صفحه 5 از 158 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با تشکر از پاسختون
    مگر برای دریافت COE لازم نیست شهریه ترم اول و بیمه را بپردازیم؟ بعید چرا؟؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط anita67 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون
    مگر برای دریافت COE لازم نیست شهریه ترم اول و بیمه را بپردازیم؟ بعید چرا؟؟
    من فکر کردم که شما الان نمیخواین تقاضای ویزا بدین و میخواین صبر کنین تا نتیجه اسکولارشیپتون مشخص بشه. اگر میخواین الان اقدام کنین برای ویزا باید هزینه شهریه و بیمه رو پرداخت کنین تا براتون COE صادر کنن.

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

کسی می دونه دانشگاه griffith و university of southern queensland و university of technology sydney چطورن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Depended on ur field of study, I now in environmetal, griffith is one of the best unis in aus
    نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    کسی می دونه دانشگاه griffith و university of southern queensland و university of technology sydney چطورن؟
    Mostafa

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    Depended on ur field of study, I now in environmetal, griffith is one of the best unis in aus
    ممنون
    حالا از بین اینا کدوما بهترن؟
    (university of wollongong(environmental engineering
    (university of southern queensland (environmental engineering
    (university of griffith ( environmental engineering
    (university of technology sydney (master of engineering management +environmental engineering
    (university of technology sydney (master of engineering management + MBA

ApplyAbroad Hero

سلام
    یه سوال دارم....با ترجمه گواهی های موقت و ریز نمرات غیر رسمی میشه واسه موناش اپلی کرد (ددلاین 31 می) و 2 ماه بعد ترجمه رسمی دانشنامه و ریز نمرات رو فرستاد؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

For environmental engineering, I strongly recommend u to go to Griffith Uni. Aknow the level of all the unis of Australia coz I am doing civil-environmental engineering
    نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    ممنون
    حالا از بین اینا کدوما بهترن؟
    (university of wollongong(environmental engineering
    (university of southern queensland (environmental engineering
    (university of griffith ( environmental engineering
    (university of technology sydney (master of engineering management +environmental engineering
    (university of technology sydney (master of engineering management + MBA
    Mostafa

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم....با ترجمه گواهی های موقت و ریز نمرات غیر رسمی میشه واسه موناش اپلی کرد (ددلاین 31 می) و 2 ماه بعد ترجمه رسمی دانشنامه و ریز نمرات رو فرستاد؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    منم همین سوال رو دارم، شما راجع به دانشگاه های دیگه اطلاع دارید؟(خصوصا sydney, UNSW, Melbourne)
    یه سوال دیگه، این ددلاین موناش که گفتید(31 می) واسه march 2014 هست؟ یعنی راند اصلی هستش؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم همین سوال رو دارم، شما راجع به دانشگاه های دیگه اطلاع دارید؟(خصوصا sydney, UNSW, Melbourne)
    یه سوال دیگه، این ددلاین موناش که گفتید(31 می) واسه march 2014 هست؟ یعنی راند اصلی هستش؟
    در مورد دانشگاه دیکین یکی از دوستانم این کارو کرده و تونسته بورس بگیره. در مورد بقیه دانشگاه ها خبر ندارم.
    31 می ددلاین راند غیر اصلیشه که شروعش سپتامبر 2013. راند اصلیش 31 اکتبره

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    در مورد دانشگاه دیکین یکی از دوستانم این کارو کرده و تونسته بورس بگیره. در مورد بقیه دانشگاه ها خبر ندارم.
    31 می ددلاین راند غیر اصلیشه که شروعش سپتامبر 2013. راند اصلیش 31 اکتبره
    موناش ددلاین راند اصلیش از اکثر دانشگاهها دیرتره، درسته؟چون تا اونجایی که من چک کردم ددلاین راند اصلی دانشگاههای دیگه که ترمشون از مارچ شروع میشه حدود آگوست هستش من درست متوجه شدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)