صفحه 55 از 158 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Andoyas نمایش پست ها
    لیسانس مهندسی‌ شیمی‌ (دانشگاه صنعت نفت) معدل ۱۷.۵
    ارشد مهندسی‌ شیمی‌ (دانشگاه صنعت نفت ) معدل ۱۶.۸
    ۳ سال سابقهٔ کار متناسب با رشته تحصیلی‌ تو پروژه‌های نفت و گاز
    ۲ تا مقاله کنفرانس بین‌المللی SPE

آیلتس ۷
    معدل های خوبی داری ولی متاسفانه ضعف رزومه ات واسه استرالیا مقاله ISI هست.
    پیشنهاد من دانشگاههای UNSW و Queensland و Melbourn و چند تا از دانشگاهای غیر G8 مثل Newcastle و QUT هست. در این دانشگاهها به اساتید Lecturer و Senior lecturer حتما ایمیل بده.
    موضوع ایمیل و متنش خیلی اهمیت نداره. ولی CV میتونه تا حدی تاثیر گذار باشه. هایلایت کردن نقاط مثبت در CV و آوردن اونها در ابتدای CV مهمه.
    اینم متن ایمیل بنده که اخیرا استفاده می کنم.
    Dear Prof. ****,

I am writing to express my interest in studying my PhD under your supervision. In case you will be adding new PhD student to your group, it would be my pleasure to submit my application and work under your supervision.

I have attached my CV. Please let me know if you need more details or documents regarding my academic and professional history.

I am looking forward to hearing from you.

Sincerely yours,
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

من یه سوالی داشتم معمولا ددلاین ادمیشن یه چندماهی زودتر از ددلاین اسکالرشیپه. آیا امکان داره که اول اپلای کرد و بعد از مثلا یکماه بعد از اپلای (قبل از ددلاین اسکالرشیپ) برای بورسیه اقدام کرد؟ من هنوز آیلتس ندادم. می دونم که اپلای کنم پذیرش مشروط می گیرم و بعدا میشه مدرک زبان و داد اما برای بورسیه مدرک زبان ضروریه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaaminzadeh نمایش پست ها
    من یه سوالی داشتم معمولا ددلاین ادمیشن یه چندماهی زودتر از ددلاین اسکالرشیپه. آیا امکان داره که اول اپلای کرد و بعد از مثلا یکماه بعد از اپلای (قبل از ددلاین اسکالرشیپ) برای بورسیه اقدام کرد؟ من هنوز آیلتس ندادم. می دونم که اپلای کنم پذیرش مشروط می گیرم و بعدا میشه مدرک زبان و داد اما برای بورسیه مدرک زبان ضروریه
    دوست عزیز دوره های ریسرچ چه مستر باشه چه دکترا ددلاین ادمیشن نداره...ددلاین فقط مربوط به بورس هست که همزمان واسه ادمیشن نیز بررسی میشید.
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    دوست عزیز دوره های ریسرچ چه مستر باشه چه دکترا ددلاین ادمیشن نداره...ددلاین فقط مربوط به بورس هست که همزمان واسه ادمیشن نیز بررسی میشید.
    بله بعضی از دانشگاه ها مثل Adelaide و western A ددلاین اپلیکیشن ندارند اما من سایت UNSW رو چک کردم زده ددلاین اپلیکیشن برای ترم دوم 30 می و برای بورسیه در بازه ی 1جولای تا 1 سپتامبر میشه اقدام کرد.

Junior Member

سلام دوستان. کسي ميتونه منو راهنمايي کنه که کزوم دانشگاههاي استراليا دکتري مهندسي شيمي ميگيرن؟

Junior Member rogershah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Manufacturing

هزینه زندگی دانشجویی 1 سال استرالیا مثلا فرض شه تو خوابگاه یا خونه share حدوداً چقدره؟؟؟؟، بیشترم یه شهر دانشگاهی مد نظرم هست

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

سيستم دانشگاهي استراليا در مقطع دكتري مثل اروپا هست يا امريكا؟ واحد درسي داره يا فقط كار روي پروژه هست ؟ يعني بايد بري سر كلاس يا نه؟ در شروع ترم بايد دانشگاه باشي يا زمان شروع تحصيل قابل انعطاف هست؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    سيستم دانشگاهي استراليا در مقطع دكتري مثل اروپا هست يا امريكا؟ واحد درسي داره يا فقط كار روي پروژه هست ؟ يعني بايد بري سر كلاس يا نه؟ در شروع ترم بايد دانشگاه باشي يا زمان شروع تحصيل قابل انعطاف هست؟
    اروپا-پروژه-قابل انعطاف

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rogershah نمایش پست ها
    هزینه زندگی دانشجویی 1 سال استرالیا مثلا فرض شه تو خوابگاه یا خونه share حدوداً چقدره؟؟؟؟، بیشترم یه شهر دانشگاهی مد نظرم هست
    حداقل 18-20 هزار دلار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

با سلام
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید ایا امکان گرفتن پذیرش در مقطع دکترای مکانیک در دانشگاههای استرالیا در سال 2015 با شرایط ذیل امکان پذیر میباشد؟
    1- فارغ التحصیل رشته فیزیک دانشگاه آزاد واحد مرکز تهران با معدل 13.57 در سال 1380
    2-در حال حاضر دانشجوی ارشد مکانیک دانشگاه استانبول ایدین ترکیه معدل تا حالا 3.73
    3-یک مقاله ISIسابمیت شده کار روی مقاله دوم
    4-مدرک زبان انشالله تا پایان تابستان
    5- ده سال سابقه طراحی ومهندسی وکاردر لابراتورهای فیزیک در یک شرکت نمایندگی انحصاری المان در ایران و شرکت ایران خودرو به همراه بیمه وگزارش سمت
    با سپاس از راهنماییتان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)