صفحه 60 از 158 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam5394 نمایش پست ها
    سلام، این شرایط منه، میشه راهنمایی کنید کدوم دانشگاههای استرالیا شانس پذیرش برای دکترا دارم
    مهندسی معدن- لیسانس دانشگاه یزد- معدل 13.68
    فوق لیسانس- صنعتی اصفهان- معدل 16.36
    مقاله دو تا کنفرانسی
    تافل 98
    سه سال کار مرتبط با رشته
    برای پذیرش با هزینه شخصی شانس دارین ولی متاسفانه شانس بالایی برای بورس ندارین چون معدلهاتون خیلی بالا نیست و مقاله isi هم برای جبرانش ندارین. ولی بازم اگه خیلی مشتاق هیستین حتما استاد پیدا کنید و ایمیل بزنید اونا در مورد شانستون نظر خواهند داد
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان،
    برای دانشگاه سیدنی، چند روز بعد اینکه فرم اپلای ارسال شد یک پیام فرستادند که ریکام ها آپلود کنیم که خیلی منطقی نبود خودمون بفرستیم. من ازشون پرسیدم و در جواب گفتند که خودشون با استاد ها تماس میگیرن ولی شما میتونید خودتون هم قبلش فرم براشون ارسال کنید و باید استاد نهایتا فرم به دانشگاه میل کنه. حالا بهتره من فرم برای استاد بفرستم و بگم منتظر میل دانشگاه بمونه برای ارسال نهایی یا بزارم خود دانشگاه میل بزنه؟ معمولا چقدر قبل از پایان ددلاین این میل میفرسته دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای دانشگاه سیدنی، چند روز بعد اینکه فرم اپلای ارسال شد یک پیام فرستادند که ریکام ها آپلود کنیم که خیلی منطقی نبود خودمون بفرستیم. من ازشون پرسیدم و در جواب گفتند که خودشون با استاد ها تماس میگیرن ولی شما میتونید خودتون هم قبلش فرم براشون ارسال کنید و باید استاد نهایتا فرم به دانشگاه میل کنه. حالا بهتره من فرم برای استاد بفرستم و بگم منتظر میل دانشگاه بمونه برای ارسال نهایی یا بزارم خود دانشگاه میل بزنه؟ معمولا چقدر قبل از پایان ددلاین این میل میفرسته دانشگاه؟
    همون موقع که شما اپلیکیشن خودتونو سابمیت کردین ایمیل به طور اتوماتیک به استادا فرستاده میشه. یعنی حتما استاداتون ایمیل رو گرفتند

Junior Member

سلام
    من لیسانسم رو از دانشگاه خواجه نصیر گرفتم، از مهرماه هم ترم 1 فوقم شروع میشه (دانشگاه امیرکبیر).(رشته مکانیک طراحی کاربردی)
    دارم برنامه ریزی میکنم که چه زمانی امتحان ایلتس و جی ار ای بدم تا بتونم برا دکترا بورسیه شم.
    میخواستم بدونم حدودا چه زمانی باید شروع به اپلای کردن بکنم؟ معمولا ترم 3 فوق اقدام میکنن ؟ یا میزارن بعد از اینکه فوق تموم شد اپلای میکن؟
    مشکل اصلیم سر همین زمان امتحان دادنمه، میترسم الان امتحان ایلتس بگیرم ، اعتبارش تموم بشه و هنوز زمان اپلای کردنم نرسیده باشه.
    (احیانا استرالیا که شبیه اروپا نیست که position باز کنن؟ همون بازه زمانی دارن دیگه؟)
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط javidss نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانسم رو از دانشگاه خواجه نصیر گرفتم، از مهرماه هم ترم 1 فوقم شروع میشه (دانشگاه امیرکبیر).(رشته مکانیک طراحی کاربردی)
    دارم برنامه ریزی میکنم که چه زمانی امتحان ایلتس و جی ار ای بدم تا بتونم برا دکترا بورسیه شم.
    میخواستم بدونم حدودا چه زمانی باید شروع به اپلای کردن بکنم؟ معمولا ترم 3 فوق اقدام میکنن ؟ یا میزارن بعد از اینکه فوق تموم شد اپلای میکن؟
    مشکل اصلیم سر همین زمان امتحان دادنمه، میترسم الان امتحان ایلتس بگیرم ، اعتبارش تموم بشه و هنوز زمان اپلای کردنم نرسیده باشه.
    (احیانا استرالیا که شبیه اروپا نیست که position باز کنن؟ همون بازه زمانی دارن دیگه؟)
    با تشکر
    سلام دوست عزیر
    کلی سوال پرسیدی که کلی جواب داره و من به اختصار کمی براتون می گم
    اولا که خیلی خوبه که از الان برنامه داری برای آیندت و بدون که غالب افرادی که پذیرش خوب گرفتن با دید اپلای فوقشونو خوندن
    چندتا نکته:
    1) معدلت زیر 17.5 تو درسا نشه و نمره پروژت بالا 18 باشه
    2)مقاله بده ISI و تو کنفرانس های داخلی و خارجی تا می تونی شرکت کنی و مقاله بدی و پرزنت کن
    3) حسابی هم در حین درست تو ارشد زبان بخونی و آماده تافل یا آیلتس شی
    4) وقت تلف نکنی و هدفدار باشی و نا امید نباشی

