صفحه 7 از 158 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان..

اگه بخام واسه یه دانشگاهی مثل QUT اقدام کنم که ددلاینش اکتبر هست، کی مدارکو پست کنم بهتره؟ مثلا" 3 هفته مونده به ددلاین خوبه؟ اخه باید منتظر اکسپت اخرین مقالم باشم...

ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط v_shahin نمایش پست ها
    سلام دوستان..

اگه بخام واسه یه دانشگاهی مثل QUT اقدام کنم که ددلاینش اکتبر هست، کی مدارکو پست کنم بهتره؟ مثلا" 3 هفته مونده به ددلاین خوبه؟ اخه باید منتظر اکسپت اخرین مقالم باشم...

ممنون.
    دوست عزیز اگر مدارکتون رو قبل از اینکه اکسپت مقالتون بیاد هم پست بکنین مشکلی پیش نمیاد، چون میتونین یه ایمیل به دانشگاه بزنین و نامه پذیرش مقاله به علاوه رزومه آپدیت شدتون رو براشون بفرستین تا به پروندتون اضافه کنن.

Banned

سلام،
    کسی اطلاع داره که ددلاین دانشگاه های استرالیا معمولا کی هست؟ فکر میکنم سیستم دانشگاه های استرالیا با آمریکا فرق کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    سلام،
    کسی اطلاع داره که ددلاین دانشگاه های استرالیا معمولا کی هست؟ فکر میکنم سیستم دانشگاه های استرالیا با آمریکا فرق کنه.
    بیشتر دانشگاه های استرالیا اول اگوست ددلاین اپلای انهاست و بهتر است اول سوپروایزر پیداکنید بعد اپلای کنید!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بیشتر دانشگاه های استرالیا اول اگوست ددلاین اپلای انهاست و بهتر است اول سوپروایزر پیداکنید بعد اپلای کنید!
    تصحیح:

ددلاین بیشتر دانشگاههای استرالیا برای راند اصلی اسکولارشیپ ها 31 آگوست هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

سلام دوستان

من یه مشکلی دارم اصلا نمیدونم کجا مطرحش بکنم . بازم با عرض پوزش اگه مربوط نیست به اینجا.
    من برای یه کورس زبان از یه کالج آفر داریافت کردم. از طرف این کالج هم بیشتر از 5 بار باهام تماس گرفتن.دفعه اول کد استرالیا افتاده بود ولی دفعات بعد کد ایران بود میگفت از ملبورن تماس میگیرم واینقدر هم لهجه داشت که وقتی پرسیدم چرا کد ایران افتاده مگه شما از ایران تماس میگیرید گفت نه وکلی توضیح داد که من نفهمیدم چی میگه.تنها چیزی که فهمیدم این بود که اونا برای تماس با دانشجویان اینترنشنالشون از شماره خاصی استفاده میکنن.
    حالا گفته باید برای COE مبلغ 600 دلار بدم. شماره ای که میفته رو موبایلم اینه 989304155396+
    حالا من شک دارم نمی دونم چیکار کنم؟ چطوری میشه راجب این کالج تحقیق کنم؟
    Einstein college of Australia تو ملبورن.ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

Junior Member

بستگی داره برای چه مقطعی بخواهید اپلای کنید. مستر و لیسانس فوریه و جولای. PhD بستگی به سوپروایزر داره عمومن.
    ویرایش توسط hediye119 : May 12th, 2013 در ساعت 04:36 PM دلیل: پینگلیش

Junior Member

سلام تا جای که می‌دونم دختر خالمم شرایط شمارو داشت و تونست اپلای‌ کنه.و الان اونجاست کار که تویAU پیدا می‌شه اما بسته به خود شخصه. دیگه اینکه چقدر در حین تحصیل اکتیو باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab333 نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه ازاد سال 82با معدل لیسانس 64/14 میتونم برای ارشد رشته انسانی از یکی از دانشگاه های استر الیا پذیرش بگیرم ؟
    به نظر شما با این شرایط هزینه های دانشگا ها با گر فتن مدرک ارشد کاری برام پیدا میشه البته بعد از اتمام ارشد
    ویرایش توسط hediye119 : May 12th, 2013 در ساعت 04:38 PM دلیل: پینگلیش

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه مشکلی دارم اصلا نمیدونم کجا مطرحش بکنم . بازم با عرض پوزش اگه مربوط نیست به اینجا.
    من برای یه کورس زبان از یه کالج آفر داریافت کردم. از طرف این کالج هم بیشتر از 5 بار باهام تماس گرفتن.دفعه اول کد استرالیا افتاده بود ولی دفعات بعد کد ایران بود میگفت از ملبورن تماس میگیرم واینقدر هم لهجه داشت که وقتی پرسیدم چرا کد ایران افتاده مگه شما از ایران تماس میگیرید گفت نه وکلی توضیح داد که من نفهمیدم چی میگه.تنها چیزی که فهمیدم این بود که اونا برای تماس با دانشجویان اینترنشنالشون از شماره خاصی استفاده میکنن.
    حالا گفته باید برای COE مبلغ 600 دلار بدم. شماره ای که میفته رو موبایلم اینه 989304155396+
    حالا من شک دارم نمی دونم چیکار کنم؟ چطوری میشه راجب این کالج تحقیق کنم؟
    Einstein college of Australia تو ملبورن.ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    دوست عزیز، من دقیقا نمی دونم شما چی کار کنین ولی خیلی مواضب باشید. این جور کلاهبرداری ها مد شده. مثلا یک راهش این هست که با یک شماره دیگه نصف شب به وقت استرالیا به این شماره زنگ بزنین ببینین که گوشی را آیا بر میداره یا صدای طرف خواب آلود هست یا نه؟ این شماره و چنین سوالی را در اینترنت سرچ کنین ببینین چیزی دستگیرتون میشه. خلاصه اصلا منطقی نیست که اولا با یک شماره موبایل به شما زنگ برنن اونهم شماره 930. تازه لهجه هم که داشت

Junior Member

سلام، کسی از دوستان از نحوه اپلای به دانشگاه جیمز کوک اطلاع داره؟ به نظر آنلاین نمیشه اپلای کرد و باید فرم و مدارک و بفرستیم. می خواستم بدونم امکان داره مدارک رو ایمیل کنیم و در صورت قبولی مدارک رو بفرستیم؟ از دوستان اگه اطلاعی دارن ممنون میشن اظهار نظر کنن. در ضمن من با استاد که رئیس دانشکده مکانیک هم هست، صحبت کردم و خودش گفته اپلای کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)