صفحه 49 از 158 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام orang جان،

اون قسمتی که شما فرمودین:
    (غیر از ریکامندیشن هایی که از استاد اینجات باید بفرستی که اون تقریبا نقشش خیلی ضعیف تره و در بعضی دانشگاه ها کلا داره حذف میشه از روند اپلی) بنده متوجه نشدم منظور شما از "اون" همون استادهای قبلی هست یا استادی که باهاش داریم مکاتبه می کنیم؟ خلاصه اینکه نقش کدوم داره حذف میشه؟

با تشکر.
    منظورم از "اون" در واقع "این" بود....نقش ریکامندیشن های استاد فوق لیسانس منظورم هست نه استادی که قراره برای دکتری برین پیشش...نقش اولی داره حذف میشه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان نمي دونم اينجا مي تونم مطرح كنم يا نه، من چون نتونستم ايلتس ٧ بگيرم هنوز نتونستم براي دكتري اقدام كنم، من مي تونم با ويزاي توريستي بيام استراليا بعد در دورهاي زبان شركت كنم بعد از اينكه ايلتس ٧ گرفتم اپلاي كنم؟ يعني وقتي وارد استراليا شدم ويزامو تغيير بدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Shinta نمایش پست ها
    دوستان نمي دونم اينجا مي تونم مطرح كنم يا نه، من چون نتونستم ايلتس ٧ بگيرم هنوز نتونستم براي دكتري اقدام كنم، من مي تونم با ويزاي توريستي بيام استراليا بعد در دورهاي زبان شركت كنم بعد از اينكه ايلتس ٧ گرفتم اپلاي كنم؟ يعني وقتي وارد استراليا شدم ويزامو تغيير بدم؟
    اینجا آیلتس 7 آوردن خیلی سختر از ایران هست. بهتره همون ایران امتحان بدید. ضمن اینکه باید بررسی کنید ببیند آیا می تونی با ویزای توریستی توی کلاس های زبان شرکت کنید یا نه
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Junior Member

دوستان خسته نباشید.یه استادی از دانشگاه موناش به من اکی داده ولی گفته دانشجویان بین الممل شامل اسکلارشیپ نمیشن.
    You should also be aware of the fact that the fees for international students are quite high and have to be paid upfront. PhD scholarships are almost not existent for international students and applications are available on-line. کسی از طریقه بورس تو دانشگاه موناش خبری داره؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Shinta نمایش پست ها
    دوست عزیز با ویزای توریستی نمیتونید برای دوره های زبان ثبت نام کنید...برای دوره های زبان هم شما نیاز به ویزای دانشجویی دارین. برای گرفتن ویزای دانشجویی شما حتما باید offshore باشین و از داخل استرالیا نمیتونید ویزای دانشجویی بگیرین به عنوان یک دانشجوی اینترنشنال
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arghenon نمایش پست ها
    دوستان خسته نباشید.یه استادی از دانشگاه موناش به من اکی داده ولی گفته دانشجویان بین الممل شامل اسکلارشیپ نمیشن.
    You should also be aware of the fact that the fees for international students are quite high and have to be paid upfront. PhD scholarships are almost not existent for international students and applications are available on-line. کسی از طریقه بورس تو دانشگاه موناش خبری داره؟؟
    دوست عزیز شما برای چه دوره ای اپلی میخواین بکنین؟ بورس فقط برای دوره های ریسرچی هست (دکتری و ارشد) و شامل دوره های کورسی نمیشه
    برای دوره های ریسرچی بورس های هستن برای دانشجویان اینترنشنال که هم شهریه و هم هزینه های زندگی رو کاور میکنن..شما اطلاعاتی از رزومه و دوره ای که میخواین اپلی کنید رو بزارین تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن..اینجا میتونید اطلاعاتی در مورد انواع بورس هایی که موناش به دانشجویان انیترنشنال میده رو پیدا کنید: http://www.monash.edu/study/scholarships/international/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوست عزیز شما برای چه دوره ای اپلی میخواین بکنین؟ بورس فقط برای دوره های ریسرچی هست (دکتری و ارشد) و شامل دوره های کورسی نمیشه
    برای دوره های ریسرچی بورس های هستن برای دانشجویان اینترنشنال که هم شهریه و هم هزینه های زندگی رو کاور میکنن..شما اطلاعاتی از رزومه و دوره ای که میخواین اپلی کنید رو بزارین تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن..اینجا میتونید اطلاعاتی در مورد انواع بورس هایی که موناش به دانشجویان انیترنشنال میده رو پیدا کنید: http://www.monash.edu/study/scholarships/international/
    برای دوره دکتری در رشته بیوشیمی. من اون لینک رو دیدم ولی اکثرا برای کشورهای خاصی بود. برای خودمم عجیه که آخه مگه میشه. بعدشم استاد به من اکی داده فقط ازم پرسیده که میتونی هزینه رو تقبل کنی؟؟ آخه من چی بگم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arghenon نمایش پست ها
    برای دوره دکتری در رشته بیوشیمی. من اون لینک رو دیدم ولی اکثرا برای کشورهای خاصی بود. برای خودمم عجیه که آخه مگه میشه. بعدشم استاد به من اکی داده فقط ازم پرسیده که میتونی هزینه رو تقبل کنی؟؟ آخه من چی بگم
    دوست عزیز همین لینک ها رو برای استادت بفرست و توضیح بده که میخوای برای (International Postgraduate Research Scholarships (IPRS)
    Monash International Postgraduate Research Scholarships (MIPRS) اپلی کنی و نیاز به ساپورت شدن از طرف یک استاد راهنما داری و همچنین یک پروپوزال
    این 2 تا بورس بهترین بورس هاست و ایرانی ها هم eligible هستن

از بچه های کسی دانشگاه Swinburn اپلای کرده؟ برا اپلای bank statement میخواد؟ اچباریه فرستادنش؟

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

دوستان دانشگاه چارلز داروین فقط IElts قبول می کنه یا تافل میشه ؟ و با چه نمره ای ؟ تو سایتش که فقط یه چیزایی راجب Ielts گفته ! میشه کمک کنید؟
    اینم لینک دانشگاه:
    http://www.cdu.edu.au/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)