صفحه 51 از 158 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    خواهشا اگر کسی اطلاع داره به این سوال من جواب بده
    راستش پارسال که ما اومدیم واسه استرالیا اقدام کنیم، همه گفته بودن که دانشجوهای ایرانی تحت تحریم هستن و بهشون پذیرش داده نمیشه و از این مشکلات، الان میخاستم که بدونم واسه سال آینده آیا همچنان این مشکل برقرار هست یا خیر؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشا اگر کسی اطلاع داره به این سوال من جواب بده
    راستش پارسال که ما اومدیم واسه استرالیا اقدام کنیم، همه گفته بودن که دانشجوهای ایرانی تحت تحریم هستن و بهشون پذیرش داده نمیشه و از این مشکلات، الان میخاستم که بدونم واسه سال آینده آیا همچنان این مشکل برقرار هست یا خیر؟
    ممنون
    دوست عزیز همون پارسال هم خیلیا تونستن پذیرش و بورس بگیرن..امسال هم مثل پارسال هست و شرایط عوض نشده میشه پذیرش و بورس گرفت...فقط روی بعضی رشته ها حساس هستن و سخت گیری بیشتری میکنن...که اون هم تا ما ایرانی هستیم تغییری نخواهد کرد! و پارسالو امسال نداره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوستان، من و خانومم رشته هامون نزدیکه، خانومم ارشد معدن از امیرکبیر با دو سال سابقه کار و من ارشد متالورژی-جوشکاری صنعتی از علوم و تحقیقات، ولی سابقه کار مرتبط ندارم، کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میدین تو استرالیا برای phd که هردوش رو داشته باشه؟!!
    من IELTS 6.5 , و خانمم 7
    من شنیدم Curtin استرالیا خوبه ولی ازش زیاد اطلاعات ندارم، میشه یکم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان، من میخوام امتحان بدم اردیبهشت، می خواستم بدونم که اولا میتونم نتیجه رو به چندتا دانشگاه بفرستم دفعه اول؟ سوال دومم هم اینه که مشکلی نداره من که هنوز برای هیچ دانشگاهی APPLY نکردم، زودتر TRF رو بفرستم براشون؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط emad70 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من میخوام امتحان بدم اردیبهشت، می خواستم بدونم که اولا میتونم نتیجه رو به چندتا دانشگاه بفرستم دفعه اول؟ سوال دومم هم اینه که مشکلی نداره من که هنوز برای هیچ دانشگاهی APPLY نکردم، زودتر TRF رو بفرستم براشون؟
    سلام...
    بله
    نه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام به همه دوستان،

من از University of Sydney پذیرش مشروط گرفتم واسه PhD. الان باید مدارک رسمی ارشدم رو براشون بفرستم. ولی من دوشنبه 19 اسفند ( همین 8 روز پیش) دفاع ارشدم بود و نمیتونم تا قبل از ددلاین اسکولارشیپشون مدارکم رو آماده کنم . به علاوه من از چند نفر شنیدم که دانشگاه (به خاطر اینکه سربازی دارم) حتی اگه مدرکم رو بخرم بهم مدرکم رو نمیده. خواستم ببینم به نظرتون باید چیکار کنم؟ اگه یه نامه رسمی از استاد راهنمام بدم بهشون که اطلاعات واحد های ارشدم و نمراتم داخلش باشه به نظرتون قبول می کنند؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanm نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

من از University of Sydney پذیرش مشروط گرفتم واسه PhD. الان باید مدارک رسمی ارشدم رو براشون بفرستم. ولی من دوشنبه 19 اسفند ( همین 8 روز پیش) دفاع ارشدم بود و نمیتونم تا قبل از ددلاین اسکولارشیپشون مدارکم رو آماده کنم . به علاوه من از چند نفر شنیدم که دانشگاه (به خاطر اینکه سربازی دارم) حتی اگه مدرکم رو بخرم بهم مدرکم رو نمیده. خواستم ببینم به نظرتون باید چیکار کنم؟ اگه یه نامه رسمی از استاد راهنمام بدم بهشون که اطلاعات واحد های ارشدم و نمراتم داخلش باشه به نظرتون قبول می کنند؟
    به نظرم به مسئوا پذیرش دانشگاه ایمیل بزن و بگو قضیه رو به استادت هم بگو...حتما راه میان باهات..اونا هم این چیزا رو درک میکنن..نگران نباش با ایمیل بازی حل میشه

Junior Member aram_leg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Plan Breeding, Razi Unevesity

سلام دوستان
    ببخشید یه سوال:
    من شهریور 93 درسمو تموم میکنم، آیا به ددلاین دانشگاه های استرالیا نمی رسم؟؟؟
    اصلأ روالش چه جوریه؟ من فکر کردم مثل آمریکا باشه ولی گویا اینجوری نیست.
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_leg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال:
    من شهریور 93 درسمو تموم میکنم، آیا به ددلاین دانشگاه های استرالیا نمی رسم؟؟؟
    اصلأ روالش چه جوریه؟ من فکر کردم مثل آمریکا باشه ولی گویا اینجوری نیست.
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟
    برای ترم اصلی معمولا ددلاین ها برای سپتامبر و اکتبر هستش که شما می تونین به محض تموم کردن اقدام کنید. منتها ابتدا باید سر موقع یک استادی قبلش پیدا کنید تا با خیال راحت از تز خود تا شهریور و قبل از ددلاین اون دانشگاه دفاع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanm نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

نمی دونم شما کدوم دانشگاه هستین ولی معمولا همه دانشگاه ها کارنامه Unofficial می دن. حداقل درخواست این کارنامه رو بده و براشون بفرست و کیستو توضیح بده. موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)