صفحه 58 از 158 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه Queensland امسال 3 تا راند گذاشته برای بورس. با توجه به اینکه اشاره ای به راند اصلی نکرده، ایا در هر سه راند شانس دریافت بورس به یک اندازه هست؟

با تشکر
    هر دانشگاه سیاست خاص خودشو داره برای بورس ، اما به طور کلی اینجوریه که هر بورسه یه سری شرط هایی داره که همه افراد واجد شرایط در آن رقابت می کنن sort میشن و بسته به تعداد موجود بورس می گیرن، اونایی که باقی موندن و بورس نگرفتن می رن تو بورس های ضعیف تر و مبلغ های کمتر بررسی می شن، و به همی منوال...یه چیزی مث انتخاب رشته دانشگاه سراسری سازمان سنجشه! با این تفاوت که هر دانشگاه بر اساس معیارهای خودش دانشجوهارو sort می کنه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

بچه ها سلام خيلي مخلصم..يه راهنمايي لطف كنيد من تو may 2014 ٦ تا درخواست ادميشن فرستادم واسه استراليا به سيدني تك، كوييزلند تك، rmit,uom, uwa,deakin, حالا دكين و uwa ريجكت كردن دوتا سئوال ١. اگه اينا ريجكت كردن كلا معلومه كه سيدني و ملبورنم ريجكت ميكنن؟ ٢. ملبورن و سيدني اگه درخواستم واسه ترم ژانويه امسال باشه تا كي بهم خبر ميدن؟ من معدلم ١٤ و ايلس ٦.٥ درخواست فاندم نكردم ) نميتونستم البته ميخنديدن ... ليسانس عمران ازاد و درخواست براي mba و پروجكت منيجمنت فوق در اونجا... ادميشن انگلستان دارم نميدونم ديفر كنم تا ژانويه اينا مثلا تا مهر جواب ميدن يا اصلا بيخيال ausبشم ممنون از همفكريتون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amirahmadj نمایش پست ها
    بچه ها سلام خيلي مخلصم..يه راهنمايي لطف كنيد من تو may 2014 ٦ تا درخواست ادميشن فرستادم واسه استراليا به سيدني تك، كوييزلند تك، rmit,uom, uwa,deakin, حالا دكين و uwa ريجكت كردن دوتا سئوال ١. اگه اينا ريجكت كردن كلا معلومه كه سيدني و ملبورنم ريجكت ميكنن؟ ٢. ملبورن و سيدني اگه درخواستم واسه ترم ژانويه امسال باشه تا كي بهم خبر ميدن؟ من معدلم ١٤ و ايلس ٦.٥ درخواست فاندم نكردم ) نميتونستم البته ميخنديدن ... ليسانس عمران ازاد و درخواست براي mba و پروجكت منيجمنت فوق در اونجا... ادميشن انگلستان دارم نميدونم ديفر كنم تا ژانويه اينا مثلا تا مهر جواب ميدن يا اصلا بيخيال ausبشم ممنون از همفكريتون
    1. خیر. دانشگاههای مختلف معیارهای متفاوتی برای پذیرش دانشجو دارن و اینکه یکی دو تا دانشگاه ریجکتتون کردن به این معنا نیست که بقیه هم ریجکتتون میکنن.

2. باید وبسایت خود دانشگاهها رو ببینین. معمولا تاریخ اعلام نتایج رو اعلام میکنن. وگرنه میتونین ایمیل بزنین و ازشون بپرسین.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    Complete an application form

Late applications will not be accepted. It is best to apply early to allow yourself plenty of time to organise your Australian student visa to study at UTS.
    Closing dates
    30 September (January – March commencement) Autumn Semester
    31 March (July – August commencement) Spring Semester
    Please note there is no application fee payable on higher degree research applications.

منظور از این تاریخ ها زمان پایان برای ثبت نام هستش؟
    http://www.uts.edu.au/future-student...rch-degree-uts

ضمنا با چه لفظی بیان می شود که این گرایش بورس دارد یا نه....راستی سوالات من برای پذیرش دکتری مهندسی عمران می باشد

سپاس

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام

Closing dates
    30 September (January – March commencement) Autumn Semester
    31 March (July – August commencement) Spring Semester.

