من از یکی از دانشگاه های استرالیا conditional offer گرفتم. و به من گفتن که تو رو برای اسکالرشیپ میخوایم بررسی بکنیم ولی مشروط به اینکه قبل از 6 سپتامبر conditional offer رو به firm offer تبدیل کنی. اونا به من آفر مشروط دادن به اینکه بتونم مدرک ارشدمو بهشون ارائه بدم که خوب میدونید گیر سربازیه. حالا سوالم اینجاست که من می خواستم زمانی برم و مدرک ارشدمو ازاد کنم که مطمئن باشم میخوام این دانشگاه ثبت نام کنم ( یغنی موقعی که مطمئن باشم اسکالر شیپ هم دارم) ولی الان که این نامه اومده میگه که تا مدرکت نباشه کلا واسه اسکالرشیپ بررسی نمیشی. از دوستانی که قبلا تجربه اپلای واسه استرالیا رو داشتن و این پروسه رو طی کردن ممنون میشم راهنمایی کنن که تو این شرایط چی کار کردن؟ در واقع از این میترسم که با conditional offer اینجا برم مدرک ارشد مو آزاد کنم بعد از اینجا اسکالرشیپ نگیرم و بخوام یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم.

ممنون میشم کمکی کنین.
    با تشکر
    دوست خوبم .... شما اولین موردی هستی که می بینم چنین چیزی ازش خواستن .... معمولن در مورد مدارک سخت نمی گیرن تا زمانی که جواب نهایی بورس مشخص بشه و بعد برای صدور coe از شما میخوان که این شرط ها رو بردارید .... این چیزی که از شما خواستن جدید هست و تا به حال کسی با چنین تجربه ای من به شخصه در انجمن ندیدم .. به هر روی اگر به شما اینو گفتن هیچ راه چاره ای برای این موارد ندارید و باید براشون این مدرک رو بفرستید .... در مورد بورسیه هم شما هیچ شخصی نمی تونه در این باره کمک کنه و هیچ کس هم نمی تونه پیش بینی کنه که چه اتفاقی خواهد افتاد ... چون درصد بالایی وابسته به شانس هست ... اگر نمی خواهید که خرج کنید در این زمان ... از این دانشگاه صرف نظر کنید و دانشگاه های دیگه رو هم مدنظر قرار بدید.
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_man نمایش پست ها
    با سلام دوستان،

ممنون میشم کمکی کنین.
    با تشکر
    مسلما اطلاعات دوستان بیشتر از منه، ولی فکر کنم یه راهی وجود داشته باشه.
    شما اون نامه آفر کاندیشنال رو ببرید به واحد دانشجویی وزارت علوم شاید قبول کنن تا با دادن یک تعهد نامه مدرکتون رو آزاد کنید. اون وقت بدون خرج کردن پول مدرک بطور موقت آزاد شده. بعدا اگر کارتون جور شد، مدرک و تعهد نامه رو پس بدین و فسخ کنین و اگر خواستید مدرکتون رو بخرید.
    من یک بار رفتم امور دانشجویی سازمان (نزدیک میدون فردوسی) گفتن اگر پذیرش دانشگاه رو بیارید می ذاریم مدرکتون رو آزاد کنید. (نمی دونم آفر کاندیشنال هم شامل پذیرش می شه یا نه. فکر کنم بشه)

راستی شما برای کدوم دانشگاه اقدام کردین که چنین چیزی رو گفتن؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)