صفحه 64 از 158 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام من اتقریبا از استادی تو دانشگاه ملبورن اکی گرفتم بای ابلای کردن اما چیزی در مود توصیه تامه نمیدونم که باید به چه شکلی تهیه کنم ایا تو برگه خاصی باید نوشته بشه? مثلا مال خود دانشگاه یا... با دانشگاه ملبورن هم صحبت کردم حوابی نگرفتم میشه اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه?
    Hello Dear friend
    there is a recommendation word (.doc) file on admission website , you have to download it and send to your referees. they have to fill this word file and then resend to international admission office using their own academic email.
    see this link
    good luck on admission

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییات. تو سایت سیدنی و آدلاید یک ددلاین واسه 31 آگوست داره. قطعا به اون نمی رسم دیگه؟ با توجه به اینکه هنوز پروپوزال خودمو آماده نکردم و یک بار دیگه باید امتحان زبان بدم؟ نظرتون چیه؟
    اگه واسه سیدنی یا ادلاید استاد پیدا کردین و اوکی داده به نظر من اپلای کنین. توی سایتشون چک کنین پروپزال چند کلمه ای میخوان و اگه یکی دو صفحه ای بخوان که نوشتنش کاری نداره و اپلای کنین حتما. واسه زبان هم راه های مختلفی هست که کاندیشنال دانشگاه رو رفع کنین. مثلا یکیش شرکت در کلاس های زبان خود دانشگاه هست. البته نمیدونم همه ی دانشگاه ها این کلاس ها رو دارن یا نه.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Senior Member EHSM آواتار ها

یه سوال: روند کلی پذیرش در استرالیا چه جوریه؟ یعنی ما باید یه استاد پیدا کنیم و بعد پروپوزال و بعد اون استاده ما رو به اداره بورس راهنمایی میکنه یا یه همچین چیزی؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    یه سوال: روند کلی پذیرش در استرالیا چه جوریه؟ یعنی ما باید یه استاد پیدا کنیم و بعد پروپوزال و بعد اون استاده ما رو به اداره بورس راهنمایی میکنه یا یه همچین چیزی؟؟؟
    بله. يه همچين چيزي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

دوستان من چند جواب از اساتید تو دانشگاه های مختلف گرفتم. بهترینش 2 ساعت پیش از یک استادی تو دانشگاه ملی استرالیا اومد. 6 تا مقاله واسم فرستاده گفته تا آخر هفته یک پروپوزال یک صفحه ای آماده کنم واسش بفرستم تصحیح کنه تا به ددلاین آخر ماه واسه اپلای و اسکالرشیپ برسم. رشتم مکانیک سیالاته اما پروپوزال پیشنهادی استاد یکم مشکوک می زنه:
    «مشخصات آزمایشگاهی ماده خام کربن دار جهت تبدیل کردن به گازهای خورشیدی»
    چون اسم کربن توش هست ریجکت می شه؟ چون بچه ها گفته بودن نفت تحریمه.
    به نظرتون چی کار کنم؟
    پروپوزال رو بنویسم یا به استاد قضیه تحریم ها رو بگم؟ اگه با استاد بگم ممکنه بی خیال من بشه؟

Junior Member

سلام یه سوال در مورد پر کردن فرم توصیه نامه توسط استاد برا ی دانشگاه ملبورن دارم . 1. این فرم که در یک فایل بی دی اف هست و باید به شکل وورد در اورد و به همون شکل به استاد داد تا پر کنه ؟؟ چون فرمت سوالات به شکل تعیین شده است . 2. من متوجه نشدم که ایا باید فرم رو خود استاد ایمیل کنه یا نه خودم زمان ابلای کردن همه رو باهم براشون بفرستم . میشه کسی راهنماییم کنه من هیجی از اینجور مسائل نمیدونم .

