صفحه 63 از 158 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. همین کارو می کنم. فقط انواع اسکالرشیپ ها تو هر دانشگاهی زیاده. نمی دونم کدوم بهتره و به ایرانی ها می دن؟ بازم ممنون.
    شما برای همه اقدام کن،
    احتمالا موقع اپلای در اپلیکیشن باید تیک بزنی، همرو بزن
    خودشون بررسی می کنن و بهترینشو که اوردی بهت میدن
    اپلیکیشن جدا جدا نداره که مثلا 10 بار پست کنی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

با سلام خدمت دوستان عزیز، 3 سوال داشتم ازتون، 1- یک رشته به نام energy systems دانشگاه ملبورن ارائه داده، میخواستم ببینم که به دانشجوهای ایرانی میدن این course رو؟
    2- تفاوت بین Specialized masters و Professional masters چی هستش؟
    3- آیا این درسته که میگن دانشگاه UWA دیگه به ایرانیها پذیرش نمیده جدیدا؟
    با تشکر فراوان.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

من حدود دو هفته پيش به يه استادي ميل زده بودم و رزومه ام رو فرستاده بودم در جواب اعلام رضايت كرده بود و چند تا لينك فرستاده بود واسه اپلاي. همچنين من در ايميلم گفته بودم كه ميخوام ايشون استاد راهنماي من بشه ولي نميدونم چرا متوجه نشده بود و گفته بود كه بايد سوپروايزر پيدا كني و مطابق نظر اون پروپوزال تهيه كني. من در جواب بهش گفتم كه بهترين گزينه براي استاد راهنما شما هستيد چون موضوعات كاريتون از بقيه به من نزديك تره و اگر ممكنه من روي موضوع پيشنهادي شما پروپوزال بنويسم. ولي ديگه هيچ خبري از استاده نشد چند روز پيش هم ايميل زدم كه دوباره پيگيري كنم ولي جواب نميده. حالا نميدونم قضيه (يا مشكل) چيه؟ ايا منصرف شده ؟ يا در كل ؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    من حدود دو هفته پيش به يه استادي ميل زده بودم و رزومه ام رو فرستاده بودم در جواب اعلام رضايت كرده بود و چند تا لينك فرستاده بود واسه اپلاي. همچنين من در ايميلم گفته بودم كه ميخوام ايشون استاد راهنماي من بشه ولي نميدونم چرا متوجه نشده بود و گفته بود كه بايد سوپروايزر پيدا كني و مطابق نظر اون پروپوزال تهيه كني. من در جواب بهش گفتم كه بهترين گزينه براي استاد راهنما شما هستيد چون موضوعات كاريتون از بقيه به من نزديك تره و اگر ممكنه من روي موضوع پيشنهادي شما پروپوزال بنويسم. ولي ديگه هيچ خبري از استاده نشد چند روز پيش هم ايميل زدم كه دوباره پيگيري كنم ولي جواب نميده. حالا نميدونم قضيه (يا مشكل) چيه؟ ايا منصرف شده ؟ يا در كل ؟؟؟؟
    سلام
    شاید سرش شلوغه،
    یه کم صبر کن، اما بعد مدت زیادی جواب نداد بی خیالش شو