منظور از این تاریخ ها زمان پایان برای ثبت نام هستش؟
    سپاس
    30 سپتامبر اخرین تاریخی هست که میتونید اپلیکیشنتون رو برای ادمیژن بفرستید. اما اگر اسکولارشیپ میخواید باید تا 20 اگوست اپلیکیشن بفرستید (لینک زیر رو ببینید).
    http://www.gradschool.uts.edu.au/cur...olarships.html
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام دوستان،

من پس از هماهنگی با استاد، مدارکمو برای دانشگاه کویینزلند ایمیل کردم که اینو گفتن:

Thank you for sending your application documents. I note that you will complete your MSc degree in September this year. When you have received your final academic transcripts and the degree award certificate, would you please forward them to me as soon as possible.

When received, we will be able to begin our assessment of your application.

ازونجاییکه من هنوز دفاع نکردم نمیتونم مدرک ارشدمو براشون بفرستم و حتی بعد از دفاع مدتی طول می کشه ککه مدرکمو بتونم آزاد کنم. واسشون اینو توضیج دادم اما بازم اصرار دارن که باید مدرک ارشد و ریزنمرات نهاییت باشه که درخواستت بررسی بشه!!

چه راهی پیشنهاد می کنید؟

سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من پس از هماهنگی با استاد، مدارکمو برای دانشگاه کویینزلند ایمیل کردم که اینو گفتن:

Thank you for sending your application documents. I note that you will complete your MSc degree in September this year. When you have received your final academic transcripts and the degree award certificate, would you please forward them to me as soon as possible.

When received, we will be able to begin our assessment of your application.

ازونجاییکه من هنوز دفاع نکردم نمیتونم مدرک ارشدمو براشون بفرستم و حتی بعد از دفاع مدتی طول می کشه ککه مدرکمو بتونم آزاد کنم. واسشون اینو توضیج دادم اما بازم اصرار دارن که باید مدرک ارشد و ریزنمرات نهاییت باشه که درخواستت بررسی بشه!!

چه راهی پیشنهاد می کنید؟

سپاسگزارم.

ظاهرا قوانینشون هستش پس چاره ای ندارید،
    شاید ریز نمرات رسمی ارشد بدون نمره تز کمک کنه، اما خیلی حساب نمی کنن روش، اونا دانشنامه می خوان!
    سریع تر دفاع کنید و بدون وقفه مدرکو آزاد کنید، ترجمه کنید و بفرستید، ازتاریخ دفاع بدون وقفه می شه 1ماه این کاررو کرد

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    30 سپتامبر اخرین تاریخی هست که میتونید اپلیکیشنتون رو برای ادمیژن بفرستید. اما اگر اسکولارشیپ میخواید باید تا 20 اگوست اپلیکیشن بفرستید (لینک زیر رو ببینید).
    http://www.gradschool.uts.edu.au/cur...olarships.html
    ببخشید
    من الان در این قسمت سایت برای دکتری مهندسی عمران چیزی نمی بینم..ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید
    http://www.uts.edu.au/future-students/scholarships
    سپاس

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    ظاهرا قوانینشون هستش پس چاره ای ندارید،
    شاید ریز نمرات رسمی ارشد بدون نمره تز کمک کنه، اما خیلی حساب نمی کنن روش، اونا دانشنامه می خوان!
    سریع تر دفاع کنید و بدون وقفه مدرکو آزاد کنید، ترجمه کنید و بفرستید، ازتاریخ دفاع بدون وقفه می شه 1ماه این کاررو کرد

ریز نمرات رسمی ارشدمو دادم بهشون (البته بدون مهر وزارت امور خارجه و دادگستری که البته فک نکنم مشکلی داشته باشه چون دانشگاه انگلیسی داده و مهر کرده)

اگه بخوام اون کارو بکتم به deadline ها نمیرسم که

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    ریز نمرات رسمی ارشدمو دادم بهشون (البته بدون مهر وزارت امور خارجه و دادگستری که البته فک نکنم مشکلی داشته باشه چون دانشگاه انگلیسی داده و مهر کرده)

اگه بخوام اون کارو بکتم به deadline ها نمیرسم که
    دوست عزیز
    خودم زمانی در شرایط شما بودم، دانشگاه اون زمان حتی ریز نمره رسمی هم نمی داد! و مجبور شدم به خاطر شرایط، کلی صبر کنم و حتی برم سربازی تا مدرکمو آزاد کنم و ...
    در کل بگم عجله در اپلای خیلی شدنی نیست و باید صبوری کنید و هوشمندانه کارارو جلو ببرید، مطمئن باشید که موقعیت های بهتری رو در آینده می تونید کسب کنید، و خودتونو سر اینجور مسائل ناراحت و اذیت نکنید، وقتی این مراحل پشت سر گذاشتید می بینید که بیدلیل اذیت کردید خودتونو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)