صفحه 57 از 158 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط nedakbari نمایش پست ها
    سلام
    برای گرفتن پذیرش همراه با بورس از استرالیا بعد از هماهنگی با استاد و داشتن سوپروایزر لازم هست برای بررسی پرونده مدارک تحصیلی آزاد و ترجمه بشه و برای کمیته بررسی ارسال بشه یا اینکه ریز نمرات انگلیسی (غیر رسمی) هم می تونه کار آدمو راه بندازه؟
    کلا چه زمانی باید اصل مدارک تحویل داده بشه؟
    ممنون
    بله، مدارک official همون ترجمه رسمی نیازه برای پذیرش و بعد اسکولارشیپ
    بعد ok کردن با استاد شما اپلای می کنید و مدارک رسمی نیازه
    زمان اپلای برای پذیرش، بهتره که غیر رسمی نفرستید حتی با هماهنگی دانشگاه، چون اعتقاد دارم که اساتیدو دانشگاه ها همین طوری علاقه ای به دادن پذیرش به دانشجویان ایرانی نیستن، حالا اگه اپلیکیشن هم موردی داشته باشه دیگه در مردود شدنش تردیدی نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    بله، مدارک official همون ترجمه رسمی نیازه برای پذیرش و بعد اسکولارشیپ
    بعد ok کردن با استاد شما اپلای می کنید و مدارک رسمی نیازه
    زمان اپلای برای پذیرش، بهتره که غیر رسمی نفرستید حتی با هماهنگی دانشگاه، چون اعتقاد دارم که اساتیدو دانشگاه ها همین طوری علاقه ای به دادن پذیرش به دانشجویان ایرانی نیستن، حالا اگه اپلیکیشن هم موردی داشته باشه دیگه در مردود شدنش تردیدی نیست
    ممنونم از راهنماییتون
    چون برای گرفتن مدرک رسمی واسه ترجمه نیاز هست که مدارکم رو آزاد کنم و بعد اقدام به ترجمه کنم کمی تردید داشتم،
    اگر بورس ندن آزاد کردن مدرک منطقی نیست!
    آیا راه دیگه ای وجود نداره؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنونم از راهنماییتون
    چون برای گرفتن مدرک رسمی واسه ترجمه نیاز هست که مدارکم رو آزاد کنم و بعد اقدام به ترجمه کنم کمی تردید داشتم،
    بله امری که می فرمایید کاملا درسته و متاسفانه جدیدا قیمت آزاد کردن مدرک چند برابر گذشته شده در دانشگاه های دولتی و گاهی 7-8 میلیون میشه که کم نیست،
    باز هم بله ریسک داره آدم این همه پول بده و تازه بره ترجمه و پروسه اپلای! آیا پذیرش بگیره یا نه..... شرایط جدید سخته واقعا و دولت می خواد با این کار جلو مهاجرت تحصیلی مانع قرار بده،
    اگر عجله نداری 1 سالی صبر کنید و از طریق کاریابی مدارک رایگان آزاد کنید و بعد اقدام کنید
    شما برای چه مقطع تصمیم اقدام دارید؟ و از کدوم دانشگاه هستید؟
    دانشگاه تهران و شریف ریز نمرات رسمی میدن برای اپلای بدون خرید دانشنامه

Junior Member

میشه جواب این سوالم رو بدین؟
    به نظرتون اگه تو 2 تا اپلیکیشن مختلف واسه 2 تا دانشگاه متفاوت وقتی که می پرسه واسه دانشگاه دیگه ای اقدام کردی الکی بنویسی نه، میفهمن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه صنعتی شریف

بهتره حقیقت رو بنویسی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Elsana نمایش پست ها
    به نظرتون اگه تو 2 تا اپلیکیشن مختلف واسه 2 تا دانشگاه متفاوت وقتی که می پرسه واسه دانشگاه دیگه ای اقدام کردی الکی بنویسی نه، میفهمن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Elsana نمایش پست ها
    چه بنویسی نه و چه آره تاثیری روی اپلیکیشنتون نداره...دانشگاه فقط میخواد کارای آماری روی اپلیکنت هاش و افرادی که بورس بشن رو انجام بده
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

ممنونم از راهنماییتون
    با مدارک موقت هم میتونی اپلی کنی و بعد اگه بورس و پذیرشت اوکی شد اصل مدارک رو براشون بفرستی...البته هر دانشگاه قانون خودشو داره...بهتره ایمیل بزنید و بپرسید معمولا راه میان و سخت گیری بی مورد نمیکنن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام

دانشگاه Queensland امسال 3 تا راند گذاشته برای بورس. با توجه به اینکه اشاره ای به راند اصلی نکرده، ایا در هر سه راند شانس دریافت بورس به یک اندازه هست؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    بله امری که می فرمایید کاملا درسته و متاسفانه جدیدا قیمت آزاد کردن مدرک چند برابر گذشته شده در دانشگاه های دولتی و گاهی 7-8 میلیون میشه که کم نیست،
    باز هم بله ریسک داره آدم این همه پول بده و تازه بره ترجمه و پروسه اپلای! آیا پذیرش بگیره یا نه..... شرایط جدید سخته واقعا و دولت می خواد با این کار جلو مهاجرت تحصیلی مانع قرار بده،
    اگر عجله نداری 1 سالی صبر کنید و از طریق کاریابی مدارک رایگان آزاد کنید و بعد اقدام کنید
    شما برای چه مقطع تصمیم اقدام دارید؟ و از کدوم دانشگاه هستید؟
    دانشگاه تهران و شریف ریز نمرات رسمی میدن برای اپلای بدون خرید دانشنامه
    سپاس مجدد
    من چون کار دولتی دارم اقدام از طریق کاریابی برام ممکن نیست.
    برای مقطع دکتری می خوام اقدام کنم.
    من مدرک ارشدم از دانشگاه تهران هست ولی برای کارشناسی باید از دانشگاه تبریز اقدام کنم.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سپاس مجدد
    من چون کار دولتی دارم اقدام از طریق کاریابی برام ممکن نیست.
    برای مقطع دکتری می خوام اقدام کنم.
    من مدرک ارشدم از دانشگاه تهران هست ولی برای کارشناسی باید از دانشگاه تبریز اقدام کنم.
    خوب اگه کارمندید می تونید نامه سابقه کار از شرکت بگیرید و ببرید به دانشگاه بدید، بسته به سال و ماه کاریتون از مبلغ خرید دانشنامه کسر می شه، و اگه به اندازه کافی کار کرده باشید می تونید کل مدرک هارو آزاد کنید، سابقه کار بعد فارغ التحصیلی حساب می شه، و می تونی از فردای فارغ التحصیلی ارشدتون حتی سابقه کار فرمالیته ببرید و از هزینه مدرک کسر کنید
    دانشگاه تهران که ریز نمره official می ده، باید تبریز کاریش کنید، تماس بگیری و پرسو جو کنید، اگه همکاری نکردن مث تهران برید بخرید، فک نکم خیلی بشه 1-2 میلیون بیشتر، چون در سال های گذشته قیمت خرید کم بوده و جدیدا زیاد شده، می تونید تبریز رو که کمه بخرید و تهرانو ریز نمره بگیرید
    وثیقه هم می تونید بذارید :
    سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

اینا هم مطالعه کنید:
    مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

راه زیاده، اطلاعاتتونو بالا ببرید، مشکل حل می شه
    ایام به کام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)