اما زمان اپلای: دو رویکرد وجود داره که مساله مالی توش نمود هم داره

اول اینکه: شما در ترم 3 ارشد می تونی اپلای کنی برای دکتری، اما لازمه مدرک ارشد و کارشناسی بخری که هزینش کم نیست و تو پاییز ترم 3 GRE و تافل و آیلتس دستت باشه و اپلای کنی
    مزیت: وقتت تلف نمی شه
    معایب: مقاله ندادی و CV خیلی قوی نیست و پروژه هنوز نتیجه نداده+ هزینه زیادی برای آزاد کردن مدرک بدی

دوم اینکه: بعد دفاع اپلای کنی
    مزیت: وقت کافی داری GRE/ TOEFL/IELTS بخونی و نمره های خوبی کسب کنی. مدارکو آزاد کنی از طریق کاریابی و یا سابقه کار و حتی بری سربازی برای قرارندادن وثیقه (برا پسرا)، CV قوی کنی و مقاله ....
    معایب: وقتت تلف بشه، سربازی بری

استرلیا سیستم پذیرشش بیشتر شبیه به اروپاست

ایام ب کام

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه برای پذیرش و اسکالرشیپ در دانشگاه گریفیث در مقطع دکترای مهندسی چند تا مقاله ISI باید حداقل داشته باشیم؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط nm61 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه برای پذیرش و اسکالرشیپ در دانشگاه گریفیث در مقطع دکترای مهندسی چند تا مقاله ISI باید حداقل داشته باشیم؟
    سلام
    بعید می دونم کسی بدونه
    ببینید و قتی کسی اپلای می کنه به اپلیکیشن او به صورت کلی نگاه می کنن و امتیاز می دن، اگه امتیاز لازم اورد پذیرش می دن، حالا ممکنه کسی مقاله هم نداشته باشه اما جنبه های قوی دیگری داشته باشه، در کل وجود مقاله بسیار موثره اما به این معنی نیست که مینیمالی براش وجود داشته باشه

Junior Member

سلام ممنون میشم شانس منو هم ارزیابی کنید . چه برای استرالیا چه برای جاهای دیگه

کارشناسی میکروبیولوژی دانشگاه ازاد جهرم . معدل 13.53
    کارشناسی ارشد بیوشیمی دانشگاه علوم و نحقیقات تهران .معدل 18.90
    ایلتس 6.5 اکادمیک
    دوتا مقاله امریکایی دارم .یکیش ISI هست با ایمپکت 4.5
    به احتمال زیاد یه مقاله دیگه هم اضافه میشه

اگر لطفی کنید در مورد اینکه چقدر شانس گرفتن فول فاند را دارم . در غیر این صورت اگر بخوام با هزینه شخصی اقدام کنم واسه دکترا چقدر خرجم میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    بعید می دونم کسی بدونه
    ببینید و قتی کسی اپلای می کنه به اپلیکیشن او به صورت کلی نگاه می کنن و امتیاز می دن، اگه امتیاز لازم اورد پذیرش می دن، حالا ممکنه کسی مقاله هم نداشته باشه اما جنبه های قوی دیگری داشته باشه، در کل وجود مقاله بسیار موثره اما به این معنی نیست که مینیمالی براش وجود داشته باشه
    مرسی از لطفتون. بطور کلی میدونید وضعیت گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه گریفیث نسبت به بقیه دانشگاههای استرالیا چطوره؟

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی ام ریاضی تو دانشگاه الزهرا میخونم. تا اینجا معدلم ۱۶/۹۰ هستش. آیلتس ۷ دارم الان.مقاله و کار تحقیقاتی تا حالا نداشتم.میخوام حتما پذیرش با فول فاند بگیرم. حالا به نظر شما با این شرایط ؛برای ارشد اقدام کنم شانسی دارم یا برای ارشد رو ایران بخونم بعد برای دکترا اقدام کنم؟به نظرتون چه چیزایی توی رزومم کم هستش؟یا چه پیشنهادایی دارین برای بهتر شدن رزومه ی من؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)