صفحه 69 از 158 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط kookooli نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی داشتم...
    میخواستم ببینم اگه بخوام از اسکلارشیپ موسساتی که کمک هزینه تحصیلی میدن ، به شرط این که شرایطی را که گفته داشته باشیم ، چه جوری باید اقدام کرد ؟
    اول باید برای اون موسسه مدارکمون را بفرستیم یا اول برای دانشگاه بفرستیم ؟ اگر میشه یه توصیحی در مورد نحوه اقدام برای این موسسات بگید ؟
    مثلا Melbourne International Research Scholarships یا موسسه های دیگه ...
    سلام
    دوست گرامی
    Melbourne International Research Scholarships یه اسکولارشیپیه که دانشگاه ملبورن می ده، اسمه فقط !موسسه نیست،
    شما اپلای می کنی، تو اپلیکیشن تیک می زنی که شما رو برای این اسکولارشیپ ها بررسی کنن، اونا هم خبرشو می دن که آیا پذیرفته شدی یا نه، پس اپلای جدا نداره
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    مدارک لیسانس و فوق لیسانس اخذ شده ما معادل کدام دو مدرک از لیست پیوست شده می باشند؟
    ممنون
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان،
    من رزومه خودم رو دو ماه پیش واسه یکی از اساتید موناش فرستادم و اون گفت تو سپتامبر باهاش تماس بگیرم. منم گرفتم و گفت دعوتت می کنم واسه اپلای. یک متن تو ایمیلش بود و گفت اینو تو قسمت INVITATION TO APPLYکپی کن. یک مقاله هم واسم فرستاد و گفت پروپوزال آماده کن.
    چند تا سوال داشتم. ممنون می شم بهم راهنمایی کنیم.
    1- تو قسمت پر کردن مدارک پاسپورت رو می خواد. من یک ماه از سربازیم مونده. گفته اگه پاسپورت ندارید یک مدرکی ارایه بدید. چی کار می تونم بکنم؟ کسی جایی رو می شناسه که مدرکی دال بر عدم داشتن پاسپورت بهم بدن.
    2- پروپوزال واسه دانشگاه موناش حدودا چند صفحه هست.؟ کسی می دونه. من واسه دانشگاه ملی استرالیا پروپوزال دو صفحه ای آماده کرده بودم.
    3- من EOI رو پر نکردم. استادم ازم نخواست. آیا تو مراحل بعدی لازم می شه یا همین INVITATION TO APPLY که بصورت ایمیل واسم فرستاده و گفته کپیش کنم کافیه؟
    3- تا کی واسه فرستادن مدارک وقت داریم. ددلاین کیه.؟
    ممنون از لطفتون.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من رزومه خودم رو دو ماه پیش واسه یکی از اساتید موناش فرستادم و اون گفت تو سپتامبر باهاش تماس بگیرم. منم گرفتم و گفت دعوتت می کنم واسه اپلای. یک متن تو ایمیلش بود و گفت اینو تو قسمت INVITATION TO APPLYکپی کن. یک مقاله هم واسم فرستاد و گفت پروپوزال آماده کن.
    چند تا سوال داشتم. ممنون می شم بهم راهنمایی کنیم.
    1- تو قسمت پر کردن مدارک پاسپورت رو می خواد. من یک ماه از سربازیم مونده. گفته اگه پاسپورت ندارید یک مدرکی ارایه بدید. چی کار می تونم بکنم؟ کسی جایی رو می شناسه که مدرکی دال بر عدم داشتن پاسپورت بهم بدن.
    2- پروپوزال واسه دانشگاه موناش حدودا چند صفحه هست.؟ کسی می دونه. من واسه دانشگاه ملی استرالیا پروپوزال دو صفحه ای آماده کرده بودم.
    3- من EOI رو پر نکردم. استادم ازم نخواست. آیا تو مراحل بعدی لازم می شه یا همین INVITATION TO APPLY که بصورت ایمیل واسم فرستاده و گفته کپیش کنم کافیه؟
    3- تا کی واسه فرستادن مدارک وقت داریم. ددلاین کیه.؟
    ممنون از لطفتون.
    سلام
    در مورد1و2 می گم
    1)شناسنامتو ترجمه ناتی کن بفرس
    2)پروپوزال غالبا 2صفحه می شه، مگر اینکه دانشگاه به طور موردی گفته باشه چقدر
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

