صفحه 28 از 158 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    مسلما اطلاعات دوستان بیشتر از منه، ولی فکر کنم یه راهی وجود داشته باشه.
    شما اون نامه آفر کاندیشنال رو ببرید به واحد دانشجویی وزارت علوم شاید قبول کنن تا با دادن یک تعهد نامه مدرکتون رو آزاد کنید. اون وقت بدون خرج کردن پول مدرک بطور موقت آزاد شده. بعدا اگر کارتون جور شد، مدرک و تعهد نامه رو پس بدین و فسخ کنین و اگر خواستید مدرکتون رو بخرید.
    من یک بار رفتم امور دانشجویی سازمان (نزدیک میدون فردوسی) گفتن اگر پذیرش دانشگاه رو بیارید می ذاریم مدرکتون رو آزاد کنید. (نمی دونم آفر کاندیشنال هم شامل پذیرش می شه یا نه. فکر کنم بشه)

راستی شما برای کدوم دانشگاه اقدام کردین که چنین چیزی رو گفتن؟؟؟
    مهدی و مانی عزیز، ممنون از پاسختون.

میرم وزارت علوم این رو سوال می کنم. چیزی که خودم به ذهنم زد اینه که با این آفر برم مدرک رو ازاد کنم ( مثل کسی که قراره از کشور خارج شه) بعد اگر خواستم برم جای دیگه تا یک بار میشه انصراف داد و دانشگاه رو عوض کرد و من هم ازین قانون استفاده کنم. ولی این موردی که شما فرمودید بهتره و اگه بشه این کار رو کرد که دیگه چه بهتر.
    در ضمن دانشگاه سیدنی هستش.

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام. بچه ها اخرین مهلتی که وقت داریم برای اپلای دانشگاه سیدنی و ملبورن کی هست؟ (من اواسط آبان ماه امسال تافل میدم)

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifsharif نمایش پست ها
    سلام. بچه ها اخرین مهلتی که وقت داریم برای اپلای دانشگاه سیدنی و ملبورن کی هست؟ (من اواسط آبان ماه امسال تافل میدم)
    با سلام،
    از دانشگاه ملبورن اطلاعی ندارم ولی سیدنی 31 Jan هستش.

ممنون از جوابتون. این 31 ژانویه ددلاین راند اصلی هست یا راند دوم؟ بعد این دو تا با هم فرق دارند؟ یعنی شانسه اسکلارشیب گرفتن برای راند اول ودوم متفاوته؟

ApplyAbroad Superstar

ممنون از جوابتون. این 31 ژانویه ددلاین راند اصلی هست یا راند دوم؟ بعد این دو تا با هم فرق دارند؟ یعنی شانسه اسکلارشیب گرفتن برای راند اول ودوم متفاوته؟
    دوست گرامی در راند اصلی بیشترین تعداد بورس ها را دانشگاه اعطا می کند و شانس بورس شدن بسیار بیشتر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس دکتری برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه ملبورن به لینک زیر رجوع نمایید:
    http://futurestudents.unimelb.edu.au...ional_students
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,ISU

فکر میکنم راند اول هستش( چون چند ماه پیش اینو از سایت نگاه کرده بودمخ مطمئن نیستم). در ضمن همون طور که دوستمون گفتن شانس بورس در راند اول بیشتره.

با سلام خدمت دوستان
    من می خواهم برای دانشگاه QUT اپلای کنم. یکی از شرایط اپلای مربوط به معدل می شه که نوشته حداقل باید 5 از 7 باشد. برای تبدیل معدل به این سیستم چی کار باید بکنم؟ مدارکم را ترجمه کرده ام. اما تو همون سیستم نمره ایران. اگر راهنمایی بفرمایید خیلی ممنون می شوم.

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط jakeli1390 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من می خواهم برای دانشگاه QUT اپلای کنم. یکی از شرایط اپلای مربوط به معدل می شه که نوشته حداقل باید 5 از 7 باشد. برای تبدیل معدل به این سیستم چی کار باید بکنم؟ مدارکم را ترجمه کرده ام. اما تو همون سیستم نمره ایران. اگر راهنمایی بفرمایید خیلی ممنون می شوم.
    دوست عزیز تقریبا معادل 14.5 تا 15 ما میشود. بهترین کار این است که فرم EOI دانشگاه را تکمیل کنی با مدارکت ایمیل بزنی خودشان کامل راهنمایی می کنند.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان فکر می کنم سوالم خیلی ابتدایی هست. اما خیلی ممنون می شم اگر جواب بدید. میشه فرق بین Research Program و Coursework‌ رو دقیق بگید. من می خوام برای مقطع ارشد پذیرش بگیرم. خیلی ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nahid87 نمایش پست ها
    سلام دوستان فکر می کنم سوالم خیلی ابتدایی هست. اما خیلی ممنون می شم اگر جواب بدید. میشه فرق بین Research Program و Coursework‌ رو دقیق بگید. من می خوام برای مقطع ارشد پذیرش بگیرم. خیلی ممنون
    دوست گرامی Coursework‌ مثل مستر ایران هست شما بیشتر باید واحد بگذرانی و بعد یک پروژه ای سبک انجام می دهید ولی Research Program بیش از 50% واحدهای شما انجام کارهای تحقیقاتی هست بنابر این نیاز اولیه پذیرش در این دوره داشتن بگراند تحقیقاتی در رزومه شماست. در استرالیا فقط به دوره های تحقیقاتی بورس کامل شامل شهریه و هزینه زندگی تعلق می گیرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)