Senior Member EHSM آواتار ها

یه سوال: دانشگاههای استرالیا روی نمره تافل چقدر حساسند؟
    مثلا دانشگاه موناش برای حداقل تافل زده 91 و مینیموم 22 در هر بخش به غیر از رایتینگ که زده 25 !!!!!!!!!!!
    من نمرم 96 اما رایتینگ 22!
    در دانشگاههای استرالیا آیا نمره زبان آیتم مهم در رزومه بحساب میاد یا اگه مینیموم رد بکنه کافیه؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    یه سوال: دانشگاههای استرالیا روی نمره تافل چقدر حساسند؟
    مثلا دانشگاه موناش برای حداقل تافل زده 91 و مینیموم 22 در هر بخش به غیر از رایتینگ که زده 25 !!!!!!!!!!!
    من نمرم 96 اما رایتینگ 22!
    در دانشگاههای استرالیا آیا نمره زبان آیتم مهم در رزومه بحساب میاد یا اگه مینیموم رد بکنه کافیه؟
    سلام
    در یه کلام بگم خیلی
    آره تافلو گیرمیدن، بهتره IELTS باشه،
    بله مینو رد کنه کافیه، البته گاهی موارد خاص هم داره سر نمره زبان، بسته به دانشگاه ها متفاوته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان. من تا حالا از 2 استاد تو دانشگاه سیدنی، یکی تو موناش، یکی تو آدلاید و یکی هم تو RMIT جواب گرفتم. همه گفتن پروپوزال بنویس و واسه اسکالرشیپ اقدام کن. چند تا سوال داشتم. ممنون می شم راهنماییم کنید.
    1- نمره زبان من 6.5 (ریدینگ 7 رایتینگ 6 لیسنینگ 6 اسپکینگ 6.5) شرط زبان واسه سیدنی اوورال 7 و آدلاید رایتینگ 6.5 هست تو سایتاشون. اگه بخوام واسه این دو تا دانشگاه اقدام کنم نیاز هست دوباره امتحان بدم؟
    2- ار آنجایی که ددلاین IPRS واسه اکثر دانشگاه ها تا آخر ژوئن هست، و من هنوز هیچ پروپوزالی ننوشتم می رسم واسه ترم اول 2015 اقدام کنم یا بندازمش واسه ترم بعد؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید. با سپاس

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تا حالا از 2 استاد تو دانشگاه سیدنی، یکی تو موناش، یکی تو آدلاید و یکی هم تو RMIT جواب گرفتم. همه گفتن پروپوزال بنویس و واسه اسکالرشیپ اقدام کن. چند تا سوال داشتم. ممنون می شم راهنماییم کنید.
    1- نمره زبان من 6.5 (ریدینگ 7 رایتینگ 6 لیسنینگ 6 اسپکینگ 6.5) شرط زبان واسه سیدنی اوورال 7 و آدلاید رایتینگ 6.5 هست تو سایتاشون. اگه بخوام واسه این دو تا دانشگاه اقدام کنم نیاز هست دوباره امتحان بدم؟
    2- ار آنجایی که ددلاین IPRS واسه اکثر دانشگاه ها تا آخر ژوئن هست، و من هنوز هیچ پروپوزالی ننوشتم می رسم واسه ترم اول 2015 اقدام کنم یا بندازمش واسه ترم بعد؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید. با سپاس
    فعلا واسه اپلای میتونید با همین ایلتس اپلای کنید و مشکلی نداره. اما بعدا شاید نیاز باشه دوباره امتحان بدین.
    نزدیک ترین ددلاین هم واسه دانشگاه های مناش و rmit اخر اکتبر هست و واسه دانشگاه سیدنی 15 دسامبر. منظورتون رو از ژوئن نمیفهمم!

http://www.euni.de/tools/jobpopup.ph...rs+Scholarship

http://www.monash.edu.au/migr/apply/...ips/questions/

http://sydney.edu.au/scholarships/pr...larships.shtml

پروپزال رو بنویسید سریع و اپلای کنید. اوضاع هر سال بدتر از سال قبله.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    فعلا واسه اپلای میتونید با همین ایلتس اپلای کنید و مشکلی نداره. اما بعدا شاید نیاز باشه دوباره امتحان بدین.
    نزدیک ترین ددلاین هم واسه دانشگاه های مناش و rmit اخر اکتبر هست و واسه دانشگاه سیدنی 15 دسامبر. منظورتون رو از ژوئن نمیفهمم!

http://www.euni.de/tools/jobpopup.ph...rs+Scholarship

http://www.monash.edu.au/migr/apply/...ips/questions/

http://sydney.edu.au/scholarships/pr...larships.shtml

پروپزال رو بنویسید سریع و اپلای کنید. اوضاع هر سال بدتر از سال قبله.

مرسی از راهنماییات. تو سایت سیدنی و آدلاید یک ددلاین واسه 31 آگوست داره. قطعا به اون نمی رسم دیگه؟ با توجه به اینکه هنوز پروپوزال خودمو آماده نکردم و یک بار دیگه باید امتحان زبان بدم؟ نظرتون چیه؟

Junior Member

سلام من اتقریبا از استادی تو دانشگاه ملبورن اکی گرفتم بای ابلای کردن اما چیزی در مود توصیه تامه نمیدونم که باید به چه شکلی تهیه کنم ایا تو برگه خاصی باید نوشته بشه? مثلا مال خود دانشگاه یا... با دانشگاه ملبورن هم صحبت کردم حوابی نگرفتم میشه اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)