سلام دوستان

منظور از master’s by research چی هست؟ یعنی هیچ کلاس درسی نداری و فقط تحقیق هست؟
    The Melbourne International Research Scholarships (MIRS) are awarded to international students who wish to undertake graduate research degree studies (e.g. master’s by research, PhD or other research doctorate) at the University of Melbourne.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigoldnew نمایش پست ها
    سلام دوستان

منظور از master’s by research چی هست؟ یعنی هیچ کلاس درسی نداری و فقط تحقیق هست؟
    The Melbourne International Research Scholarships (MIRS) are awarded to international students who wish to undertake graduate research degree studies (e.g. master’s by research, PhD or other research doctorate) at the University of Melbourne.
    برنامه ارشد فقط تحقیقانی هم وجود داره، اینیه که اشاره کردید
    آدمی به امید زنده است!

[QUOTE=h_solimanineja;1744241]سلام
    دوست گرامی
    Melbourne International Research Scholarships یه اسکولارشیپیه که دانشگاه ملبورن می ده، اسمه فقط !موسسه نیست،
    شما اپلای می کنی، تو اپلیکیشن تیک می زنی که شما رو برای این اسکولارشیپ ها بررسی کنن، اونا هم خبرشو می دن که آیا پذیرفته شدی یا نه، پس اپلای جدا نداره[/QUOTE

برای این اسکلارشیپ نیازی به اپلای برای دانشگاه ملبورن نیست؟!
    نباید اول برای دانشگاه اپلای کرد و بعد برای بورسیه اقدام کرد؟
    میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

[QUOTE=Marigoldnew;1745583]
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی
    شما اپلای می کنی، تو اپلیکیشن تیک می زنی که شما رو برای این اسکولارشیپ ها بررسی کنن، اونا هم خبرشو می دن که آیا پذیرفته شدی یا نه، پس اپلای جدا نداره[/QUOTE

برای این اسکلارشیپ نیازی به اپلای برای دانشگاه ملبورن نیست؟!
    نباید اول برای دانشگاه اپلای کرد و بعد برای بورسیه اقدام کرد؟
    میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید
    ممنون
    نه دیگه در حین اپلای خودکار برا اسکولارشیپ بررسیتون می کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigoldnew نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    باید روی ی پوزیشن خاصی تحقیق بشه؟ پوزیشن معرفی می کنن یا باید پیشنهاد بدیم؟ مدرک مستر ریسرچ با مدرک مستری که درس می خونی چه فرقی داره؟ با این مدرک برای دکترا میشه ادامه تحصیل داد؟
    می شه بیشتر در مورد این مدل مستر توضیح بدید یا اگر فروم در این خصوص هست لطفا راهنمایی فرمایید.
    معرفی می کنن،
    در آن درس نمی خوانید و course نداری
    بله
    نه فرم خاصی نیست می تونید در wikipedia سرچ کنید و اطلاعات کسب کنید
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member

سلام میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش یا فاند از کجا باید شروع کنیم؟رشته ژنتیک پزشکی احتمال بورس شدن ارشد در استرالیا چقدر هست؟

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط aidas نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش یا فاند از کجا باید شروع کنیم؟رشته ژنتیک پزشکی احتمال بورس شدن ارشد در استرالیا چقدر هست؟
    سلام ببخشید ی سوال
    من لیسانس علوم ازمایشگاهی هستم میخام دندانپزشکی اونجا بخونم این مدرکم معدل سازی میشه یا باید از صفر شروع کنم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)