صفحه 66 از 158 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    بله دوست عزيز حرف شما كاملا صحيح است . با مباچث ازاد كردن مدرك از طريق سربازي يا كار يا عدم كار يابي اشنا هستم. ولي شرايط من مثل اكثريت بچه ها كه فارغ التحصيل شدن يا در شرف فارغ التحصيلي هستند و دارن اپلاي ميكنن و فعلا برايشان مقدور نيست كه اصل مدرك رو داشته باشند هست. تقريبا اكثر دانشگاههاي استراليا (تا انجايي كه من ديدم) اصل مدرك فارغ التحصيلي رو ميخواهند. (من خودم چند جايي كه مداركم رو فرستادم بهمايميل زدن و گفتن نقص پرونده داري و بايد اصل مدارك رو هم بفرستي) من هم سوالم اين هست كه دوستاني كه شرايطي مثل من دارن (كه تعدادشون هم زياد هست) در اين مورد چكار ميكنن؟ يا مثلا اگر توضيحاتي به كميته ادميشن ميدن متن توضيحشون چي هست كه اونها متقاعد بشن؟
    من فقط ریز نمرات فرستادم، توضیحی هم ندادم اونا هم قبول کردن
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستاني كه تجربه مشابه دارن لطفا كمك كنند:
    دانشگاه هاي استراليا اكثرا اصل مدرك رو (
    Bachelor Degree Completion Certificate+Master Degree Completion Certificate ) ميخوان با توجه به اينكه اصل مدرك رو با اقايان نميدن مگر با اتمام سربازي يا پذيرش در مقطع بالاتر، بايد چكار كرد؟
    شرايط من مثل اكثريت بچه ها كه فارغ التحصيل شدن يا در شرف فارغ التحصيلي هستند و دارن اپلاي ميكنن و فعلا برايشان مقدور نيست كه اصل مدرك رو داشته باشند هست. تقريبا اكثر دانشگاههاي استراليا (تا انجايي كه من ديدم) اصل مدرك فارغ التحصيلي رو ميخواهند. (من خودم چند جايي كه مداركم رو فرستادم بهمايميل زدن و گفتن نقص پرونده داري و بايد اصل مدارك رو هم بفرستي) من هم سوالم اين هست كه دوستاني كه شرايطي مثل من دارن (كه تعدادشون هم زياد هست) در اين مورد چكار ميكنن؟ يا مثلا اگر توضيحاتي به كميته ادميشن ميدن متن توضيحشون چي هست كه اونها متقاعد بشن؟

Junior Member

سلام
    در حال حاضر دانشجوی ترم 1 دانشگاه تهرانم رشته مهندسی مکانیک(طراحی کاربردی)، لیسانسم رو از خواجه نصیر گرفتم با معدل 15.80
    مدرک زبان ندارم ولی از 1 ماه دیگه میتونم امتحان بدم و مطمئنم ایلتس بالای 7 میارم.(مقاله هم که تو کارشناسی نداشتم )
    به نظرتون بهترین زمان برای اپلای کردن که شانس برای فاند داشته باشم با شرایط من کیه؟ ترم 3 ارشد مناسبتره ؟یا بزارم ارشد تموم بشه و پایان نامه اینا مشخص بشه بعد اپلای بکنم؟ چون اگه ترم 3 شانسی برای اپلای با فاند مناسب داشته باشم همین الان امتحان زبان بدم وگرنه صبر کنم سال بعد امتحان بدم که از نظر اعتبار مدرک به مشکل برنخورم و بعد, ارشد ، اپلای کنم.(این فرض رو هم داشته باشید که ترم 1 و 2 معدل ارشدم بالا بشه)
    با تشکر

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط javidss نمایش پست ها
    سلام
    در حال حاضر دانشجوی ترم 1 دانشگاه تهرانم رشته مهندسی مکانیک(طراحی کاربردی)، لیسانسم رو از خواجه نصیر گرفتم با معدل 15.80
    مدرک زبان ندارم ولی از 1 ماه دیگه میتونم امتحان بدم و مطمئنم ایلتس بالای 7 میارم.(مقاله هم که تو کارشناسی نداشتم )
    به نظرتون بهترین زمان برای اپلای کردن که شانس برای فاند داشته باشم با شرایط من کیه؟ ترم 3 ارشد مناسبتره ؟یا بزارم ارشد تموم بشه و پایان نامه اینا مشخص بشه بعد اپلای بکنم؟ چون اگه ترم 3 شانسی برای اپلای با فاند مناسب داشته باشم همین الان امتحان زبان بدم وگرنه صبر کنم سال بعد امتحان بدم که از نظر اعتبار مدرک به مشکل برنخورم و بعد, ارشد ، اپلای کنم.(این فرض رو هم داشته باشید که ترم 1 و 2 معدل ارشدم بالا بشه)
    با تشکر
    سعی کن در دوران ارشدت معدل خوبی داشته باشی بعلاوه اینکه مقاله ای اس ای هم بدی سریع تر. ترم سه یا چهارش هم خیلی فرقی نمیکنه، هروقت مقاله دادی اپلای کن. زبان هم زودتر امتحان بدی بهتره تا اینکه بندازی واسه وقت اپلای.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

