صفحه 71 از 158 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام
    میشه برای مستر یا PHD پذیرش بدون فاند یا نیمه فاند گرفت و اونجا کاری کرد. همچنین چیزی هست اصلا
    من کارشناسی دانشگاه صنعتی بودم ولی معدل 14
    فوق 16 هستش
    مدرک تافل دارم الطفا راهنمایی کنید
    من از آمریکا پذیرش با فاند داشتم ولی سفارت نامرد ریجکتم کرد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ماشالله همه دانشگاه های ایران صنعتی هستند....
    صنعتی چی؟امیرکبیر؟ شاهرود؟ اصفهان؟ .... برای گرفتن راهنمایی دقیق و کامل بنویسید.. معدل... مقاله... ریسرچ....سابقه کار... نمره زبان
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadchlor نمایش پست ها
    سلام
    میشه برای مستر یا PHD پذیرش بدون فاند یا نیمه فاند گرفت و اونجا کاری کرد. همچنین چیزی هست اصلا
    من کارشناسی دانشگاه صنعتی بودم ولی معدل 14
    فوق 16 هستش
    مدرک تافل دارم الطفا راهنمایی کنید
    من از آمریکا پذیرش با فاند داشتم ولی سفارت نامرد ریجکتم کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    ماشالله همه دانشگاه های ایران صنعتی هستند....
    صنعتی چی؟امیرکبیر؟ شاهرود؟ اصفهان؟ .... برای گرفتن راهنمایی دقیق و کامل بنویسید.. معدل... مقاله... ریسرچ....سابقه کار... نمره زبان
    صنعتی اصفهان عزیزم. معدل کارشناسی 14
    فوق 16:
    1سال سابقه کار
    ریسرچ در زمینه نانو، زئولیت، کاتلیست، مهندسی شیمی هستم
    تافل 80 و gre هم دارم
    مقاله کنفرانسی 2 تا بینالمللی و یکی هم در حال چاپ.لطفا راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

فوق 16:
    1سال سابقه کار
    تافل 80 و gre هم دارم
    سلام
    دوست عزیز، شما معدل فوقت خیلی بالا نیست، و تافل مزیت نیست و GRE خیلی مهم نیست، در استرالیا البته منظورمه
    مقاله ISI نداری، و این هم نکته منفیه، اونم در رشته مهندسی،
    در کل بگم پذیرش بهت می دن اگه استاد بیابی، اما اسکولارشیپ احتمالش کمه،
    دوباره برا آمریکا اقدام کن، دیفر می کردی، ببین مشکلت چی بوده ریجکت شدی.... و رفع عیب کن به کمک بچه های آمریکا
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شانسی برای استرالیا نداری..بخصوص اینکه فیلد کاریت مقاله خورش هم عالی هست.... صنعتی اصفهان هستی با این زمینه حد اقل 3 4 تا ای اس ای قوی باید بدی.... امریکا شانس داری اوهایو یکی از دوستام با رزومه مشابه شما بورس شد و رفت.. تافل کار هم هستی.... اینجا اکثرا تافل بالای 90 میخوان و اینطوری بورس هم بشی که ضعیف هست احتمالش کاندیشنال هست......
    برو رو تز خوب کار کن... دوستم با زمینه کاری شما و معدل لیسانس 12 و یازده مقاله بورس شد دانشگاه دیکین پارسال.... کامپوزیت زمینه خوبی هست ولی برای پروپوزال کلا همه جا حواست جمع باشه
    فوق 16:
    1سال سابقه کار
    تافل 80 و gre هم دارم

خب من اگه تافلم بالای 90 باشه از این کاندیشنال میشه پیدا کرد چطوری هست ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

