صفحه 72 از 158 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1574

موضوع: نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط mrajab نمایش پست ها
    دوست عزیز از راهنمایی شما بی نهایت متشکرم
    می تونم از حضورتون بپرسم به نظر شما بهترین زمان برای آغاز نامه نگاری با اساتید چه تاریخی است؟ من هدفم برای ترم Fall هست. با توجه به ددلاین دانشگاه ها پیشنهاد می کنید از چه زمانی به اساتید ایمیل بزنم؟ همچنین به نظر شما روی حوزه تخصصی خودم تمرکز کنم و به عنوان مثال یک پروپوزال برای دانشگاه های مختلف بفرستم یا اینکه چندین موضوع متنوع رو مد نظر قرار بدم؟
    پیشاپیش از مساعدت و راهنمایی های حضرت عالی و سایر دوستان سپاسگزارم
    سلام
    اختیار دارید
    هرچه زودتر بهتر، البته دست پر، باCV خوب، یسری ددلاین الاناست، مث آمریکا فقط فال نیست، 2 بار در ساله غالبا
    چندین موضوع در یک حیطه کاری کلی، پروپوزال تخصصی هستش و سر فرصت می شینید با استاد می تویسید
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام به همه ی دوستان.من دارم برای کانادا اقدام میکنم.ولی همون جور که میدونید منطقا باید برای چند تا کشور دیگه هم اقدام کرد.حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید چون واقعا انقدر درگیر کانادا هستم که فرصت خوندن تاپیک های دیگه رو ندارم:
    1)برای کانادا اول باید استاد پیدا کرد ترجیحا و بعد اپلای کرد.اینجا هم همین طوره یا مستقیم اپلای کنم؟
    2)ددلاین برای فال 2015 تا کی هست؟
    3)میشه مدرک زبان رو بعد از اپلای فرستاد؟
    4)اگه لطف کنید لینک یا اسم چند تا دانشگاه مهندسی خوب که رشته ی کامپوتر دارن بنویسید.
    واقعا از همه ی دوستانی که جواب میدن ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان.من دارم برای کانادا اقدام میکنم.ولی همون جور که میدونید منطقا باید برای چند تا کشور دیگه هم اقدام کرد.حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید چون واقعا انقدر درگیر کانادا هستم که فرصت خوندن تاپیک های دیگه رو ندارم:
    1)برای کانادا اول باید استاد پیدا کرد ترجیحا و بعد اپلای کرد.اینجا هم همین طوره یا مستقیم اپلای کنم؟
    2)ددلاین برای فال 2015 تا کی هست؟
    3)میشه مدرک زبان رو بعد از اپلای فرستاد؟
    4)اگه لطف کنید لینک یا اسم چند تا دانشگاه مهندسی خوب که رشته ی کامپوتر دارن بنویسید.
    واقعا از همه ی دوستانی که جواب میدن ممنونم.
    1)بله
    2)2تا ددلاینه و مثل آمریکا نیست که فقط فال باشه
    3) بله
    4)G8 Australia را گوگل کنید
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

دوستان سلام
    از همه دوستانی که وقت می گذارند و به سوالات پاسخ می دهند متشکرم. دوستان من سوالاتی در مورد نگارش پروپوزال دارم، ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه:
    1. برای دانشگاه های استرالیا بهتره که موضوع رو خود اساتید اعلام کنند و بعد ما در موردش پروپوزال تهیه کنیم؟ (با استاد تماس بگیریم و بعد ازش یخواهیم موضوعی را معرفی کند)
    2. بهتره مقالات و تحقیقات اخیر اساتید رو بررسی کنیم و بعد موضوعی نزدیک به مقالات آنان انتخاب و در مورد آن پروپوزال تهیه کنیم و بعد با اساتید ارتباط بر قرار کنیم؟
    3. بهتره موضوعی مورد علاقه خودمون هست و در آن زمینه تخصص داریم و در ضمن نزدیک به حوزه تخصصی استاد مورد نظر است انتخاب کنیم و در مورد آن پروپوزال تهیه کنیم؟
    پیشاپیش از دوستانی که دانسته ها و تجربیاتشون رو در این زمینه به اشتراک می ذارن سپاسگزارم

