صفحه 52 از 158 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان سوال داشتم ازتون می خواستم بدونم که شانس گرفتن scholarship وساه من چقدره؟
    من لیسانس مخابرات با معدل 18.50 از دانشگاه زنجان دارم میخواستم واسه ارشد اقدام کنم
    ممنونم اگه راهنمایی کنین

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharamhd نمایش پست ها
    سلام دوستان سوال داشتم ازتون می خواستم بدونم که شانس گرفتن scholarship وساه من چقدره؟
    من لیسانس مخابرات با معدل 18.50 از دانشگاه زنجان دارم میخواستم واسه ارشد اقدام کنم
    ممنونم اگه راهنمایی کنین
    سلام دوست عزیز. اگه سری به صفحات قبلی هم زده باشی که به سایر دوستان جواب مشابه داده دشه است متوجه می تونی بشی که تو استرالیا برای ارشد قریب به اتفاق اسکالرشیب نمی دن و این مخصوص دانشجویان دکتر هستش. برای همین بهتر هستش ارشد خود رو تو یه دانشگاه با رتبه بالاتری ادامه داده و معدل خودتون رو ببرید بالا. معدل لیسانشتون هم خوب هستش. بعد سعی کنید حداقل دوتامقاله ISI تو دوران ارشد حود نوشته و نمره زبانتون رو ببرید بالا. واقعیت این هستش که تو استرالیا تعداد اپلیکنت ها از کشورهای هند و چین و مالزی و ... و با شرایط خیلی بهتر از دانشجویان ایرانی زیاد هستش و گرفتن بورس خیلی رقابتی هستش. ولی خدمتتون عرض کنم اگر برای ارشد با هزینه خوتون اگه خواستین بیایید و هزینه هاش رو تونستین تامین کنید گرفتن پذیرش خیلی راحت تر هستش.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shinta نمایش پست ها
    دوستان نمي دونم اينجا مي تونم مطرح كنم يا نه، من چون نتونستم ايلتس ٧ بگيرم هنوز نتونستم براي دكتري اقدام كنم، من مي تونم با ويزاي توريستي بيام استراليا بعد در دورهاي زبان شركت كنم بعد از اينكه ايلتس ٧ گرفتم اپلاي كنم؟ يعني وقتي وارد استراليا شدم ويزامو تغيير بدم؟
    میتونی بری ویزای آموزش زبان انگلیسی بگیری و بری مشکلی نداره

Junior Member

سلام . من فارغ التحصیل ارشد مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست-ارزیابی و آمایش سرزمین دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران هستم . می خواستم بدونم با گرفتن آیلتس6.5چقدر شانس گرفتن پذیرش و فول فاند رو دارم .در کدام دانشگاهها؟ شرایط من به این صورت است:
    1- 5تا مقاله ISI با IF بالای 1 و 3تا مقاله علمی پژوهشی ISC و بیش از ده تا کنفراس ملی و بین المللی دارم
    2-معدل لیسانسم 17 و معدل فوق لیسانس18 همچنین نمره پایان نامه5/19
    3-زبانم در سطح UPPER INTERMEDIATEهست اما مدرک زبان رو ندارم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام دوستان
    من می خواهم برای دانشگاه Griffith University در مقطع دکترا در رشته ی مهندسی (رباتیک) اقدام کنم، با درنظر گرفتن فاکتور هایی همچون اسکولارشیپ و ویزا، چه ترمی رو از بین ترمهای موجود پیشنهاد میدین؟
    Intake 3 (July) 2014
    Intake 4 (Sep) 2014
    Intake 1 (Feb) 2015
    Intake 2 (April) 2015
    Intake 3 (July) 2015
    Intake 4 (Sep) 2015
    با تشکر

Junior Member

با سلام من امسال از دانشکاه علوم پزشکی فارق التحصیل میشم. میخواستم ببینم بدون مدرک هم میتونم برای دکترا اقدام کنم؟ چون مدرک دانشگاه سراسری رو خیلی دیر میدن.
    کدوم دانشگاه تو رشته های علوم پزشکی قویتره. لطفا جوابمو بدین خیلی استرس دارم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe69 نمایش پست ها
    با سلام من امسال از دانشکاه علوم پزشکی فارق التحصیل میشم. میخواستم ببینم بدون مدرک هم میتونم برای دکترا اقدام کنم؟ چون مدرک دانشگاه سراسری رو خیلی دیر میدن.
    کدوم دانشگاه تو رشته های علوم پزشکی قویتره. لطفا جوابمو بدین خیلی استرس دارم.
    بله میتونید با مدرک موقت هم اپلی کنید و بعد از پذیرش و بورس گرفتن مدارک اصلیتون رو بفرستید...سیاست دانشگاه های مختلف فرق میکنه ولی اکثرا راه میان در این مورد و سخت گیری نمیکنن
    سوال دومتون رو هم باید سرچ کنید و خودتون پیدا کنید
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام. آیا دانشگاههای تاپ استرالیا برای دادن فاند خوب مدرک GRE می خوان؟؟ مثل ملبورن و ... . من از یک مشاور شنیدم نیاز هست GRE؟؟!!!
    من به امید این بودم که لازم نیست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام. آیا دانشگاههای تاپ استرالیا برای دادن فاند خوب مدرک GRE می خوان؟؟ مثل ملبورن و ... . من از یک مشاور شنیدم نیاز هست GRE؟؟!!!
    من به امید این بودم که لازم نیست
    No, it is not required. You can see the "How to apply"'s page on website of Australian universities and check it.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    No, it is not required. You can see the "How to apply"'s page on website of Australian universities and check it.
    ممنوم. خب تاثیر مثبت نداره داشتنش برای فاند گرفتن یا کلا نمیخوان GRE؟
    من رفتم تو صفحه HOW to appply دانشگاه ملبورن ولی چیزی نبود! انقدر زیاده آدم گیج میشه. میشه لطف کنید یک لینک واسم بزارید به عنوان نمونه. ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)