صفحه 61 از 158 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan020 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم شانس منو هم ارزیابی کنید . چه برای استرالیا چه برای جاهای دیگه

کارشناسی میکروبیولوژی دانشگاه ازاد جهرم . معدل 13.53
    کارشناسی ارشد بیوشیمی دانشگاه علوم و نحقیقات تهران .معدل 18.90
    ایلتس 6.5 اکادمیک
    دوتا مقاله امریکایی دارم .یکیش ISI هست با ایمپکت 4.5
    به احتمال زیاد یه مقاله دیگه هم اضافه میشه

اگر لطفی کنید در مورد اینکه چقدر شانس گرفتن فول فاند را دارم . در غیر این صورت اگر بخوام با هزینه شخصی اقدام کنم واسه دکترا چقدر خرجم میشه؟
    سلام
    به نظر من شانس شما برای اسکولارشیپ و پذیرش بالا هستش، البته باید استاد پیدا کنید
    در مورد جاهای دیگه باید نمره TOEFL+GRE داشته باشید تا بشه نظر داد
    هزینه شخصی:~ 55000$ میشه سالی (زندگی + تحصیل)

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط nm61 نمایش پست ها
    مرسی از لطفتون. بطور کلی میدونید وضعیت گرفتن پذیرش و اسکالرشیپ از دانشگاه گریفیث نسبت به بقیه دانشگاههای استرالیا چطوره؟
    اگه منظورتون دانشگاه های G8 باشه، کمی آسون تره...در صورتی که استادی پیدا کرده باشید

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1994 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی کارشناسی ام ریاضی تو دانشگاه الزهرا میخونم. تا اینجا معدلم ۱۶/۹۰ هستش. آیلتس ۷ دارم الان.مقاله و کار تحقیقاتی تا حالا نداشتم.میخوام حتما پذیرش با فول فاند بگیرم. حالا به نظر شما با این شرایط ؛برای ارشد اقدام کنم شانسی دارم یا برای ارشد رو ایران بخونم بعد برای دکترا اقدام کنم؟به نظرتون چه چیزایی توی رزومم کم هستش؟یا چه پیشنهادایی دارین برای بهتر شدن رزومه ی من؟
    تا حالا که خوب اومدید جلو،
    اسکولارشیپ تو مقطع ارشد بسیار کم و تقریبا منتفیه
    این پست 595 بخونید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من شانس شما برای اسکولارشیپ و پذیرش بالا هستش، البته باید استاد پیدا کنید
    در مورد جاهای دیگه باید نمره TOEFL+GRE داشته باشید تا بشه نظر داد
    هزینه شخصی:~ 55000$ میشه سالی (زندگی + تحصیل)
    سلام ممنون از راهنماییتون.فقط یه سوالی داشتم یعنی من باید سالی 165 میلیون تومان هزینه کنم ؟ مجموع سه سال یعنی چیزی حدود نیم میلیارد تومان هزینه من میشه ؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام ممنون از راهنماییتون.فقط یه سوالی داشتم یعنی من باید سالی 165 میلیون تومان هزینه کنم ؟ مجموع سه سال یعنی چیزی حدود نیم میلیارد تومان هزینه من میشه ؟
    کاملا درست حساب کردید
    البته اجازه کار هم دارید و درآمدش ساعتی30-40$ و هفته ای 40 ساعت می تونید کارکنید البته با اجازه استادتون
    This is Australia

Junior Member

کاملا درست حساب کردید
    البته اجازه کار هم دارید و درآمدش ساعتی30-40$ و هفته ای 40 ساعت می تونید کارکنید البته با اجازه استادتون
    This is Australia
    کل بودجه من 100 میلیون هست . بهتره بگم تمام داروندارم همینه. پس باید قید استرالیا بزنم .چون نمیشه ریسک کرد.شاید نتونستم کار کنم . کشور دیگه ای نیست که به شرایط من بیشتر بخوره .ونزولا شرایط چطوره. ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

کل بودجه من 100 میلیون هست . بهتره بگم تمام داروندارم همینه. پس باید قید استرالیا بزنم .چون نمیشه ریسک کرد.شاید نتونستم کار کنم . کشور دیگه ای نیست که به شرایط من بیشتر بخوره .ونزولا شرایط چطوره. ممنون از راهنماییتون
    اون بالا بهتون گفتم شانس شما کم نیست برا اسکولارشیپ، نا امید نباشید، براش تلاش کنید
    چرا می تونید برید هند 100تا کافیه برا دکتری

سلام!
    معذرت می خوام اگر سوالم تکراری ست. اگر جواب در پست های قدیمی است و من ندیدم، لطف کنید لینک رو برام بگذارید.
    به استادی در دانشگاه ملبورن برای پوزیشن دکتری ایمیل زدم و ایشون این جواب رو دادند:

"
    In order to assess your chances of being admitted, and also of being offered a scholarship, we would like to learn about your GPA for your Masters and BSc degrees. An electronic copy (pdf) of both your transcripts indicating all subjects and results in all years of study would be useful, together with your research proposal. Please note that, to be eligible for entry into research, applicants need to have an average of 80%.

