صفحه 29 از 158 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    منظور از این جمله چیه
    A certified copy of my birth certificate (domestic applicants only), certificate of citizenship, or passport (page(s) showing all
    personal details).
    برای دانشگاه Macquarie میخوام اپلای کنم
    کپی پاسپورت بفرستم یا ترجمه شناسنامه با مهر ناتی؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
    سلام
    منظور از این جمله چیه
    A certified copy of my birth certificate (domestic applicants only), certificate of citizenship, or passport (page(s) showing all
    personal details).
    برای دانشگاه Macquarie میخوام اپلای کنم
    کپی پاسپورت بفرستم یا ترجمه شناسنامه با مهر ناتی؟
    دوست عزیز اولا تبریک به اعتماد بنفست! ثانیا من امروز مدارکم را پست کردم و ترجمه صفحه اول شناسنامه را فرستادم پارسال هم فرستادم قبول کردن ایرادی نگرفتن!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز اولا تبریک به اعتماد بنفست! ثانیا من امروز مدارکم را پست کردم و ترجمه صفحه اول شناسنامه را فرستادم پارسال هم فرستادم قبول کردن ایرادی نگرفتن!
    اگر کپی پاسپورت بفرستم مشکل داره یا اینکه شناسنامه ترجمه کنم یا پاسپورت برابر با اصل کنم؟

ApplyAbroad Superstar

اگر کپی پاسپورت بفرستم مشکل داره یا اینکه شناسنامه ترجمه کنم یا پاسپورت برابر با اصل کنم؟
    والا فکر نکنم ایرادی بگیرن من برای محکم کاری شناسنامه را ترجمه کردم بنظرم کپی پاس هم قبوله ولی کجا برابر اصل کنی؟ دفتر اسناد! مهرش فارسیه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

دوست عزیز کپی پاسپورتتو ببر دارالترجمه کپی برابر با اصل با مهر انگلیسی میزنه. اینجا صفحه ای 2هزار تومن میگیرن واسه اینکار. خیلی ساده...

سلام.
    دانشگاه بنام برای داشتن آینده شغلی خوب بعد از فارغ التحصیلی تو رشته فوق لیسانس برق و الکترونیک کدومه؟
    من علاقه زیادی به طراحی و ساخت مدارات دیجیتالی دارم و میخوام تو همین فیلد فعالیت کنم.کدوم دانشگاه تو این زمینه معروفه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام دوستان،
    من دو روز پيش يه ميل به يكي از اساتيد ملبورن فرستادم براي همكاري تحقيقاتي از راه دور كه يكي از گزينه هاي فعاليت در lab‌ موردنظر من بود. اما الان براي من ميل فرستاده كه هرچه زودتر يه پروپوزال دو صفحه اي بفرستم، يه لينك هم داده براي مراحل فرستادن application. اما فرصت اپلاي اين دانشگاه خصوصا بورسش كه گذشته. يعني براي همكاري راه دور هم بايد تمام اين مراحل طي بشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دو روز پيش يه ميل به يكي از اساتيد ملبورن فرستادم براي همكاري تحقيقاتي از راه دور كه يكي از گزينه هاي فعاليت در lab‌ موردنظر من بود. اما الان براي من ميل فرستاده كه هرچه زودتر يه پروپوزال دو صفحه اي بفرستم، يه لينك هم داده براي مراحل فرستادن application. اما فرصت اپلاي اين دانشگاه خصوصا بورسش كه گذشته. يعني براي همكاري راه دور هم بايد تمام اين مراحل طي بشه؟
    احتمالا از شما خواسته که برای دوره تبادل دانشجو اپلی کنید. احتمالا شما خودتون رو دانشجوی دکتری معرفی کردین و اون فکر کرده که میخواین فرصت مطالعاتی پیشش برین و توی برنامه student exchange خواسته براتون بپذیرش بگیره...به هر حال اگه منظور شما این نبوده بهتره تا واضح نوع همکاریتون رو بهش بگین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    احتمالا فکر کرده شما لوکال هستین چون برای لوکال ها تا 31 اکتبر وقت اپلای هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    بچه ها نتايج پذيرش و اسكالرشيپ ددلاين 31 آگوست كي مياد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)