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mrajab نمایش پست ها
    دوستان سلام
    از همه دوستانی که وقت می گذارند و به سوالات پاسخ می دهند متشکرم. دوستان من سوالاتی در مورد نگارش پروپوزال دارم، ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه:
    1. برای دانشگاه های استرالیا بهتره که موضوع رو خود اساتید اعلام کنند و بعد ما در موردش پروپوزال تهیه کنیم؟ (با استاد تماس بگیریم و بعد ازش یخواهیم موضوعی را معرفی کند)
    2. بهتره مقالات و تحقیقات اخیر اساتید رو بررسی کنیم و بعد موضوعی نزدیک به مقالات آنان انتخاب و در مورد آن پروپوزال تهیه کنیم و بعد با اساتید ارتباط بر قرار کنیم؟
    3. بهتره موضوعی مورد علاقه خودمون هست و در آن زمینه تخصص داریم و در ضمن نزدیک به حوزه تخصصی استاد مورد نظر است انتخاب کنیم و در مورد آن پروپوزال تهیه کنیم؟
    پیشاپیش از دوستانی که دانسته ها و تجربیاتشون رو در این زمینه به اشتراک می ذارن سپاسگزارم
    به نظر من مورد 2 و 3 معقول تر و بهتر هست. روی علایق مشترک خودتون و استادتون پروپزال بنویسید و بفرستید برای استاد تا ریواز کنه. میتونید توی ایمیلتون اشاره کنید که اگه این موضوع مورد علاقه استاد نیست مایلید موضوعات پیشنهادی خود استاد رو هم بشنوید.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

اين پروسه اپلاي هم كه اعصاب واسه ادم نمزاره. من چند وقت پيش با يك استاد مكاتبه كرده بودم بهم موضوع داده بود براي پروپوزال. يه پروپوزال اوليه نوشتم و فرستادم چندتا ايراد گرفته بود (كه اصلا واضح نبود منظورش چيه) و گفته بود كه درستشون كنم. در ايميل بعدي به استاد به صورت auto reply اين جواب برام اومده:
    I'm currently on an annual leave until 21 February with no/limited access to Email. I will attend to your message as soon as I can. Thank you.
    من موندم چه مرخصي هست كه تا 21 فوريه طول ميكشه.
    حالا اساتيد فروم ميفرماييد من چكار كنم؟ يا بايد بيخيال بشم/ يا با همين پروپوزال نصفه و نيمه اپلاي كنم/ يا با اساتيد ديگه دانشگاه مكاتبه كنم؟

با سلام

یه سوالی که از دوستان مجرب داشتم اینه که در مورد صرفا دانشگاه South Australia، آیا برای این دانشگاه تعداد مقاله مهمتره یا معدل؟ چون من معدلم زیاد بالا نیست (16.54) اما نزدیک 7 تا ISI در الزویز و اشپرینگر دارم. می خواستم بدونم که این تعداد مقاله، کسری معدل را جبران میکنه؟

ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    با سلام

یه سوالی که از دوستان مجرب داشتم اینه که در مورد صرفا دانشگاه South Australia، آیا برای این دانشگاه تعداد مقاله مهمتره یا معدل؟ چون من معدلم زیاد بالا نیست (16.54) اما نزدیک 7 تا ISI در الزویز و اشپرینگر دارم. می خواستم بدونم که این تعداد مقاله، کسری معدل را جبران میکنه؟

ممنونم
    معدل شما اتفاقا خيلي هم خوبه. تعداد مقالات هم بالاتر از سطح استاندارد اونهاست. معمولا 2 تا 3 مقاله داشته باشيد شانس بالايي در پذيرش داريد

Junior Member shadmehr_1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Sharif

سلام دوستان
    من هنور مدرک زبان ندارم و دارم برای امتحان تافل اواخر آذر اماده می شم. سوالم اینکه صبر کنم بعد از اینکه امتحان تافل رو دادم اقدام کنم یا میشه
    قبل از اون هم اقدام کرد و بعد از پذیرش مدرک زبان رو برد. برای مثال برای دانشگاهی مثل ANU این امکان وجود داره؟
    ممنون میشم اگر یکم راهنمائیم کنید.
    این رزومه ام:
    لیسانس: مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شاهرود 15.30 (دو سال آخر 16.7)
    فوق لیسانس: مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شریف 17.5
    نمره زبان : -
    یک مقاله کنفرانسی اکسپت شده(بین المللی). یک ژورنال سابمیت شده (Transaction)
    یک ترم TA و 30 ساعت تدریس یک نرم افزار مرتبط با رشته
    ممنون از راهنمایی تون

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehr_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هنور مدرک زبان ندارم و دارم برای امتحان تافل اواخر آذر اماده می شم. سوالم اینکه صبر کنم بعد از اینکه امتحان تافل رو دادم اقدام کنم یا میشه
    قبل از اون هم اقدام کرد و بعد از پذیرش مدرک زبان رو برد. برای مثال برای دانشگاهی مثل ANU این امکان وجود داره؟
    ممنون میشم اگر یکم راهنمائیم کنید.
    این رزومه ام:
    لیسانس: مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شاهرود 15.30 (دو سال آخر 16.7)
    فوق لیسانس: مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی شریف 17.5
    نمره زبان : -
    یک مقاله کنفرانسی اکسپت شده(بین المللی). یک ژورنال سابمیت شده (Transaction)
    یک ترم TA و 30 ساعت تدریس یک نرم افزار مرتبط با رشته
    ممنون از راهنمایی تون
    Hi
    you can apply without TOEFL grade in Australia
    but is is better for you waiting for your publication and then apply with valuable CV
    good luck
    آدمی به امید زنده است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)