Please also note: An H1/H2A standard is required for PhD entry to the University, and our Department expects applicants to have achieved a high H1 standard. To be competitive for scholarships (IPRS, MIRS and MIFRS) applicants need an average of approximately 90%. However, there is no guarantee that you will be awarded a scholarship even if you meet these standards. Publications, research experience and work experience may help increase your average, but only by a few points.
    "

- حالا من نمی دونم این H1/H2A چه طور محاسبه می شه؟ و من چند درصد از اون رو دارم؟
    توی سایت دانشگاه نوشته که
    Applicants should have achieved an overall H1 (80–100%) or H2A (75–79%) grade in the relevant honours or masters degree
    اما ننوشته چه طور حساب می شه.

-GPA رو خودم باید حساب کنم یا خودشون تبدیل می کنند معدلم رو؟
    - پروپوزال رو اگه برای دانشگاهی تو دانمارک فرستاده باشم، اشکال داره این جا هم بفرستم؟ اگه اشکال داره، نظرتون چیه از استاد بخوام یه subject واسه پروپزال بهم بده.

ممنون از وقتی که برای خوندن سوالم گذاشتید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط taranom_n نمایش پست ها
    سلام!
    معذرت می خوام اگر سوالم تکراری ست. اگر جواب در پست های قدیمی است و من ندیدم، لطف کنید لینک رو برام بگذارید.
    به استادی در دانشگاه ملبورن برای پوزیشن دکتری ایمیل زدم و ایشون این جواب رو دادند:

"
    In order to assess your chances of being admitted, and also of being offered a scholarship, we would like to learn about your GPA for your Masters and BSc degrees. An electronic copy (pdf) of both your transcripts indicating all subjects and results in all years of study would be useful, together with your research proposal. Please note that, to be eligible for entry into research, applicants need to have an average of 80%.

Please also note: An H1/H2A standard is required for PhD entry to the University, and our Department expects applicants to have achieved a high H1 standard. To be competitive for scholarships (IPRS, MIRS and MIFRS) applicants need an average of approximately 90%. However, there is no guarantee that you will be awarded a scholarship even if you meet these standards. Publications, research experience and work experience may help increase your average, but only by a few points.
    "

- حالا من نمی دونم این H1/H2A چه طور محاسبه می شه؟ و من چند درصد از اون رو دارم؟
    توی سایت دانشگاه نوشته که
    Applicants should have achieved an overall H1 (80–100%) or H2A (75–79%) grade in the relevant honours or masters degree
    اما ننوشته چه طور حساب می شه.

-GPA رو خودم باید حساب کنم یا خودشون تبدیل می کنند معدلم رو؟
    - پروپوزال رو اگه برای دانشگاهی تو دانمارک فرستاده باشم، اشکال داره این جا هم بفرستم؟ اگه اشکال داره، نظرتون چیه از استاد بخوام یه subject واسه پروپزال بهم بده.

ممنون از وقتی که برای خوندن سوالم گذاشتید.
    سلام
    شما کافیه نمره معدلتون رو به 20 تقسیم کنید و به صورت درصد (مثلا 88% برا 17.60) به استادتون بگید
    اونا خودشون می دونن که چی ب چیه و سیستم ایران چطوریه، و شما کافیه مدارک ترجمه کنید (ناتی بهتره) و بفرستید.
    نه اصلا اشکالی نداره اما به موضوع دقت کنید که پرت نباشه، چون کلا پروپوزال هر پروژه ای منحصر به فرده! موضوع رو هم اسم پروژه بذارید...در نوشتن پروپوزال بیشتر سخت بگیرید تا عنوانش

با معدل 17.60=88%=H1 تو ایران بورس هایMIFRS+MIRS میدن...البته اگه CV خوب باشه.IPRS دیگه نمیدن به ایرانیا، قدیما به معدل های 18.40 به بالا میدادن
    ایام ب کام

سلام
    شما کافیه نمره معدلتون رو به 20 تقسیم کنید و به صورت درصد (مثلا 88% برا 17.60) به استادتون بگید
    اونا خودشون می دونن که چی ب چیه و سیستم ایران چطوریه، و شما کافیه مدارک ترجمه کنید (ناتی بهتره) و بفرستید.
    نه اصلا اشکالی نداره اما به موضوع دقت کنید که پرت نباشه، چون کلا پروپوزال هر پروژه ای منحصر به فرده! موضوع رو هم اسم پروژه بذارید...در نوشتن پروپوزال بیشتر سخت بگیرید تا عنوانش

با معدل 17.60=88%=H1 تو ایران بورس هایMIFRS+MIRS میدن...البته اگه CV خوب باشه.IPRS دیگه نمیدن به ایرانیا، قدیما به معدل های 18.40 به بالا میدادن
    ایام ب کام
    دوست عزیز اینکه برا ایرانیا IPRS نمیدم و شرط معدل برا اسکالرشیپ فقط در مورد دانشگاه ملبورن صادقه یا جاهای دانشگاههای دیگه هم نمیدن؟ چون دو نفر از دوستای من پارسال IPRS گرفتن. البته از UNSW و Jamse cook،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)