سلام، دوستان من نمیدونم چرا هر دانشگاهی از استرالیا رو چک میکنم مثل ملبورن یا سیدنی، ددلاین اسکالرشیپ با apply فرق میکنه و چند ماه قبلشه!!!
    یک مسئله دیگه برای رشته ریاضی. مثلا دانشگاه سیدنی تو school of mathematics گفته ددلاین 31 جولای بوده برای ترم یک http://www.maths.usyd.edu.au/u/PG/PGschols.html
    درحالیکه faculty of science یک ددلاین دیگه زده 31 اکتبر. http://sydney.edu.au/science/fstuden...larships.shtml
    ملبورنم دانشگاش اینجوری بود. یعنی چند تا ددلاین مختلف هست تو سایت که نمیدونی کدوم درسته! منکه بالکل ناامید شدم. فکر میکردم ددلاین اپلای و اسکالرشیپ یکی باشه.
    لطفا یکی بگه جریان چیه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام، دوستان من نمیدونم چرا هر دانشگاهی از استرالیا رو چک میکنم مثل ملبورن یا سیدنی، ددلاین اسکالرشیپ با apply فرق میکنه و چند ماه قبلشه!!!
    یک مسئله دیگه برای رشته ریاضی. مثلا دانشگاه سیدنی تو school of mathematics گفته ددلاین 31 جولای بوده برای ترم یک http://www.maths.usyd.edu.au/u/PG/PGschols.html
    درحالیکه faculty of science یک ددلاین دیگه زده 31 اکتبر. http://sydney.edu.au/science/fstuden...larships.shtml
    ملبورنم دانشگاش اینجوری بود. یعنی چند تا ددلاین مختلف هست تو سایت که نمیدونی کدوم درسته! منکه بالکل ناامید شدم. فکر میکردم ددلاین اپلای و اسکالرشیپ یکی باشه.
    لطفا یکی بگه جریان چیه
    سلام
    برا ملبورن 31 oct وقت داری که
    نا امید نباش
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    برا ملبورن 31 oct وقت داری که
    نا امید نباش
    خب من شنیدم برای یک دانشگاه که نباید فقط اپلای کرد، از کجا معلوم بگیرنت! واسه چندتا باید فرستاد. تازه ملبورنم ددلاین iprs گذشته.
    کلا مزخرفند این دانشگاههاي استرالیا

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

لطفا یکی بگه جریان چیه
    بعضي دانشگاهها هر دانشكده اي واسه خودش سيستم ادميشن و اسكولارشيپ هاي خودش رو داره و ددلاين ها رو هم واسه خودشون تنظيم ميكنن

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خب من شنیدم برای یک دانشگاه که نباید فقط اپلای کرد، از کجا معلوم بگیرنت! واسه چندتا باید فرستاد. تازه ملبورنم ددلاین iprs گذشته.
    سلام

شما می تونید برا کل دانشگاه های استرالیا اقدام کنید؛ کسی هم مانع نیست!
    به نظر من دانشگاه های استرالیا خیلی بهترن از آمریکا، من به شخصه برخورد داشتم و شما یه چیزی شنیدی که غلو هستش،
    اینکه 2تا ددلاین هست که عالیه و امتیاز مثبتیه، به این معنی که شما دوبار در سال به فاصله چند ما امکان اپلای داری، و همچنین استرالیا چیزی به نام conditional offer داره که مثلا زباتنون گیرکرد ادمیژن کنسل نکنن و زمان بدن و راه بیان باهاتون؛ کجاش بده،
    و اما آمریکا: یه ددلاین فال هستش که کل مدرک باید قبلش برسه؛ کلی پول تافل و جر آر ای و کلی پول ریپورت بدی، همش پول بدی، حالا آیا اصلا بهت جواب بدن یا نه! اصلا هم سر زبان اینا کوتاه نمیان، مث بنز ریجکت می کننتون، یه جورایی اپلای یه بیزینس پردرآمده براشون!
    تازه آمریکا سر TA و فاند کلی کار میکشه ازتون، اما استرالیا TA درآمد مازاد بر اسکولارشیپتونه!

و اینکه ددلاین IPRS نگذشته بلکه 31 OCT هستش، اینم لینکش ،
    ویرایش توسط mani2541 : August 31st, 2014 در ساعت 02:58 AM
    آدمی به امید زنده است!

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

برای امسال ددلاین هایی که مونده اینا هستند: (البته ممکنه این لیست کامل نباشه و چندتا دانشگاه از قلم افتاده باشه):
    Sep:
    Latrobe, New England, Bond, Murdoch.
    Oct:

Monash, RMIT, Swinburne, Melbourne, Victoria, Federation, Wollongong, QUT, Griffith.
    Nov:
    Adelaide.
    Dec:
    Sydney.

ضمنا اینا ددلاین ادمیژن همراه با اسکولارشیپ هست.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)