صفحه 41 از 158 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    بهنام عزیز، بله دانشگاه سیدنی 100$ اپلیکیشن فی برای PhD داره. دانشگاهای دیگه ای هم هستن مثل ویکتوریا که 75$ فی داره.

سلام دوست عزیز،
    بنده هم پرداخت کردم ولی به مشکلی بر نخوردم. البته پرداختم رو دادم یکی از این شرکتا انجام داد که در این پست توضیح دادم. شما به این دو آدرس هم ایمیل بزنید جواب بنده رو که می دادن:
    ict.support@sydney.edu.au
    io.mail@sydney.edu.au
    خیلی ممنون.همین الان بعد سه روز بانک ایمیل زده که پول برداشت شده توسط دانشگاه سیدنی.ولی خود دانشگاه ایمیلی که تایید کنه اپلیکیشن فی پرداخت شده نفرستاده.برا شما هم همینطوری بود؟پرتالوتون مثل همون عکسیه که من فرستادم بود؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    -----------------
    ببیین توی قسمت ویزا در این باره توضیح داده شده بسیار فراوان، مشکل از پروپوزال تنها نیست، طبق گفته آفیسر شامل ایناست
    undertaking processes such as health, character and national security checks
    که به نظرم با توجه به موارد مشابه پروپوزال، مقاله توی نانو ، مکانیک و کامپوزیت، سربازی سپاه را شامل میشه
    بررسی توسط DFAT فکر نمی کنم مشکل بوده باشه، یکی از دوستام با 10 تا ISI که نانو هم توش بود 2 ماهه ویزا گرفت واسه همون FLinders تنها تفاوت ما این بود اون سربازی نرفته بود، خداییش بحث ویزا رو نکنیم بهتره که دلم خیلی پره
    فقط بگم اگر فکر می کنید dual هست کاراتون از حالا یه کشور دیگه هم تو خیارشور نگه دارین فوقش از اونور میرین
    والا من سربازی معافیت گرفتم خوشبختانه....پارسال دوستای من بودن که با هم مشترکا مقاله داشتیم و اونا بدون مشکل تونستن با همون مقالات ویزا بگیرن. من ایتالیا هم اپلی کردم ولی امید زیادی بهش ندارم. واسه نیوزیلند هم تو فکر اپلی هستم.
    استاد چقدر میتونه توی روند ویزا تاثیر داشته باشه؟؟ چون استادم قول داده حتی شده زنگ بزنه سفارت برای تسهیل در کارها
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

بچه ها کسی خبری از UniSa نگرفت؟ مردم از بلا تکلیفی چقدر طولش می دن اگه قراره ریجکت شیم زودتر اعلام کنن دیگه...

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    خیلی ممنون.همین الان بعد سه روز بانک ایمیل زده که پول برداشت شده توسط دانشگاه سیدنی.ولی خود دانشگاه ایمیلی که تایید کنه اپلیکیشن فی پرداخت شده نفرستاده.برا شما هم همینطوری بود؟پرتالوتون مثل همون عکسیه که من فرستادم بود؟
    بعد از پرداخت به بنده ایمیل زدن و دریافت مبلغ رو تأیید کردند. الان که تعطیلن، اگه تازه پول بهشون رسیده باشه اجازه بدید تا فردا که دانشگاه باز میشه احتمالا جواب تون رو بدن. interface پورتال من هم همین طوری بود.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    My Friend... Have you ever applied for Australian viasa? I mean Do you have any record of previous unsuccessful application for Ausralian visa? If the answer is yes, so this time you must provide documents with strong indications which show you are really genuine application. As far as I know, SOP plays an important role in this process with which you can cleary explain your reasons for studying in Australia and your ties to your motherland. By the way, your prospective supervisor probably doesn't any impact on the process of granting visa
    ممنون مانی جان..والا نه من سابقه ای برای اپلی ویزای استرالیا نداشتم خوشبختانه. در مورد ویزا و SOP هم ایشالله وقتی COE اومد حتما از تجربیات شما و بقیه دوستان استفاده خوایم کرد و مزاحم شما خواهیم شد...بله این قضیه اثبات کردن genuine student هم خیلی مهم و حیاتیه.
    این که استاد نقشی در ویزا نداره هم درسته و احتمالا استادم بیشتر اینو برای روحیه مثبت دادن استفاده کرده.
    پارسال من برای ویزای 447 (visiting researcher) مدارکم رو به سنتر آدلاید فرستاده بودم و نامه رسمی (یه چیزی شبیه COE) که برای فرستادن مدارک برای سفارت لازم بود رو گرفته بودم. ولی نهایتا برای ویزا اپلی نکردم یعنی مدارکی از من برای سفارت استرالیا در تهران یا اردن فرستاده نشد...به نظرت سفارت اردن از این قضیه اطلاع خواهد داشت؟اگه آره، این موضوع روی ویزای 547 تاثیر منفی خوهد داشت؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    بچه ها کسی خبری از UniSa نگرفت؟ مردم از بلا تکلیفی چقدر طولش می دن اگه قراره ریجکت شیم زودتر اعلام کنن دیگه...
    من و خانمم هم UniSa اپلی کردیم و بی اطلاع هستیم....تا قبل از 10 نوامبر فکر نمیکنم زودتر بیاد نتیجه

