صفحه 48 از 158 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Superstar

Smile پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    این First class honours یعنی چی؟ معدل چند میشه فرم دانشگاه SWinburn پرسیده معدلت first class honours 80-100 هست یا نه؟
    تقریبا معدل 16 به بالا ما می شود ولی باید در نظر داشته باشید در استرالیا دانشگاه های ایران را رتبه بندی کردند ممکنه شما معدل 18 دانشگاه ازاد مثلا ابرقو باشی و با ضریب تعدیلی که دانشگاه در نظر بگیرد معدل شما را 15در نظر بگیرد و در نتیجه کوالیفاید برای بورس نشوید

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من آفر کاندیشنال روی ارسال مدارک اصلی فوق و ریز نمرات دارم (چون مدرک موقت فرستاده بودم) . ولی سرتیفاید کپی مدارکم تا 2-3 هفته دیگه آماده نمیشه. آیا می تونم فرم قبول آفر را پر کنم و بفرسم و مدارکم را بعدا بفرسم؟ یعنی COE صادر می کنن؟ آخه 4 هفته فرصت دارم اکسپت کنم... یه مدرک دیگه هم باید همراه مدارک در مورد سند محفوظ ماندن حق انتشار کار بفرسم. این سند هم جز کاندیشن آفر هست و پایینش اسم من و نماینده دانشگاهست. من باید جلو اسم خودم امضا کنم و بفرسم تا اونا هم امضا کنن؟به چه ایمیلی بفرسم؟ چون هیچی در این مورد نگفته....

