صفحه 54 از 158 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    من دانشجوی ترم 4 مهندسی IT دانشگاه دولتی تبریزم
    می خواستم بعد از گرفتن مدرک کارشناسیم ، مجدداً برای گرفتن لیسانس از دانشگاه UNSW اقدام به گرفتن پذیرش کنم
    سوال اولم اینه که دقیقاً به چه مدرک هایی نیاز هست و دقیقاً چیکار باید بکنم؟
    سوال دومم اینه که گرفتن مدرک های بین المللی در زمینه IT مثل +Network و LPIC1 و مدرک های مایکروسافت و ... می تونه در شانس گرفتن پذیرش موثر باشه یانه ؟
    سوال سومم هم اینه که رتبه آوردن در جشنواره ی جوان خوارزمی تاثیری در شانس گرفتن پذیرش داره یا نه
    ممنون از راهنمایی هاتون

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط MojtabaOmid نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 4 مهندسی IT دانشگاه دولتی تبریزم
    می خواستم بعد از گرفتن مدرک کارشناسیم ، مجدداً برای گرفتن لیسانس از دانشگاه UNSW اقدام به گرفتن پذیرش کنم
    سوال اولم اینه که دقیقاً به چه مدرک هایی نیاز هست و دقیقاً چیکار باید بکنم؟
    سوال دومم اینه که گرفتن مدرک های بین المللی در زمینه IT مثل +Network و LPIC1 و مدرک های مایکروسافت و ... می تونه در شانس گرفتن پذیرش موثر باشه یانه ؟
    سوال سومم هم اینه که رتبه آوردن در جشنواره ی جوان خوارزمی تاثیری در شانس گرفتن پذیرش داره یا نه
    ممنون از راهنمایی هاتون
    1- وزارت علوم فقط پذيرش در مقاطع فوق و بالاتر رو قبول داره و شامل ليسانس نميشه مگر اينكه مشكل سربازي نداشته باشيد
    2و3 تمامي مدارك مفيدند و حتما در رزومه تون ذكر كنيد

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم موقع اپلای برای IPRS به جز مدارک معمول، پروپوزال هم تو همون مرحله اول باید ارائه بشه؟ یا زمان خاص دیگه ای داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط Elsana نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم موقع اپلای برای IPRS به جز مدارک معمول، پروپوزال هم تو همون مرحله اول باید ارائه بشه؟ یا زمان خاص دیگه ای داره؟
    سلام
    بله. پروپوزال رو هم باید با اپلیکیشنتون بفرستید. البته پروپوزال رو میتونید با سوپروایزرتون صحبت کنید و تایید نهایی رو ازش بگیرید ولی ضرورتی نداره که موضوع پروپوزالتون لزوما موضوع تزتون باشه.
    سابکلاس 574، دلیوری 1 آوریل، دریافت فایل نامبر 2 آوریل، درخواست CV 3 آوریل، درخواست مدیکال 6 آوریل، ارسال مدیکال 13 آوریل، شروع دوره 23 جون، گرنت ویزا 27 می 2014

ممنون میشم اونایی که تجربه دارن جواب سوال من رو بدن. از روزی که apply کردید تا وقتی که ویزای دانشجویی رو گرفتید چقدر طول کشید؟!
    ویرایش توسط Danaz : May 12th, 2014 در ساعت 03:04 PM

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر اونایی که تجربه دارن جواب سوال من رو بدن. از روزی که apply کردید تا وقتی که ویزای دانشجویی رو گرفتید چقدر طول کشید؟!
    من واسه فوق، حول و حوش چهار ماه.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Senior Member Gclub آواتار ها

سلام دوستان

این داستان تحریم ایرانیها چقده جدیه؟
    من برای دکترا فاینانس م خوام اقدام کنم... فوقم رو هم ترکیه دارم می خونم... فکر می کنید مشکلی پیش بیاد؟
    در ضمن این سایت رو کسی م شناسه؟
    http://www.cmcrc.com/home/education
    توش نوشته سالی 50000 دلار میدن... واقعیه؟

Junior Member

سلام دوستان

من برای چندین استاد تو دانشگاههای مختلف استرالیا ایمیل فرستادم از تحصیلات، تجربیات کاری مرتبط و علاقم به انجام ریسرچ تو موضوعات مشابه با کار و تحقیقاتشون نوشتم،ولی‌ برای احتمال گرفتن پوزیشن دکترا و نوشتن پروپوزال متاسفانه هیچ جوابی‌ دریافت نکردم. (تقریبا ۳ ماه)
    متن ایمیلم هم فکر نکنم که مشکلی‌ داشته باشه، چون تقریبا از اساتید دانشگاههای انگلیس جواب گرفتم و مکاتبات داشتیم.
    به نظرتون چه عنوانی برای ایمیلم به کار ببرم بهتره؟ ( ...potential PhD position? or PhD Enquiry? or )

چه موضوعی رو به ایمیلم اضافه کنم که جواب بگیرم؟

می‌شه بدون تماس با استاد برای دکترا تو دانشگاههای استرالیا اپلای کرد؟
    ممنون میشم که تجربیاتتون رو در اختیارم بگذارید و راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

بدون استاد و نوشتن پروپوزال نمیشه. قبل از هر چیز رزومه ات رو بگو شاید بشه فهمید چرا جواب نمیگیری...
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    بدون استاد و نوشتن پروپوزال نمیشه. قبل از هر چیز رزومه ات رو بگو شاید بشه فهمید چرا جواب نمیگیری...
    لیسانس مهندسی‌ شیمی‌ (دانشگاه صنعت نفت) معدل ۱۷.۵
    ارشد مهندسی‌ شیمی‌ (دانشگاه صنعت نفت ) معدل ۱۶.۸
    ۳ سال سابقهٔ کار متناسب با رشته تحصیلی‌ تو پروژه‌های نفت و گاز
    ۲ تا مقاله کنفرانس بین‌المللی SPE

آیلتس ۷

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)