بچه ها خودتون رو معطل نکنید، ایمیل بزنید سوال کنید، این جواب UniSa به ایمیل من در مورد نتایج هستش، معلوم نیست چطور قبل از رسیدن recommendation از گروهشون جواب میدن :

Dear applicant .

Thank you for your email.

We are still waiting for recommendations from the Division.

I can advise you, unfortunately, your application was not successful. Within the next week or two you will receive an email with the official outcome of your application.

I am sorry I was not able to provide you with better news.

Sincerely

خداحافظ استرالیا !

خلاصه تجربیات من از استرالیا :

1 . هر چه قدر هم که استاد از شما تعریف و تمجید کرد فکر نکنید شانس زیادی برای بردن بورس دارید، استاد در استرالیا نقش خاصی در فرآیند بورس نداره.

2 . دانشگاههایی که کوچکتر و دور افتاده تر هستن از نظر دادن بورس بدتر هستن.

3 . به طور کلی بدون معدل کارشناسی بالای 15 ، ارشد بالای 18 و حداقل 3 تا ISI ، شانس زیادی برای بردن بورس استرالیا ندارید. مگر اینکه استثنایی رخ بده، البته به ندرت دیده شده کسانی با معدل کارشناسی پائین و ISI های بالا هم پذیرش بگیرن... مثلا کارشناسی 14 و 10 تا ISI !

4 . به هیچ عنوان روی استرالیا حساب نکنید، حتما موازی با استرالیا اروپا، کانادا و آمریکا رو هم دنبال کنید تا یک وقت سر خورده نشید.

خلاصه اینکه با وجود همه این سختی ها ، زندگی همچنان در جریانه. دوستان تاپیک استرالیا ما رو حلال کنید، ان شا الله همه بچه ها بورس رو ببرن

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    بچه ها خودتون رو معطل نکنید، ایمیل بزنید سوال کنید، این جواب UniSa به ایمیل من در مورد نتایج هستش، معلوم نیست چطور قبل از رسیدن recommendation از گروهشون جواب میدن :

Dear applicant .

Thank you for your email.

We are still waiting for recommendations from the Division.

I can advise you, unfortunately, your application was not successful. Within the next week or two you will receive an email with the official outcome of your application.

I am sorry I was not able to provide you with better news.

Sincerely

خداحافظ استرالیا !
    ---------------
    اقا این همه دانشگاه بزن تو کار جاهای دیگه University of South Australia هم شد جا، ناامید نشو شانسیه دیگه، حالا اینجا یه ذره مرتب ترهآ، ایتالیا یه بل بشویی هست که نگو

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    دوستان این از دانشگاه مک کوری برای من رسید کسی خبر دیگه ای دارد؟
    Dear Saaaaaam,

Thank you for your email. Your application file is still in IPRS batch, pending finalised outcomes of scholarship allocations. Decisions may be available from mid November 2013.

Kind Regards

Margaret

HDR Operations Team (Commencements)
    Cherilyn Liu / Felicia Wong / Viviana Bong
    Higher Degree Research Office
    Level 3, C5C East
    Macquarie University
    NSW 2109 Australia
    T: +61 2 9850 9781 (Cherilyn) / 9850 1892 (Felicia) / 9850 1894 (Viviana)

F: +61 2 9850 6198
    http://www.hdr.mq.edu.au

An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)