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    دوستان من چند جواب از اساتید تو دانشگاه های مختلف گرفتم. بهترینش 2 ساعت پیش از یک استادی تو دانشگاه ملی استرالیا اومد. 6 تا مقاله واسم فرستاده گفته تا آخر هفته یک پروپوزال یک صفحه ای آماده کنم واسش بفرستم تصحیح کنه تا به ددلاین آخر ماه واسه اپلای و اسکالرشیپ برسم. رشتم مکانیک سیالاته اما پروپوزال پیشنهادی استاد یکم مشکوک می زنه:
    «مشخصات آزمایشگاهی ماده خام کربن دار جهت تبدیل کردن به گازهای خورشیدی»
    چون اسم کربن توش هست ریجکت می شه؟ چون بچه ها گفته بودن نفت تحریمه.
    به نظرتون چی کار کنم؟
    پروپوزال رو بنویسم یا به استاد قضیه تحریم ها رو بگم؟ اگه با استاد بگم ممکنه بی خیال من بشه؟
    سلام
    بله کربن به احتمال زیاد مشکل ساز میشه، اما خوب بگیر نگیر داره، ممکنه حتی قبولم بکنن
    به اون ددلاین برسید خوبه
    به نظر من با استاد صحبت کنید و اسم کربن خط بزنید از پروپوزال اگه میشه،
    اره به استادتون بگید، نه چرا بی خیال شه، برا ما که نشد،
    من خودم یدطولایی در مشکلات پروپوزال تحریم داشتم، با کمک استادم و حذف چند تا کلمه درستش کردیم،
    حالاشما از ما جلوتری و دانسته این پروپوزالو می نویسی

راستی از گذاشتن پست های یکسان در چند جا خودداری کنید، ممکنه مدیرا شاکی شن

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام یه سوال در مورد پر کردن فرم توصیه نامه توسط استاد برا ی دانشگاه ملبورن دارم . 1. این فرم که در یک فایل بی دی اف هست و باید به شکل وورد در اورد و به همون شکل به استاد داد تا پر کنه ؟؟ چون فرمت سوالات به شکل تعیین شده است . 2. من متوجه نشدم که ایا باید فرم رو خود استاد ایمیل کنه یا نه خودم زمان ابلای کردن همه رو باهم براشون بفرستم . میشه کسی راهنماییم کنه من هیجی از اینجور مسائل نمیدونم .
    دوست عزیز
    این بارسومیه که براتون توضیح می دم، خواهش می کنم در قبال وقتی که ما می ذاریم شما دقت کافی کنید و از دستپاچگی بپرهیزید و روند با آرامش و با مطالعه پیش ببرید
    و راستی از گذاشتن پست های یکسان در چند جا خودداری کنید، ممکنه مدیرا شاکی شن

و اما پاسخ های شما در مورد یونی عزیزما: ملبن
    1) نه، شما این فایل pdf می فرستی برا استادهایی که ریکام می خوان بدن، اونا تو آفیس نشستن باز می کنن فایلو، قابل تایپه، ریکام پر می کنن، و همون موقع پرینت می کنن، بعد پرینت کاغذی رو اسکن می کنن دوباره و استاد گرامی در ادامه از ایمیل دانشگاهش به آدرسی که در فرم نوشته شده فایل رو می فرستن

2)نه همیچیش با ایمیله، ریکامندی که استاد می ده، البته می شه خود استادم پست کنه، که وقتی ایمیل هست، چرا پست!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomechanics Engineering at University of Tehran, College of Engineering

سلام دوستان یه سوال داشتم ازتون ممنون میشم راهنمایی کنین
    من با یکی از اساتید استرالیا مکاتبه ای که داشتم ایشون به من چند تا فرم دادن که یکی اش فرم Recommendation letter بود و تو یکی دیگشم یک قسمتش ازم خواسته بود که Research proposal در حد 3/4 صفحه بنویسم خود ایشونم تاپیک داد. حالا سوالم از دوستانی که مجرب در پذیرش از استرالیا هستن اینه که این به چه معناست؟ آیا اساتید استرالیا برای همه این کارو میکنن و این یه روند عادیه برای همه یا این استاد از من خوشش اومده و امکان پذیرش و فاند گرفتنم هست؟
    با سپاس

Junior Member

سلام مرسی از زمان گرانبهاتون برای پاسخگویی و ممنون بخاطر جواب های با حوصلتون . شما فرمودین که بعد از کامل کردن فرم توصیه نامه باید برینت و اسکن و میل کرد . یعنی نیازی به مهر خود دانشکاه نیست ؟ فقط همون مراحلی که شما فرمودین کافیه ؟ بی نهایت ممنونم از اطلاعات ارزشمندتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)