صفحه 47 از 158 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    سلام الان واسه دکتری چه دانشگاه هایی میشه اپلای کرد ؟ددلاین نزدیک کجاهاس؟ رشته کامپیوتر
    ممنونم
    دانشگاه دیکین فوریه شروع میشه و swinburn می.میتونین اپلای کنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    توی فرم اسکولارشیپ یه جا پرسیده:

Have you applied for a graduate research scholarship this year at any other institution?
    اینو چی جواب بدم
    در صورتی که دانشگاه دیگه اپلای کرده باشم اثر منفی رو اپلیکیشن ام نداره؟

نه فک نمی کنم وااااا واسه چی مشکل داسته باشه ؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال می پرسم نمی دونم اینجا جاش هست یا نه! در صورت پذیرش ما باید خودمون پیگیر ویزا باشیم یا با هماهنگی دانشگاه صورت می گیره؟
    دوسته عزیز اصل پذیرشه و گرفتن ویزا کار دشواری نیست البته خیلی باید مراقب باشید مدارکتون کامل باشه خیلی از دوستان مثله خودم پذیرش رو که گرفتن فقط برای ویزا به موسساتی که فعالیت دارن در مورد پذیرش و ویزا مراجعه میکنن که خیالشون راحت باشه و ویزاشون رو میگیرن

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Brisbane_hope نمایش پست ها
    دوسته عزیز اصل پذیرشه و گرفتن ویزا کار دشواری نیست البته خیلی باید مراقب باشید مدارکتون کامل باشه خیلی از دوستان مثله خودم پذیرش رو که گرفتن فقط برای ویزا به موسساتی که فعالیت دارن در مورد پذیرش و ویزا مراجعه میکنن که خیالشون راحت باشه و ویزاشون رو میگیرن
    البته من فکر میکنم برعکس باشه. معمولا گرفتن پذیرش (و نه اسکولارشیپ) کار دشواری نیست و گرفتن ویزا هست که بعضی وقتا مشکل میشه. در ضمن در هیچ کدوم از مراحل گرفتن پذیرش، اسکولارشیپ و ویزا هیچ نیازی به موسساتی که اشاره کردین ندارین و همه کارا رو میتونین خودتون انجام بدین.

سلام خدمت همه دوستان

اگر ممکنه منو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    من میخوام واسه 2014 یا 2015 واسه دانشگاههای استرالیا اپلای کنم. هدف من دانشگاههای تراز اول نیست چون معدل واسشون مهمه. منظورم سیدنی-ملبورن MSWU هست و واسه دکترا چه مراحلی رو باید طی کمک . آیا میشه در مراحل اول با استاد تماس گرفت و درخواست بورس کرد. یا فقط اپلیکیشن آنلاین باید پر کنم. واسه دکترای مدیریت درخواست دارم. چه دانشگاهیی رو پیشنهاد می کنید.
    مرسی

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل معماری در دانشگاه ازاد با معدل 17.33 دارای 2 مقاله در ایران و در حال خوندن واسه IELTS به نظرتون باید چند شه نمره زبانم که پذیرش با فاند بگیرم؟من تا 7 رو میتونم بگیرم .شرایط توصسه نامه چطوره ؟در حال حاضر دارم ISI میدم خواهش میکنم جواب بدین PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط savadi69 نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل معماری در دانشگاه ازاد با معدل 17.33 دارای 2 مقاله در ایران و در حال خوندن واسه IELTS به نظرتون باید چند شه نمره زبانم که پذیرش با فاند بگیرم؟من تا 7 رو میتونم بگیرم .شرایط توصسه نامه چطوره ؟در حال حاضر دارم ISI میدم خواهش میکنم جواب بدین PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
    سلام
    حداقل نمره IELTS مورد قبول در اکثر دانشگاه های استرالیا 6.5 هست با تمامی بند اسکورها بالای 6. داشتن IELTS بالای 6.5 شرط لازم برای ورود به پروسه ی بورس وپذیرش هست ولی بدین معنی نیست که اگه شما نمره 8 گرفتید شانستون برای بورس و پذیرش بیشتر از زمانی است که نمره 6.5 یا 7 بگیرید. درواقع IELTS با نمره ی بالاتر در شانستون هیچ تاثیری نداره، چیزی که شانستون رو کم یا زیاد میکنه مقالات و معدل شماست.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

من میخوام واسه 2014 یا 2015 واسه دانشگاههای استرالیا اپلای کنم. هدف من دانشگاههای تراز اول نیست چون معدل واسشون مهمه. منظورم سیدنی-ملبورن MSWU هست و واسه دکترا چه مراحلی رو باید طی کمک . آیا میشه در مراحل اول با استاد تماس گرفت و درخواست بورس کرد. یا فقط اپلیکیشن آنلاین باید پر کنم. واسه دکترای مدیریت درخواست دارم. چه دانشگاهیی رو پیشنهاد می کنید.
    مرسی
    اول استادیی رو پیدا کنید که در فیلد کاریه شما هستند..ایمیل بزنید و در مورد اینکه دانشجو میگیره یا نه و اینکه شانستون چقدره و در مورد پروپوزال هم باهاش به توافق برسین...بعدش باید طبق ددلاین های دانشگاه اپلی کنید...یادتون باشه بدون پیدا کردن استاد و پروپوزال شانسی برای بورس و پذیرش در دکترا ندارین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

• Industrial Management field of Operations Research مقطع پذیرش: Doctorate
    • کارشناسی:
      معدل: 14.67 دانشگاه: IAU, Yazd رشته: Industrial Management
    • کارشناسی ارشد:
      معدل: 15.01 دانشگاه: IAU, Kermanshah رشته: Business Management
    • تعداد مقالات:
      خارجی: 2 داخلی: 1
    دوست بزرگوار
    با توجه به:
    1- معدل پایین مقطع لیسانس و متاسفانه دانشگاه ازاد شهرستان بودن
    2- معدل ارشد پایین و باز هم دانشگاه ازاد شهرستان بودن
    3- مقالات متاسفانه کم خارجی و مطمینا در مجلات نه چندان معتبر
    بنظر من شما شانسی برای گرفتن بورس از هیچ یک از دانشگاه های استرالیا در رشته مدیریت که رقابت بسیار بالا هست و دوستان انگشت شماری بورس شدند تا بحال ندارید
    اگر با هزینه شخصی می خواهید بروید بله میتوانید از همه دانشگاه ها پذیرش بگیرید ولی بورس نه متاسفانه
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

این First class honours یعنی چی؟ معدل چند میشه؟ تو فرم دانشگاه SWinburn پرسیده معدلت first class honours 80-100 هست یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)