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    من آفر کاندیشنال روی ارسال مدارک اصلی فوق و ریز نمرات دارم (چون مدرک موقت فرستاده بودم) . ولی سرتیفاید کپی مدارکم تا 2-3 هفته دیگه آماده نمیشه. آیا می تونم فرم قبول آفر را پر کنم و بفرسم و مدارکم را بعدا بفرسم؟ یعنی COE صادر می کنن؟ آخه 4 هفته فرصت دارم اکسپت کنم... یه مدرک دیگه هم باید همراه مدارک در مورد سند محفوظ ماندن حق انتشار کار بفرسم. این سند هم جز کاندیشن آفر هست و پایینش اسم من و نماینده دانشگاهست. من باید جلو اسم خودم امضا کنم و بفرسم تا اونا هم امضا کنن؟به چه ایمیلی بفرسم؟ چون هیچی در این مورد نگفته....
    سلام
    شما فرم ها رو هم پر کنی و بفرستی واسه دانشگاه بدون مدارکت...آفر رو اکسپت کردی ولی COE بازم صادر نمیشه تا مدارکت توسط اونا دریافت بشه.....به نظرم شما هر چه زودتر آفر رو اکسپت کن و بعد هر وقت تونستی مدارکت رو پست کن تا coe صادر بشه
    فکر کنم منظورش از نماینده دانشگاه همون اجنت ها باشه که شما از ایجنت استفاده نکردی....جای امضای اونجا هم بنویس که نماینده نداشتی
    آدرس ایمیل هم در همون فرم هایی که میفرستن واسه اکسپت کردن هست
    راستی یادم رفت تبریک بگم...
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام
    شما فرم ها رو هم پر کنی و بفرستی واسه دانشگاه بدون مدارکت...آفر رو اکسپت کردی ولی COE بازم صادر نمیشه تا مدارکت توسط اونا دریافت بشه.....به نظرم شما هر چه زودتر آفر رو اکسپت کن و بعد هر وقت تونستی مدارکت رو پست کن تا coe صادر بشه
    فکر کنم منظورش از نماینده دانشگاه همون اجنت ها باشه که شما از ایجنت استفاده نکردی....جای امضای اونجا هم بنویس که نماینده نداشتی
    آدرس ایمیل هم در همون فرم هایی که میفرستن واسه اکسپت کردن هست
    راستی یادم رفت تبریک بگم...
    ممنون
    نه نماینده دانشگاه Professor ****Deputy Vice-Chancellor (Research) هست و یه شخص حقیقی از روسای دانشگاست و جلو اسم اون و من خالی گذاشته واسه امضا مثل یه قرارداد دو طرفه... من میگم شاید بایست امضا کنم و بفرسم خودشون می فرسن واسه اونم که امضا کنه...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    ممنون
    نه نماینده دانشگاه Professor ****Deputy Vice-Chancellor (Research) هست و یه شخص حقیقی از روسای دانشگاست و جلو اسم اون و من خالی گذاشته واسه امضا مثل یه قرارداد دو طرفه... من میگم شاید بایست امضا کنم و بفرسم خودشون می فرسن واسه اونم که امضا کنه...
    اگه اونجوریه..پس حتما خودشون امضا میکنن...شما همون بفرست اینا فرمالیتست..اگه مشکلی باشه بهت اطلاع میدن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در مورد زمان اقدام برای دانشگاههای استرالیا، نحوه اقدام، نوع فاند و نحوه گرفتن فاند داره، برام توضیح بده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در مورد زمان اقدام برای دانشگاههای استرالیا، نحوه اقدام، نوع فاند و نحوه گرفتن فاند داره، برام توضیح بده.
    در مورد زمان اقدام هر دانشگاه ددلاین خاص خودش رو داره...با از سایت دانشگاه چک کنید...ولی اکثرا آخر اکتبر یا آخر آگوست و یا دسامبر هست....بعضی دانشگاه ها هم چندین راند دارن که در طول سال پخش شدن..تنها راهش اینکه از سایت دانشگاه چک کنی
    اینجا بحث فاند نیست فقط اسکلارشیپ منظوره...برای اقدامش اول به ددلاین دانشگاه ها نگاه کن بعد استاد پیدا کن و روی پروپوزال باهاش توافق کن...اوکی که گرفتی قبل ددلاین اپلیکیشن دانشگاه برای بورس و پذیرش رو (عمدتا یک فرم دارن و با هم هستن) پر کن و بشین منتظر جواب....اپلیکیشن ها هم آنلاین و رایگان هست...بعضی دانشگاه ها هم باید بعد از اپلی آنلاین مدارک رو براشون پست هم بکنی
    کلا اپلی استرالیا خیلی روتین و راحت هست ولی برنده شدن در اسکلارشیپ خیلی سخت و رقابتیه و رزومه قوی میطلبه و باید با شانس هم همراه باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    کلا اپلی استرالیا خیلی روتین و راحت هست ولی برنده شدن در اسکلارشیپ خیلی سخت و رقابتیه و رزومه قوی میطلبه و باید با شانس هم همراه باشه
    روند گرفتن اسکالرشیپ در خود دانشگاه هنوز برام مبهمه!
    منظورم اینه که نقش استاد در گرفتن اسکالرشیپ چیه؟ این استاد هست که اسکالرشیپ را به دانشجو دکتری تخصیص میده یا دانشگاه؟
    اگر با استادی به توافق نرسیم باز هم شانس گرفتن اسکالر شیپ هست یا نه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farshaaaad نمایش پست ها
    روند گرفتن اسکالرشیپ در خود دانشگاه هنوز برام مبهمه!
    منظورم اینه که نقش استاد در گرفتن اسکالرشیپ چیه؟ این استاد هست که اسکالرشیپ را به دانشجو دکتری تخصیص میده یا دانشگاه؟
    اگر با استادی به توافق نرسیم باز هم شانس گرفتن اسکالر شیپ هست یا نه؟
    استاد نقش کم رنگی در بورس شدن یا نشدن داره...اون فقط میتونه روی اپلیکیشن شما ریکامندشن های قوی (غیر از ریکامندیشن هایی که از استاد اینجات باید بفرستی که اون تقریبا نقشش خیلی ضعیف تره و در بعضی دانشگاه ها کلا داره حذف میشه از روند اپلی) واسه کمیته بورس بنویسه.......بعد از ددلاین که همه از همه جای دنیا اپلی کردن کمیته بورس تشکیل میشه و اون کمیته بورس ها رو تخصیص میده

بدون استاد و پروپوزالی که استاد ازش حمایت کنه هیچ شانسی برای بورس ندارین
    بعضی پروژه ها هستن که جزئ اولویت های پژوهشی دانشگاه و دانشکده هستن اگه در اون زمینه ها پروپوزال بدین شانستون رو زیاد تر میکنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام orang جان،

اون قسمتی که شما فرمودین:
    (غیر از ریکامندیشن هایی که از استاد اینجات باید بفرستی که اون تقریبا نقشش خیلی ضعیف تره و در بعضی دانشگاه ها کلا داره حذف میشه از روند اپلی) بنده متوجه نشدم منظور شما از "اون" همون استادهای قبلی هست یا استادی که باهاش داریم مکاتبه می کنیم؟ خلاصه اینکه نقش کدوم داره حذف میشه؟

با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)