صفحه 67 از 158 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی چرا قاطی می کنید!
    شما می تونید برا کل دانشگاه های استرالیا اقدام کنید؛ کسی هم مانع نیست!
    به نظر من دانشگاه های استرالیا خیلی بهترن از آمریکا، من به شخصه برخورد داشتم و شما یه چیزی شنیدی که غلو هستش،
    اینکه 2تا ددلاین هست که عالیه و امتیاز مثبتیه، به این معنی که شما دوبار در سال به فاصله چند ما امکان اپلای داری، و همچنین استرالیا چیزی به نام conditional offer داره که مثلا زباتنون گیرکرد ادمیژن کنسل نکنن و زمان بدن و راه بیان باهاتون؛ کجاش بده،
    و اما آمریکا: یه ددلاین فال هستش که کل مدرک باید قبلش برسه؛ کلی پول تافل و جر آر ای و کلی پول ریپورت بدی، همش پول بدی، حالا آیا اصلا بهت جواب بدن یا نه! اصلا هم سر زبان اینا کوتاه نمیان، مث بنز ریجکت می کننتون، یه جورایی اپلای یه بیزینس پردرآمده براشون!
    تازه آمریکا سر TA و فاند کلی کار میکشه ازتون، اما استرالیا TA درآمد مازاد بر اسکولارشیپتونه!

و اینکه ددلاین IPRS نگذشته بلکه 31 OCT هستش، اینم لینکش ،
    حالا بگید استرالیا مزخرف
    سلام، ای بابا شما یادتون رفته فکر کنم، تویه بخش دانشگاه Melbourne گفتم که ددلاین iprs. برای ریاضی 31 آگوسته!! میلم زدم بهشون گفتن 31 oct برای domestic هاست

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام، ای بابا شما یادتون رفته فکر کنم، تویه بخش دانشگاه Melbourne گفتم که ددلاین iprs. برای ریاضی 31 آگوسته!! میلم زدم بهشون گفتن 31 oct برای domestic هاست
    اینجا کلی آدم هست، من که نمی تونم کیس یه کیس یادم باشه
    بله یادم اومد، شما دیگران رو هم ترسوندید
    خوب احتمالا چند ماه دیگه ددلاین بعدیش باشه، کمی صبر کنید
    کلا صبر در اپلای زیاد توصیه شده
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره دانشگاه ادلاید و ANU بیشتر رو مقاله تاکید دارن یا معدل؟ سوال دوم: ایا پذیرش مشروط برای ارائه نمره زبان ددلاین داره؟ یعنی به محض گرفتن نمره زبان برای بورس بررسی میشه پرونده یا دوباره باید مراحل پذیرش از اول طی شه؟
    ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاع داره دانشگاه ادلاید و ANU بیشتر رو مقاله تاکید دارن یا معدل؟ سوال دوم: ایا پذیرش مشروط برای ارائه نمره زبان ددلاین داره؟ یعنی به محض گرفتن نمره زبان برای بورس بررسی میشه پرونده یا دوباره باید مراحل پذیرش از اول طی شه؟
    رو هردو! اما ممکنه تعداد مقالات زیاد بتونه معدلو جبران کنه تا حدی البته؛ نمی شه گفت اونا مقاله براشون مهم تره یا معدل، بعضی دانشگاه ها حسابی حساسن و مینیمم هایی دارن که باید مرتفع بشه،
    بله شما مهلت دارید تا یه تاریخی تا نمره زبان مقبولشون رو تسلیم کنید
    نه مراحل پذیرش از اول نمیشه ، اپلیکیشن شما منتظر نمره زبانتون می شه
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

درود.
    آیا در استرالیا هرگونه بورس یا فاند به دوره های master with thesis تعلق می گیره یا اینکه بورس فقط مخصوص دانشجوهای دوره PhD هست؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzvet نمایش پست ها
    درود.
    آیا در استرالیا هرگونه بورس یا فاند به دوره های master with thesis تعلق می گیره یا اینکه بورس فقط مخصوص دانشجوهای دوره PhD هست؟
    سلام
    تعلق می گیره، اما رقابت در آن شدید و تعداد بورس ها کم و محدوده
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

سلام،

من دانشجوی کارشناسی ام و میخوام برای PhD اقدام کنم با یه استاد توی دانشگاه Adelaide صحبت کردم و منو به یه استاد تو RMIT معرفی کرد. مشکلی که هست من تافلم 84 هه و متوجه نشدم مینمم برای دانشگاه RMIT چنده، هرجاش یه چیزی نوشته؟ به نظرتون باید در این مورد با استاده صحبت کنم اگه تافل مینیمم رو نیوردم؟

سلام دوستان
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
    ميخواستم بدونم براي پذيرش دانشگاه موناش يا سيدني در مقطع كارشناسي رشته داروسازي چه شرايطي لازمه؟؟
    و اين كه ميشه بد از ديپلم اپلاي كرد يا اين كه بايد پيش رو هم خوند؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnouosh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
    ميخواستم بدونم براي پذيرش دانشگاه موناش يا سيدني در مقطع كارشناسي رشته داروسازي چه شرايطي لازمه؟؟
    و اين كه ميشه بد از ديپلم اپلاي كرد يا اين كه بايد پيش رو هم خوند؟؟
    سلام
    من چند مورد دیدم که pre university می خونن، بعد کلاس زبان و نمره لازم وارد دانشگاه می شن
    آدمی به امید زنده است!

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Jaj91 نمایش پست ها
    سلام،

من دانشجوی کارشناسی ام و میخوام برای PhD اقدام کنم با یه استاد توی دانشگاه Adelaide صحبت کردم و منو به یه استاد تو RMIT معرفی کرد. مشکلی که هست من تافلم 84 هه و متوجه نشدم مینمم برای دانشگاه RMIT چنده، هرجاش یه چیزی نوشته؟ به نظرتون باید در این مورد با استاده صحبت کنم اگه تافل مینیمم رو نیوردم؟
    می نیمم حتما باید بیاری،
    از کارشناسی به دکتری هم خیلی سخته
    تو سایتش چک کن
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)