صفحه 59 از 158 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    ریز نمرات رسمی ارشدمو دادم بهشون (البته بدون مهر وزارت امور خارجه و دادگستری که البته فک نکنم مشکلی داشته باشه چون دانشگاه انگلیسی داده و مهر کرده)

اگه بخوام اون کارو بکتم به deadline ها نمیرسم که
    من هم ریز نمرات انگلیسی آفیشال دانشگاه رو فرستاده بودم (که داخل پاکت سیل شده بود) ولی بعد از اینکه مدارکم رسید دست دانشگاه بهم گفتند این قبول نیست باید تایید شده باشه. برای همین بعدش مجبور شدم ترجمه ناتی کنم و اسکن کنم و براشون بفرستم. البته ددلاین اون موقع تموم شده بود ولی گفتند چون قبل ددلاین مدارکم رسیده مورد قبول هست. برا همین من پیشنهاد می دم همون ترجمه ناتی حداقل بکنین تا یه موقع به مشکلی برنخورین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    خوب اگه کارمندید می تونید نامه سابقه کار از شرکت بگیرید و ببرید به دانشگاه بدید، بسته به سال و ماه کاریتون از مبلغ خرید دانشنامه کسر می شه، و اگه به اندازه کافی کار کرده باشید می تونید کل مدرک هارو آزاد کنید، سابقه کار بعد فارغ التحصیلی حساب می شه، و می تونی از فردای فارغ التحصیلی ارشدتون حتی سابقه کار فرمالیته ببرید و از هزینه مدرک کسر کنید
    دانشگاه تهران که ریز نمره official می ده، باید تبریز کاریش کنید، تماس بگیری و پرسو جو کنید، اگه همکاری نکردن مث تهران برید بخرید، فک نکم خیلی بشه 1-2 میلیون بیشتر، چون در سال های گذشته قیمت خرید کم بوده و جدیدا زیاد شده، می تونید تبریز رو که کمه بخرید و تهرانو ریز نمره بگیرید
    وثیقه هم می تونید بذارید :
    سپردن وثیقه به منظور گرفتن دانشنامه برای ترجمه

اینا هم مطالعه کنید:
    مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

راه زیاده، اطلاعاتتونو بالا ببرید، مشکل حل می شه
    ایام به کام
    ممنونم از راهنمایی شما.
    با این حساب مشکلاتم بیشتر شد و احتمالا برای ترم اول 2015 نرسم، و با شانس کمتر برای ترم دوم باید پی گیری کنم!
    در این صورت چقدر به گرفتن پذیرش همراه با بورس می تونم امیدوار باشم؟
    رشته تحصیلی : عمران- محیط زیست
    معدل ارشد : 18 دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی: 14.5 دانشگاه تبریز
    مقالات: یک علمی پژوهشی چاپ شده، 2 آی اس آی در دست اقدام
    لطف می کنید اگر نظرتون رو بگید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام دوستان،
    برای اپلای دانشگاه سیدنی گفته که باید یک مدرک از grading system ارائه بدیم. توضیحاتی که در مدرک ریز نمرات داده شده یعنی کافی نیست؟ این مدرک باید چه شکلی درخواست داد؟
    یه مورد دیگه، برای فرم اپلای که اطلاعات تحصیلی ارشد باید وارد کنیم از نوع by course میشه برای ایران؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

سلام دوستان بنده چند سالی هست که به فکر پذیرش گرفتن و رفتنم اما متاسفانه شرایط مالیم مساعد نبود
    الان تصمیم به مهاجرت گرفتم و می خوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ، ممنون میشم که راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم ، در ضمن نمره ایلتس هم در حال حاضر 3 هست که دارم زبان کار میکنم ، لیسانسم مهندسی کامپیوتر با معدل 13.5 . و می خوام تو رشته تجارت الکترونیک ادامه تحصیل بدم و از لحاظ مالی هم مشکلی ندارم .
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط nedakbari نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی شما.
    با این حساب مشکلاتم بیشتر شد و احتمالا برای ترم اول 2015 نرسم، و با شانس کمتر برای ترم دوم باید پی گیری کنم!
    در این صورت چقدر به گرفتن پذیرش همراه با بورس می تونم امیدوار باشم؟
    رشته تحصیلی : عمران- محیط زیست
    معدل ارشد : 18 دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی: 14.5 دانشگاه تبریز
    مقالات: یک علمی پژوهشی چاپ شده، 2 آی اس آی در دست اقدام
    لطف می کنید اگر نظرتون رو بگید
    معدل شما تو ارشد خوبه و برا اسکولارشیپ کافیه،
    اما صبر کنید که اکسپت مقاله ها تون بیاد که موثره حسابی تو اسکلارشیپ،
    معدل شرط لازمه اما کافی نیست

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای اپلای دانشگاه سیدنی گفته که باید یک مدرک از grading system ارائه بدیم. توضیحاتی که در مدرک ریز نمرات داده شده یعنی کافی نیست؟ این مدرک باید چه شکلی درخواست داد؟
    یه مورد دیگه، برای فرم اپلای که اطلاعات تحصیلی ارشد باید وارد کنیم از نوع by course میشه برای ایران؟
    ممنون
    سلام
    1) من رفتم پیش دانشگاه نداد بهم، همین جوری فرستادم، مشکلی هم پیش نیومد برام، یه جورایی کاغذ بازیه و اونا اطلاع دارن وقتی نمره ها رو می بینن
    2) بله

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

Postgraduate Scholarship Database for Australia
    JASON is a postgraduate scholarship search engine. Scholarships in the database apply to Australian students wishing to study at home or abroad, and to international students wishing to study in Australia.

http://www.jason.edu.au

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

دوستان سلام. می خواستم بپرسم اگر برای ترم اول 2015 که اکثر دانشگاه ها فوریه هست بخوام اقدام کنم از کی شروع کنم بهتره؟ آیا مثل کانادا و آمریکا اول استاد پیدا باید کرد؟ می شه یک راهنمایی کنید بهم که مراحل کاری چه جوریه و از کی باید اقدام کرد؟ مرسی.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    دوستان سلام. می خواستم بپرسم اگر برای ترم اول 2015 که اکثر دانشگاه ها فوریه هست بخوام اقدام کنم از کی شروع کنم بهتره؟ آیا مثل کانادا و آمریکا اول استاد پیدا باید کرد؟ می شه یک راهنمایی کنید بهم که مراحل کاری چه جوریه و از کی باید اقدام کرد؟ مرسی.
    سلام
    از همین الان شروع کنید به پیدا کردن استاد و ایمیل زدن...اگه پروپوزال مناسبی هم الان دارین میتونید استفاده کنید در غیر این صورت با استاد هماهنگ کنید تا سر پروپوزال به موضوعات مشترک برسین
    استاد+پروپوزال----->گرفتن اوکی استاد برای سوپروایز کردن شما----->سابمیت اپلیکیشنتون با مخلفات خاص خودش
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن-IUT

سلام، این شرایط منه، میشه راهنمایی کنید کدوم دانشگاههای استرالیا شانس پذیرش برای دکترا دارم
    مهندسی معدن- لیسانس دانشگاه یزد- معدل 13.68
    فوق لیسانس- صنعتی اصفهان- معدل 16.36
    مقاله دو تا کنفرانسی
    تافل 98
    سه سال کار مرتبط با رشته
    مهندسی معدن
    فایل نامبر: دسامبر 2010

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)