چیزی را قرار نیست پیدا کنید.... اگر رزومه شما قوی باشه و مثلا نیم نمره ایلتس کم داشته باشیدبورس میدن ومیگن تافلان مدت بفرست زبان را وگرنه بورست کنسل میشه....
    کلا رزومه قوی میخواد.... با این معدل شما 2 یا 3 ای اس ای میخوای... بچه هاتو ی زمینه شما زیاد مقاله میدن....شما هر جا اوکی گرفتی اپلای کن.... فقط خواستم بدونی داستان چیه...
    تافل یا ایلتس پیش شرط بورس هست... وامتیاز نداره... اما گر نداشته باشی یا اصلا توی رقابت بورس شرکت نمیدنت یا اگر دانشگاه راه بیادبورس کاندیشنال میدن که باید واقعا رزومه دندون گیری داشته باشی... نتیجه تجربم را بگم رو کنفرانس داخلی... خارجی.... ژورنال غیر ای اس ای نا معتبر (مثل این ژورنال هندی ها که هر روز یکی میزنند) حساب نکن.... دیگه لوس شده این جور جاها... فقط ای اس ای بده.... اونم از نوع معتبرش.... بحث استرالیانیست هرجا اپلای کنی همین داستان هست....
    بدون فاند استرالیا شانس داری امافاند واقعا رقابت سخت شده ...
    با تلاش برو و مقاله بده.... اگر هدفت استرالیا هست.... دیکین کامپوزیتش قوی هست... اما ددلاین رد شده دیکه.. بگرد بازم هستند برخی دانشگاه ها و بحث نانو را نیار تو پروپوزالت
    خب من اگه تافلم بالای 90 باشه از این کاندیشنال میشه پیدا کرد چطوری هست ؟
    ویرایش توسط hamed_golden7 : September 20th, 2014 در ساعت 01:26 AM

Junior Member

دوستان سلام
    من به تازگی تصمیم به ادامه تحصیل در استرالیا گرفتم، الان دانشجوی دکتری مدیریت تربیت مدرس هستم ولی تصمیم دارم انصراف بدم و برای استرالیا اپلی کنم. نتیجه جستجوهای من به اینجا رسیده که باید برای پذیرش و اسکالرشیپ به صورت مجزا اپلی کنم. حالا سوال من اینه:
    1. آیا اول باید برای پذیرش اقدام بشه (ارتباط با سوپروایزر و سپس درخواست پذیرش) و بعد از اخذ پذیرش برای اسکالرشیپ تقاضا بشه؟ یا می شه (باید) همزمان با هم اقدام صورت بگیره؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mrajab نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من به تازگی تصمیم به ادامه تحصیل در استرالیا گرفتم، الان دانشجوی دکتری مدیریت تربیت مدرس هستم ولی تصمیم دارم انصراف بدم و برای استرالیا اپلی کنم. نتیجه جستجوهای من به اینجا رسیده که باید برای پذیرش و اسکالرشیپ به صورت مجزا اپلی کنم. حالا سوال من اینه:
    1. آیا اول باید برای پذیرش اقدام بشه (ارتباط با سوپروایزر و سپس درخواست پذیرش) و بعد از اخذ پذیرش برای اسکالرشیپ تقاضا بشه؟ یا می شه (باید) همزمان با هم اقدام صورت بگیره؟
    سلام
    شما در حین اپلای کافیه چندتا گزینه برای اسکولارشیپ هست، تیک بزنی، خودشون بررسی می کنن و اپلای جدا گانه غالبا نداره
    ابتدا استاد پیدا کنید، و پروپوزال بنویسید، استاد خودش شما رو به اپلای دعوت می کنه
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    شما در حین اپلای کافیه چندتا گزینه برای اسکولارشیپ هست، تیک بزنی، خودشون بررسی می کنن و اپلای جدا گانه غالبا نداره
    ابتدا استاد پیدا کنید، و پروپوزال بنویسید، استاد خودش شما رو به اپلای دعوت می کنه
    دوست عزیز از راهنمایی شما بی نهایت متشکرم
    می تونم از حضورتون بپرسم به نظر شما بهترین زمان برای آغاز نامه نگاری با اساتید چه تاریخی است؟ من هدفم برای ترم Fall هست. با توجه به ددلاین دانشگاه ها پیشنهاد می کنید از چه زمانی به اساتید ایمیل بزنم؟ همچنین به نظر شما روی حوزه تخصصی خودم تمرکز کنم و به عنوان مثال یک پروپوزال برای دانشگاه های مختلف بفرستم یا اینکه چندین موضوع متنوع رو مد نظر قرار بدم؟
    پیشاپیش از مساعدت و راهنمایی های حضرت عالی و سایر دوستان سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)