صفحه 3 از 158 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط v_shahin نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من حدود یک هفته هست که خدمتم تمام شده و الان آزاد شدم...(واقعا" آزاد شدم!!!). همه مدارکم هم آماده هست چه زبان و همچنین ترجمه نمرات و ...

اگه ممکنه بزرگواری کنید و بنده رو راهنمایی کنید که چه زمانی باید به استادای استرالیا میل بزنم..میخوام به راند اصلی برسم که شانسم واسه بورس بیشتر باشه..

با سپاس فراوان.
    سلام
    تبريك واسه پايان خدمت
    اگه ميخواين به راند اصلي كه فوريه 2014 شروع ميشه برسين، فكر ميكنم از حدود ماه May ايميل زدن رو شروع كنين خوب باشه. چون ددلاين اين راند برا اغلب دانشگاها حدود آگوست هست.
    بازم دوستان ديگه نظر بدن بهتر ميتونن راهنمايي كنن.
    موفق باشين.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Banned

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام به همگی.
    من دوبار ویزای آمریکا ریجکت شدم و اصلاً آشنایی با نحوه تحصیل تو دانشگاه های استرالیا رو ندارم. اخیراً از یه استادی تو موناش جواب ایمیلمو دریافت کردم که توش نوشته:
    I would be happy to explore the possibilities of you undertaking a PhD under my supervision.Monash University has two scholarship rounds a year, with the next one closing at the end of May. In terms of application for scholarships, there is an online portal at http://www.monash.edu.au/migr/apply/application/guide/index.html which guides you through the various steps. If you are interested in talking further about these project, please let me know.
    حالا من نمیدونم چیکار بکنم و این ایمیل چه مفهومی داره. یعنی اول باید قضیه اسکولارشیپ رو اوکی کنم؟ بعد پذیرش؟ یا اینها همزمانن؟

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان من master by coursework اپلی کردم ولی جایی برای نمره GRE یا SOP نداشت و فقط مدرک کاری و تحصیلی بود و زبان ، GRE میتونست شانس منو بیشتر کنه؟ با ایمیل بفرستمش؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    دوستان من master by coursework اپلی کردم ولی جایی برای نمره GRE یا SOP نداشت و فقط مدرک کاری و تحصیلی بود و زبان ، GRE میتونست شانس منو بیشتر کنه؟ با ایمیل بفرستمش؟ ممنون
    دوست عزيز تا اونجايي كه من ميدونم GRE براي استراليا تاثيري نداره.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان
    من هر چی ایمیل میزنم به استادای دانشگاه های استرالیا که توی زمینه کاری خودم هستن به جز 1-2 نفر هیچ کسی جواب نمیده. بالای 30-40 تا ایمیل زدم با اینکه رزومم خوبه بازم کسی جواب نمیده....به نظرتون مشکل کجاست؟از تحریماست؟ یا اینکه الان زمان مناسبی واسه ایمل زدن نیست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوستان
    من هر چی ایمیل میزنم به استادای دانشگاه های استرالیا که توی زمینه کاری خودم هستن به جز 1-2 نفر هیچ کسی جواب نمیده. بالای 30-40 تا ایمیل زدم با اینکه رزومم خوبه بازم کسی جواب نمیده....به نظرتون مشکل کجاست؟از تحریماست؟ یا اینکه الان زمان مناسبی واسه ایمل زدن نیست؟
    یکی از دوستان من در استرالیا با استادش رابطه خوبی داره. نامه هایی که از طرف دانشگاه به اون استاد در مورد جواب ندادن به ایرانی ها براش اومده رو به دوست من نشون داده. مثلا در دنیای مهندسی مواد کسی که روی تیتانیوم یا منیزیم کار کنه محال ممکن هست الان بتونه بره استرلیا. بسیار شرایط برای استرلیا رفتن سخت شده. حتی از کلیرنس آمریکا سخت تر. اما شما دوست عزیز یه اشاره ای هم به رزومت داشته باش تا بچه ها بیشتر کمکت کنن. این قضیه ای که شما میگی جواب نمیدن رو من حداقل از بیست نفر با رزومه های تاپ شنیدم. خیلی ها هم جواب میدن اما میگن فاندی نداریم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    یکی از دوستان من در استرالیا با استادش رابطه خوبی داره. نامه هایی که از طرف دانشگاه به اون استاد در مورد جواب ندادن به ایرانی ها براش اومده رو به دوست من نشون داده. مثلا در دنیای مهندسی مواد کسی که روی تیتانیوم یا منیزیم کار کنه محال ممکن هست الان بتونه بره استرلیا. بسیار شرایط برای استرلیا رفتن سخت شده. حتی از کلیرنس آمریکا سخت تر. اما شما دوست عزیز یه اشاره ای هم به رزومت داشته باش تا بچه ها بیشتر کمکت کنن. این قضیه ای که شما میگی جواب نمیدن رو من حداقل از بیست نفر با رزومه های تاپ شنیدم. خیلی ها هم جواب میدن اما میگن فاندی نداریم.
    والا کار من هم به چند تا رشته می خوره. (کامپوزیت های پلیمری اپوکسی) یعنی واسه همه جور استادی من ایمیل زدم (مهندسی مواد، مکانیک، شیمی، پلیمر)..استادای موناش، UQ و کلا جی 8 تا جواب نمیدن...از غیر جی 8 ها هم یکی 2 نفر جواب دادن. 10 تا مقاله ای اس ای هم دارم ولی دریغ از یک جواب از استادای جی 8

سلام دوستان
    من ترم آخر لیسانس مکانیک جامدات از دانشگاه آزاد تهران مرکز هستم بخاطر یه سری از مسائل رایج کشور معدلم زیر 15 هست.تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل برم استرالیا خب بورس که می دونم واسه ارشد خیلی بعیده و صرف نظر کردم ازش پایان خدمتم دارم.حالا با توجه به معدلم می تونم اپلای از دانشگاه های خوبش بگیرم؟با هزینه دانشگاهش مشکلی ندارم؟اگرم یه لطفی کنید و در مورد خود دانشگاهاش راهنماییم کنید ممنون میشم .راستی از کی باید نامه نگاری رو شروع کنم.
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    والا کار من هم به چند تا رشته می خوره. (کامپوزیت های پلیمری اپوکسی) یعنی واسه همه جور استادی من ایمیل زدم (مهندسی مواد، مکانیک، شیمی، پلیمر)..استادای موناش، UQ و کلا جی 8 تا جواب نمیدن...از غیر جی 8 ها هم یکی 2 نفر جواب دادن. 10 تا مقاله ای اس ای هم دارم ولی دریغ از یک جواب از استادای جی 8
    دوست عزیر 60 درصد وزن کل محصولات هوافضایی از کامپوزیت های فایبرگلاس هست. شک نکن که جواب نمیدن. ربطی هم به رزومه نداره.

سلام دوستان عزیز
    برای اپلای کردن در دانشگاه های استرالیا اصل مدرک کارسناسی و ارشد رو در چه مرحله ای باید ارائه کرد؟ آیا موقع اپلای کردن میخوان یا میشه ازشون وقت گرفت دیرتر مدارکو بدیم؟ موقع گرفتن ویزا چی، حتما اصل مدارکو میخوان؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)